» »

Malo čuden zagon :P ..se da?

Malo čuden zagon :P ..se da?

Klemenn ::

Torej rad bi da se mi ob zagonu poleg drugih dobrin ki jih za zdaj pustimo na strani zaženejo naslednje stvari in v naslednjem vrstnem redu:

siol povezava (rad bi tudi da se mi poveže..zdaj mam sm povezavo dano v zagon..pa se ne poveže
www.slo-comp.net
www.slo-tech.net
www.icevulcano.com (ne vem ka moram naredit..da se bo ie odprl na tej strani)
IRC
da se izvrši ukaz potem WINDOWS + L oz preklop uporabnikov

to je vse :P

Klemenn ::

hmm..očitno ste to temo vsi prezrli :P

aja..če že ne veste nič od drugega..zanima me predvsem..kak bi naredu da se ta ukaz izvrši : preklop med uporabniki?:\

tec ::

Glede siol povezave. Izkljuci opcijo "prompt for name and password, certificate, etc."

Hux ::

Ce mas to windowse XP ti bo tesko uspelo auto connect ob zagonu ker majo cisto svoj intelegenco in glupo da nebo pomote! ;((
Enkrat mi je uspelo se autopovezat pol pa nikol vec. Drugace pa ce se ti enkrat uspe povezat auto torej lahko naredis intenret bliznice do teh strani in jih fuknes v start up folder kot ze internet povezavo enako za irc al pa preko shedule taska tam lahko bolsi timing naredis.

Za preklop uporabnika pa nimam pojma.

Klemenn ::

siol sem že uštimu..irc tut..preprosto sem v startup dal...sm še tale preklop uporabnika rabm! :\

Klemenn ::

aja..še kak naredim..za strani..da se bo slo-comp odpru čeprov je s-t domača stran? :\

Hux ::

favoritse bliznico v startup folder

mile ::

IEXPLORE.EXE www.cde.si

simple as that

Hux ::

zaj je se meni ratalo autoconnect ob zagoni winsev na isti nacim kljub temu da uporablam RASppoe in dobro zato pise da je nemogoce pognat na tak nacin! hja nikol ne zaupaj racunalniku zivljenja!

Klemenn ::

zakaj si vsi nalagate ta raspppoe? jzst mam pač povezavo narejeno prek win xp.. :\

Hux ::

Zrad MTUja pac da stisnes vun maximum iz povezave. pa pingi so nizji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

V-i-p ::

Jep, hux ima prav, z raspppoe iztisneš maximum ven. Z default xp povezavo je test hitrosti meni vedno kazal 1.8mb, z raspppoe pa vedno 2mb.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avtomatski vklop računalnika in interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
121501 (1147) veverrca
»

Novopecenec ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
172178 (1494) BaRtMaN
»

Program za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
241871 (1266) mamut
»

SIOL ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
222415 (1774) sash
»

ADSL - dodatne nastavitve ???

Oddelek: Omrežja in internet
71129 (946) tec

Več podobnih tem