» »

utorrent

utorrent

BigD ::

Kateri utorrent uporabljate ki je starejši in nima teh reklam zraven? Pa je stabilen?

petrus ::

Kot zadnja res čista verzija se smatra 2.2.1 Build 25302 iz davnega leta 2011, raje probaj moderno alternativo qBittorrent:

"The qBittorrent project aims to provide a Free Software alternative to µtorrent. Additionally, qBittorrent runs and provides the same features on all major platforms (Linux, Mac OS X, Windows, OS/2, FreeBSD)."
stati inu obstati

BigD ::

petrus je izjavil:

Kot zadnja res čista verzija se smatra 2.2.1 Build 25302 iz davnega leta 2011, raje probaj moderno alternativo qBittorrent:

"The qBittorrent project aims to provide a Free Software alternative to µtorrent. Additionally, qBittorrent runs and provides the same features on all major platforms (Linux, Mac OS X, Windows, OS/2, FreeBSD)."



se ti zdi boljši? v katerem smislu?

hojnikb ::

Čisto zadnjo verzijo in izklopljenja vsa navlaka (ki se da dejansko izklopit v konfiguratorju)
#brezpodpisa

BorutK-73 ::

Uporabljam verzijo 3.1 build 26616 in deluje bp.
http://www.filehippo.com/download_utorr...
imam pa še skin od verzije 2.0.4 (glej pod apps)

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

2.2.1 of course. :)

Goody ::

Ozric ::

hojnikb je izjavil:

Čisto zadnjo verzijo in izklopljenja vsa navlaka (ki se da dejansko izklopit v konfiguratorju)


Enako. S parimi kliki v advanced meniju je to to.

c3p0 ::

1.8.2, ne vidim razloga za menjavo.

barocco ::

2.2.1 in ostajam na tej veziji.
No Ads..
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

hojnikb ::

barocco je izjavil:

2.2.1 in ostajam na tej veziji.
No Ads..

Tudi najnovejša verzija nima ADov :)
#brezpodpisa

MStrix ::

bambam20 ::

Tr0n je izjavil:

2.2.1 of course. :)


Enako :)... Upam, da bo ta verzija delovala še na dolga leta.

hojnikb ::

Mate kake posebne razloge, da se oklepate teh starih verzij ?
#brezpodpisa

Tr0n ::

Manj nepomembnih featurjev, manjsi CPU/RAM footprint, podpirajo oz. priporocajo stevilni privatni trackerji, nic spy/ad-ware-a, hitrejse delovanje, etc.

hojnikb ::

Nič od tega ni relavantno na današnjih kištah (razn če še vedno laufaš 486dx) + adware/spyware se da v kompletu izklopit.
#brezpodpisa

Tr0n ::

Hitrost je vedno relevantna. :)

hojnikb ::

nova verzija nebo nič počasneje vlekla kot stara :)
#brezpodpisa

Ozric ::

Tr0n je izjavil:

Manj nepomembnih featurjev, manjsi CPU/RAM footprint, podpirajo oz. priporocajo stevilni privatni trackerji, nic spy/ad-ware-a, hitrejse delovanje, etc.


Določeni privat trekerji res blacklistajo določene verzije, razlogi so pa vsaj pomoje bolj stvar kapric kot pa argumentov.

c3p0 ::

Stara pa ne deluje počasneje kot nova. Dokler tracker ne komplicira, ni razloga za menjavo.

Tr0n ::

No, saj nove verzije po vecini whitelistajo, ce se opazi, da ne obremenjuje dodatno trackerja. Jaz sem sel na staro verzijo predvsem zaradi bloatware-a, ki je postajal vedno bolj ociten z vsako novo verzijo.

Rabim simple programcek za upload/download torrentov, ne pa predvajalec medijskih vsebin, iskalec, pa ne vem kaj se vse. Za to imam drug software.

hojnikb ::

To be fair, osebno torrent clientov sploh ne uporabljam več na lokalnih kištah, amapka samo našopam torrente preko web vmesnika od transmission (ki se potem naložijo na NAS, ki je dostopen vsem).
#brezpodpisa

alessyboy ::

Da ne odpiram nove teme, bom kar tule postavil vprašanje.
Čedalje pogosteje se mi dogaja da utorrent ne začne downloadt - iskanje soležnikov 0,0% ter rdeča črta pri razpoložljivosti. Občasno se zgodi, da išče soležnike nato pa začne kar naenkrat prenašat - ko je bilo vse normalno je začel takoj prenašati. Oddaja tudi ne v polni hitrosti... V firewallu je obkljukan kot izjema, na računalniku ni nobenih korenitih sprememb že cca. 2 leti glede antivisrua itd - težave so se začele pojavljati v zadnjih dveh mesecih. Danes sem malce bral in našel opcijo vklopa/izklopa DHT - tudi to žal ni prineslo nobenih rezultatov. Verzija je 3.4.2
Prosim za kakšen nasvet in idejo, kaj bi lahko bilo...

alessyboy ::

popravek: oddaja normalno, torej samo prejema ne in ostaja še vedno na iskanju soležnikov.

GTX970 ::

Imaš porte na routerju odprte ?

alessyboy ::

Morali bi bit, nastavitev nisem nič spreminjal v zadnjih dveh letih in je do decembra delovalo tako kot mora - daš dl in zadeva začne s prenosom takoj, če je dovolj sejalcev. Sedaj pa išče soležnike, ko pa začne dl pa je zadeva prenešena tik-tak - se prenaša s polno hitrostjo brez problemov.

GTX970 ::

Jaz ne bom zate preverjal, če so porti odprti.

alessyboy ::

Sem na portforwarding.com pogledal in nastavil kot piše. En torrent sem ravnokar dal poskuno dl in je začel takoj se prenašat.
Mi je pa zanimivo zakaj se je to zgodilo šele sedaj prej pa kar dolgo časa bp..

BorutK-73 ::

Odvisno kakšne torrente imaš. Če so stari brez sejalcev, pač ne bo šlo dol ali boš pa čakal kak teden.

bambam20 ::

alessyboy je izjavil:

Verzija je 3.4.2
Prosim za kakšen nasvet in idejo, kaj bi lahko bilo...


Osebno bi ti svetoval verzijo 2.2.1.
Ta je ena od najboljših in večina zasebnih trackerjev ne priproča verzij 3.X.X.

Mogoče imaš preveč torrentov v samem programu . Pobriši malo.

Gregex ::

Da ne odpiram nove teme, bom kar tule vprašal. Recimo, da dam v utorrent več torrentov in prejemam samo enega, ostale pa dam na premor. Kako bi sedaj nastavil, da ko bi prvi torrent v celoti preneslo, da bi avtomatsko začelo prejemati drugega, potem tretjega itd.... Se to sploh da nastavit v utorrentu in če ne, obstaja kak podoben program, kjer se to da nastavit?

libreus ::

V nastavitvah imaš možnost omejiti aktivne torrente na 1.

Gregex ::

Hvala. In ostali gredo v čakalno vrsto. Super.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odstranitev utorrenta

Oddelek: Programska oprema
305505 (4050) Enterprise
»

utorrent težava

Oddelek: Programska oprema
296729 (5696) Saul Goodman
»

uTorrent namešča program za rudarjenje kriptovalut (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
11646645 (33603) polpo
»

uTorrent in obremenjenost diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
325491 (4900) MrStein
»

Odjemalec uTorrent vendarle ne bo dobil oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6716675 (13797) BaToCarx

Več podobnih tem