» »

NTF

NTF

dplohl96 ::

Pozdravljeni!

Letos oz. drugo leto zaključujem srednjo šolo. Nameravam se vpisati na NTF, Grafične in medijske tehnike. Sicer sem 3. letnik in splošni uspeh v le tem rahlo zavozil (bil sem dober).

Torej, zanima me naslednje. Recimo, da za vpis v to smer potrebujem MINIMALNO 74 točk, jaz pa jih imam manj (recimo 72). Vpisanih je 120, sprejmejo jih 60. Kaj se zgodi če ima nad 74 točk le (recimo) 50 dijakov? Sprejmejo naslednjih 10, ki imajo sicer manj kot 74 točk?

Mogoče sem malo zakompliciral vprašanje. Upam, da vseeno razumete. :)

lebdim ::

se pravi, kaj - tebe zanima, če ne boš imel dovolj točk za NTF? če jih boš namesto 74 imel 72?

dplohl96 ::

Če imam manj točk kot je predpisanih tisto leto (recimo 74). In se je vpisalo premalo takih, ki imajo 74 ali več. To pomeni, da sprejmejo tudi tiste ki so pod 74?

lebdim ::

ej to pa ne vem, najboljše, da v njihov referat pokličeš in vprašaš. saj google znaš uporabiti za tako vrsto informacij, ne? ;)

dplohl96 ::

Sem že googlal, vendar te informacije nisem dobil. Zato sem vprašal tukaj, če mogoče kdo ve, preden zatežim in jih zasujem s vprašanji po telefonu.
Hvala vseeno.

black ice ::

Oni so plačani za to, mi nismo. :>

Gandalfar ::

Ubistvu je to nekaj kar ti bodo znali na tvoji srednji soli povedat. Kdorkoli ima vpise cez, razrednicarka bo vedela kdo v soli to ve.

dplohl96 ::

@Gandalfar
Hvala za predlog, ampak če bi te informacije dobil na svoji šoli, tukaj ne bi spraševal. Koordinatorka, ki ima preko maturo in vpise, še sama nima pojma..
Hvala vseeno.

bajsibajsi ::

Minimalno stevilo tock naj bi naceloma tako ali tako razpisali zgolj na podlagi prevelikega stevila prijav. Ce je prijav enako ali manj od razpisanih prostih mest, ne vem zakaj bi zahtevali minimalno stevilo tock. Je zadnjih 20 let to naredil kaksen faks?

Isotropic ::

ntf grafika ni lih nek zelo dober študij baje. raje alu.

Janac ::

Kako se pa računajo točke za faks? Popolnoma vsi predmeti v SŠ zadnjhi dveh letnikov?

lebdim ::

+Janac,
tukaj imaš lepo razloženo ....

McHusch ::

dplohl96 je izjavil:

Torej, zanima me naslednje. Recimo, da za vpis v to smer potrebujem MINIMALNO 74 točk, jaz pa jih imam manj (recimo 72). Vpisanih je 120, sprejmejo jih 60. Kaj se zgodi če ima nad 74 točk le (recimo) 50 dijakov? Sprejmejo naslednjih 10, ki imajo sicer manj kot 74 točk?


Omejitev števila mest se določi v razpisu in je znana vnaprej.
Meje za točke se postavijo, šele ko odpišete maturo / poklicno maturo, tako da ima 60. po vrsti točno 74 točk.

čuhalev ::

McHusch je izjavil:

dplohl96 je izjavil:

Torej, zanima me naslednje. Recimo, da za vpis v to smer potrebujem MINIMALNO 74 točk, jaz pa jih imam manj (recimo 72). Vpisanih je 120, sprejmejo jih 60. Kaj se zgodi če ima nad 74 točk le (recimo) 50 dijakov? Sprejmejo naslednjih 10, ki imajo sicer manj kot 74 točk?


Omejitev števila mest se določi v razpisu in je znana vnaprej.
Meje za točke se postavijo, šele ko odpišete maturo / poklicno maturo, tako da ima 60. po vrsti točno 74 točk.

Torej mora nekdo nekomu sporočiti točke prijavljenih študentov, da se to lahko izračuna. Ali se motim?

McHusch ::

Seveda. Zakaj pa misliš, da se omejitve spreminjajo od leta do leta


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko te nategnejo na maturi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8216412 (11974) Meizu
»

Omejitev vpisa -> minimum točk

Oddelek: Šola
296789 (6203) Velki
»

[UBUNTU SERVER 10.04] Grub se ne postavi

Oddelek: Operacijski sistemi
478946 (8158) Icematxyz
»

Izračun točk pri maturi; damn, resn ne vem, kak se to računa!

Oddelek: Šola
206456 (5549) KandazaR
»

Matura 03-04 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
846382 (4714) BaRtMaN

Več podobnih tem