» »

Gmail android app - problem

Gmail android app - problem

sanny86 ::

pozdravljeni.

ker ne najdem sekcije namenjene android uporabnikom, sem pisal sem in ce ni pravo mesto, naj prosim moderator ali admin premakne v primerno :)

torej, stvar je taka. uporabljam HTC One, prve generacije in s telefonom overall zelo zadovoljen. pred nekaj tedni se je Gmail app posodobil in od takrat imam z njim samo se tezave. ena najbolj neznosnih je ta, da jaz nekomu napisem mail, oseba mi na mail odgovori in potem se tezava zacne. v inboxu vidim prejet mail in 'preview', prvi stavek odgovora, ampak ko kliknem na prejet mail, da si ga preberem v celoti, imam pred seboj le mail, katerega sem poslal jaz, o prejetem mailu oz. 'replyu' pa niti duha niti sluha. ne pomaga niti to, da poskusim poiskati mail s search funkcijo v Gmail appu.

however, ce grem pa potem na Chrome, se logiram v gmail preko spletne strani, pa do vseh prejetih mailov, tudi reply-ev, dostopam normalno. torej, gre za problem gmail aplikacije, a nikakor ne najdem solucije. pred desetimi dnevi sem postal problem tudi na google forume in odgovora se nisem dobil.

any ideas?

sanny86 ::

#bump

Se nikomur ne sanja nic? Goigle support mi po enem mesecu se ni odgovoril na vprasanje, na njihovih forumih tudi ni odgovora, ceprav je, ocitno, kar znana napaka.

Bomo pa mailali prek Chroma, dokler se ne popravi zadeva.

GTX970 ::

shadeX ::

sanny86 je izjavil:

#bump

Se nikomur ne sanja nic? Goigle support mi po enem mesecu se ni odgovoril na vprasanje, na njihovih forumih tudi ni odgovora, ceprav je, ocitno, kar znana napaka.

Bomo pa mailali prek Chroma, dokler se ne popravi zadeva.


Kaj pa če bi namestil nazaj starejšo verzijo Gmaila?

sanny86 ::

shadeX je izjavil:

sanny86 je izjavil:

#bump

Se nikomur ne sanja nic? Goigle support mi po enem mesecu se ni odgovoril na vprasanje, na njihovih forumih tudi ni odgovora, ceprav je, ocitno, kar znana napaka.

Bomo pa mailali prek Chroma, dokler se ne popravi zadeva.


Kaj pa če bi namestil nazaj starejšo verzijo Gmaila?



Kako naj bi pa to naredil? Ker sem poskusil tudi to, pa se mi avtomstsko nalizi najnovejsa razlicica Gmail appa.

Kakorkoli ze, ocitno bo resitev v tem, da zamenjam mail aplikacijo... Ker to je enostavno butasto.

shadeX ::

Sploh ni problema. Tukaj maš nekaj zadnjih verzij. Ena bo sigurno prava.

GTX970 ::

G play, settings, auto update apps OFF.
Settings, apps, gmail, uninstall + clear cache/data (gre na prejšnjo verzijo).

Mavrik ::

GTX970 je izjavil:


Settings, apps, gmail, uninstall + clear cache/data (gre na prejšnjo verzijo).

Tole pač ni res - šlo bo na verzijo s katero je telefon prišel, ki je lahko bistveno starejša.
The truth is rarely pure and never simple.

shadeX ::

Točno ja. Ampak samo v primeru če je bila aplikacija preinstalled (kar pa itak že je na večino telefonih). Bravo GTX :)

Mavrik ::

sanny86 je izjavil:

#bump

Se nikomur ne sanja nic? Goigle support mi po enem mesecu se ni odgovoril na vprasanje, na njihovih forumih tudi ni odgovora, ceprav je, ocitno, kar znana napaka.

Bomo pa mailali prek Chroma, dokler se ne popravi zadeva.


Pač tole zgleda kot hrošč v Gmail aplikaciji in mislim da drugega kot downgrade oz. počakati na popravek ne moreš :/
The truth is rarely pure and never simple.

zuz3k ::

imam problem glede Google maila - iskanje telefona

Google mail omogoča, da svoj telefon preko emaila zakleneš, odkleneš, daš da igra zvok, itd..

problem je - ker sem dal da se telefon zaklene in prej je delal touch, da si vpisal geslo na telefonu sedaj
pa ne dela. Telefon ne dela touch samo stranske tipke, s katerimi si ne morem pomagat. Telefon lahko samo še
večkrat zaklenem preko emaila ampak touch ne dela. Telefona se ne da odklenit preko emaila


je imel kdo tak problem, kaj naj naredim, pisal sem tudi na gmail podporo


lp
Life is a psychological game.

zuz3k ::

touchscreen sem rešil z ponovnim zagonom telefona

telefon sem odklenil ostalo je samo še ko hočem odklenit začetni zaslon mi zahteva geslo, ki sem ga
moral vnesti če si preko gmaila zaklenil telefon - kako naj to geslo odstranim pravtako mi zahteva ob
vklopu telefona naj vnesem "android" geslo, ki je enako, potem pa še pin tako kot mora bit

ko hočem odklenit telefon napiše vnesi geslo _____ pa klic v sili, kako to ostranim


lp
Life is a psychological game.

zuz3k ::

Life is a psychological game.

Mare2 ::

Ma, daj telefon na tovarniške nastavitve. Pa hvala, ker si napisal, kateri tip in znamko imaš. :)

zuz3k ::

zadevo sem rešil. ni bilo potrebno dat na tovarniške nastavitve.

lp
Life is a psychological game.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google evropskim uporabnikom Androida omogočil izbiro brskalnika

Oddelek: Novice / Android
217113 (4173) Mavrik
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524216 (10846) donvito
»

Gmail na Androidu podpira tudi Exchange

Oddelek: Novice / Android
166564 (4876) Qushaak
»

[Android] Katero aplikacijo za Gmail?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113333 (2997) bigbug

Več podobnih tem