» »

style xp

style xp

Stinger ::

A mi lahko kdo pove če obstaja še kakšen program razen razen style xp, ki omogoča menjavo teme namizja v windowsih kp. Če pa to ne obstaja mi lahko kdo vsaj pove kako odpraviti sporočilo :error invalid key, ko hočem inštalirat novo verzijo style xp-ja, pri stari mi je namreč potekel rok.

Lp. Stinger

sash ::

ena od možnosti je Talisman 2, dobavljiv pa je tukaj. Nisem pa čist ziher če podpira teme iz Style XP-ja, preberi malo.

Kar se pa tiče StyleXP-ja, pa ti tisti napis vse pove, sicer pa na Slo-Techu ne nudimo podpore za nelegalno programje :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Stinger ::

ne gre za nelegalno programje, to sporočilo mi napiše že med samo inštalacijo in se program po inštalaciji noče zagnat samo napiše mi naj vpišem registracijsko kodo, čeprav mi je rok potekel pri starejši verziji, ki sem jo po tistem deinštaliral mi bluzi s tem rokom še v novi verziji. ??????

Sumo ::

Če bi prebral slo-techov članek Prilagoditev Windows XP, bi zvedel, da je potrebno le inštalirati tale programček, ki ti omogoči uporabo tudi tistih tem, ki niso od Microsofta. Teme dobiš na themexp.org.

Stinger ::

hvala ej the best si

sash ::

sam imam legalno verzijo >:D StyleXP-ja, pa mi ni še nikol napisalo česa podobnega, tud če naložim novejšo verzijo
--------------------
Think different...
TOROiD Group

M4TECH ::

WindowBlinds ali nekaj takega je tudi kul za predelavo xp-jev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xp Theme

Oddelek: Operacijski sistemi
72238 (1374) veteran
»

xp - zagon - moja slika

Oddelek: Operacijski sistemi
6920 (803) BladE_
»

xp teme

Oddelek: Operacijski sistemi
91036 (970) Good Guy
»

StyleXP - zastonj alternativa?

Oddelek: Programska oprema
201421 (958) Mercier
»

Kako spremeniti Boot Logo v XP

Oddelek: Programska oprema
232426 (2063) zile

Več podobnih tem