» »

LEGO mindstorms

LEGO mindstorms

Gaby ::

A ima kdo te igracke? Ne vem, ce je vredno tolk denarja. :) Stanejo cca 50 jurjev.:D

undefined ::

Prvič slišim. Drugač pa resno dvomim, da so kake legice vredne 50k. :)

Cokolesnik ::

Če mene vprašaš, so lahko dražje trikrat več kot 50 tisočakov, a bi
jih vseeno otroku kupil prej kot kakšne novodobne pogruntavščine, ki poneumljajo. Da o računalniških zaslonih niti ne govorimo.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Gaby ::

Hmm. Jaz pa mislim da ni tak hudo drago. Poglejte kaj vse je v skatli. Sicer z cenami nisem seznanjena, pa vendar.. A ve kdo mogoce, ce se to da kupit kje pri nas?

http://mindstorms.lego.com/eng/products...:)

iskra ::

pri nas se dbi u usaki trgovini k majo neki Lego kock - priporočam tujino: se vrne davek. Jst bi jih kupu zase da bi delu monade A-Ž doma k kar sm bral so res špica tisti kompleti ... k zberem kej $€ bom morda kupu ... samo po moje ni lih za dajat 5 let staremu mulcu tako drage zadeve u roke >:D

Aja u eni trgovini sm kakega pol leta prašu pa so rekli da ni problema za naročit če hočem.

Gaby ::

A je cena primerljiva tisti avstrijski? Ali so pri nas drazje?

BigWhale ::

> Prvič slišim. Drugač pa resno dvomim, da so kake
> legice vredne 50k.

Bah... 250EUR za osnovni komplet... ;>

Zraven dobis PC interface, daljinca, dva (stiri?) servo motorje, en laser, en senzor dotika, en ultra zvocni senzor in en kup kok, ki so kompatibilne z navadnimi legicami... :)

O kamerah in ostalih IR senzorjih, motion detektorjih, etc etc, pa enkrat drugic...

nikonezna ::

Prvič sem slišal za te lego kocke ravno v tej temi, pa sem hitro šel pogledat malček po netu in sem na njihovi uradni strani našel to! Te lego kocke so bolj uporabne in zabavne od kakšne dobre služkinje:P :P :P :D
brez podpisa

Gaby ::

Hehe. :) Verjetno bi se marsikdo na tem forumu strinjal s tabo!

undefined ::

> Hehe. Verjetno bi se marsikdo na tem forumu strinjal s tabo!

Ženske še posebej. ;)

BigWhale ::

> Hehe. Verjetno bi se marsikdo na tem forumu strinjal s tabo!

Ja, sploh tisti, ki kot otroci nismo imeli lego kock, pa moramo zdaj nadoknadit vse zamujeno... ;>

iskra ::

jst brez lego technic ne bi niti pomislu d bi šou na strojni fax :D iz teh kock sem dobil vse 6. čute za ravnotežja, sile in upogibne momente, ki lomijo nosilce :D jih je tela mama proč vršt sm jo hmali zaklal >:D jih ne dam od sebe tudi če mam že 19 let!!

PS: če ma kdo kak elektromotor + komande in kakršnekoli technic kose (pneumatic, electric, zobniki, verige ...) k jih res ne rabi, se priporočam

Boeing ::

mindstormsi so nora zadeva... če ne probaš, ne verjameš...

sem si nabavo osnovni paketek z računalnikom in ene par senzorji, ena štacuna na dunaju je pa tudi, ko prodajajo te zadeve na kile... tolk zobnikov, tolk spojk, tolk matic... :)

najboljša igrača na svetu - za otroke in njihove starše :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

nicjasno ::

Se prav tako priporocam za lego kocke, ki jih kdo ne rabi vec. Ite kaj na mojo domaco stran www.nicjasno.com . Mam par modelov ki bodo mogoce koga zanimali.

Neon Dei ::

Bump! :)

Torej, kje se jih dobi pri nas? Jih je kdo kupil pri nas? Za kakšno ceno?

To bi bilo odlično darilo za mlajšega brata. (+ I could have some fun too! :)

Have fun!
"Honest disagreement is often a good sign of progress." -Mahatma Gandhi

gzibret ::

UAUUUUU

Ko sem bil mali je bil motorček največ pri kockah kar je rabilo štrom (Lego Technics). Tole seka :D .
Vse je za neki dobr!

BigWhale ::

Pri nas jih ni. V tujini ja ampak, hec. V USA so precej cenejse kot v evropi. $180 vs 220EUR. brrr...

Lego online shop ne dostavlja v slovenijo. Samo v en prdec drzav. Zalost vse skupaj...

Neon Dei ::

Hey!

V upanju, da so Avstrijci bolj napredni narod sem kontaktiral največjo trgovino z igračkami v Avstriji (Toys'r'us - mogoče se motim?) - tudi oni dotične zadeve nimajo nikjer na zalogi.

One can only say: What the f*?

Lep pozdrav,
Jure
"Honest disagreement is often a good sign of progress." -Mahatma Gandhi

BigWhale ::

V Grazu v Toys'RUS se, jih nazadnje videl pred kakimi dvemi leti. Potem pa nic vec.

misso ::

Jest bi se tudi z Lego Technics kockam še igral :D

Ali ni bil enkrat test teh naprav v jokerju če se nemotim sem jih 10 prebral.

Neon Dei ::

Živjo!

Pa sem le našel trgovino, v kateri lahko izdelek kupim. (Čeprav ga ne bom - je vse skupaj malce prepozno) Mogoče bo komu pomagalo (ne delam reklame): Lego Mindstromse se da individualno naročiti v spletni trgovini Sonček - http://www.soncek.si - in sicer osnovni "paket" - Robotics Invention System 2.0 za ceno 50.000 SIT. Email them at info@(NOSPAM)soncek.si

Pa lepo se imejte še naprej!

Lep pozdrav,
Jure
"Honest disagreement is often a good sign of progress." -Mahatma Gandhi

overlord_tm ::

Jest sem se v legolandu v nemčiji igral s tem zadevcam :D . In morm rečt da so prov zakon, no kere legice pa niso (razen duplo >:D )

BigWhale ::

Ma 50 jurjev je kar precej denarja... 50.000 vs $180 Mnja...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LEGO kocke

Oddelek: Loža
265626 (4752) opeter
»

lego mindstorms

Oddelek: Kaj kupiti
133993 (2939) Glodko
»

50-letnica kock LEGO (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5013016 (11531) gruntfürmich
»

LEGO kocke za malo večje otroke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
7616151 (11151) nicjasno

Več podobnih tem