» »

Noce zripat DVDja!

Noce zripat DVDja!

mamut ::

Prvic se mi je pojavilo, da mi SmartRipper znotraj GordianKnot-a noce zripat filma. Stvar zasteka pri 11%. Sem probu tud z novejso verzijo (DVDDecrypter) pa je isto.
Ma kdo kaksno idejo?

bf4ed ::

Zraven GKnota maš še en program za rippat. Probaj s tistim saj ni tak težko kak piše da je. Meni je enkrat isto blo pa je potem z tistim šlo.

Drugič pa malo poglej naokoli po programu (GKnot) ker ti že na prvi strani piše da če ne gre z onim zgoraj da gre z tem.>:D :P

bf4ed ::

To sem mislil..

To process DVD data lying on hard disk already you have to use
vStrip, which is a little harder to use....>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

mamut ::

A moram pred tem skopirat DVD na disk?

podtalje ::

Da ni mogoče DVD spraskan?

Probaj normalno presnet z Explorerjem, da vidiš če dela.

mamut ::

Ja pri ripanju mi da Read Error. Ob gledanju filma ni bilo problemov, skopirat pa je tud pocasi slo.

bf4ed ::

Ja pozabil rečt. Najprej skopiraš direkt na disk z explorerom potem pa rippaš pa je. More delat. Če ti pa ne skopira potem je mogoče spraskan dvd. Označi samo tiste datoteke katere so samo film, tistih dodatko pa ne, ker če si gledal more it 100%.>:D

mamut ::

Ja mi je ratal zripat z Vstripom in po tem je delal tudi DVDDecrypter samo zvoka mi pa ni v celoti zripalo. Ni mi jasno, ker sem ze veliko filmov zripal pa ni bilo nobenih tezav.
Ha jebi ga.

bf4ed ::

Ja jebi ga jaz sem tudi po enih 20tih na enega takega naletel ka je nekaj jebal. >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVD9 peka] triki & nasveti

Oddelek: Zvok in slika
253135 (2624) largie
»

Kako najbolje zapeči DVD??

Oddelek: Pomoč in nasveti
111300 (1116) rap3r
»

Ripanje DVD-jev

Oddelek: Zvok in slika
182513 (2026) Law_Enforcer
»

kako narediti najbolši DivX?

Oddelek: Zvok in slika
241960 (1410) matevzm
»

DVD ripanje??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161782 (1480) Igor

Več podobnih tem