» »

AMD XP2000 ?!?

AMD XP2000 ?!?

PhotoBlaz ::

imam novega AMD XP2000 TB jedro, veliko je govora o 1700 procesorjih,..o temu pa vedno bolj malo zasledim.

zanima me samo do koliko se da takega naviti, in kaksne so priblizne temperature procesorja.
trenutno ga moja plata ne pusti cez multiplier 12,5 .....torej ga imam na 12,5 x 148 ...kar znese 1850 Mhz. (temperatura 65C pri 1,7V)

Cau
Model
P.S. Ce bi imel kaksno modernejso plato kot Asus A7V-133, bi bil multiplier avtomaticno odklenjen? .....katero plato?

boštjan ::

množilnik bi mel odklenjen na nForce2 in kt400 platah,če se ne motim.keri cooler pa maš da ti tako segreje amd-ja

PhotoBlaz ::

en cel baken cooler mam, pa polhn enih ventov....sam zdele mam v sobi 26C......dobr sam tud pozim ne pade pod 57C nikol.
ma ne vem,...prjatu ma istega, pa ma 72C.....kr neki....
in ce bi mu tiste plate s tistimi cipovji k si gor napisu,...do kok ga bi pa potem stisnu lahko?
Cau

boštjan ::

to pa bi moral sam probat.reči kolegu naj potipa cooler,če je vroč,ker če ma res 72 pol se stvar pregreva,al pa senzor laže

kuglvinkl ::

Si dal HSF sam gor?
Your focus determines your reallity

PhotoBlaz ::

ja sam sm dal gor,....pa sm ze velirkat to delal, tko da znam dobro namazat. pa dobro, sej temperatura me ne skrbi,....sam matra me, da ce si bi kupu kot je blo receno plato s KT400 al pa nForce2 mi bi se mnozilnike odklenil,......mmmm to me zanima, ce je tor res, da grem v nakup :-)
cau


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

je al ni navit?

Oddelek: Navijanje
161099 (967) boštjan
»

Komentarji članka Osnove navijanja I

Oddelek: Navijanje
402954 (2131) BaRtMaN
»

Odklep T'bred B???

Oddelek: Navijanje
181610 (1215) igaiga
»

Naviti Athlona XP, nič mi ni jasno več

Oddelek: Navijanje
161222 (1027) Tarzan
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535146 (4510) krucymucy

Več podobnih tem