» »

varuška na mobitelu

varuška na mobitelu

jany12 ::

Pozdravljeni,

Zanima me če obstaja kakšna aplikacija za zvok otroka ob klicanju ko se prebudi (uporabljam samsung galaxy z androidom). Recimo da se otrok prebudi in se joka telefon ob njem pa pokliče na mobilnik ki ga imam recimo jaz na vrtu ali pa kjerkoli drugje... fino je da je aplikacija brezplačna....

Hvala!!

Yacked2 ::

Lahko bi naredil tako, da bi program ves čas poslušal input, potem pa če bi se enkrat glasnost močno povečala (se začne dret) oz. bi bil bil glas višji bi pa odreagiral in poslal sms, poklical.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Machete ::

Pa si res želiš dat otroku že od začetka mobitel ob bučo?

black ice ::

In zakaj točno bi ga dal točno ob bučo? Lahko daš tudi kakšen meter ali dva stran.

sumoborac ::

Itq obstaja! Baby monitor za primer. Poslusa in ob doloceni meji (sam nastavis) poklice izbrano telefonsko. Meni osebno najbolsa stvar za poleti ko sem sou plavat, telefon na obali na max volumen, zenin pa pri otrocih. Cese je sprozil si prvo poslusal ce ni otrok sam kej zajamral ali pa ga ni sprozil zunanji zvok. je bil 3m stran pa je vsakic opravil svojo nalogo prfektno!
Prid sm al pa tm ostan...

Sc0ut ::

Enako, baby monitor zmaga. Uspesno ga uporabljava ze vec kot leto.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

perci ::

A obstaja kaj takega, kar bi delalo prek WI-FI (ad hoc)?

Nekako si ne želim plačevati dragih impulzov, ko potujemo kje po raznih alternativnih državah. Npr. Indonezija, Burma...

Če bi znal še predvajati video? :)

klinker ::

jany12 je izjavil:

Pozdravljeni,

Zanima me če obstaja kakšna aplikacija za zvok otroka ob klicanju ko se prebudi (uporabljam samsung galaxy z androidom). Recimo da se otrok prebudi in se joka telefon ob njem pa pokliče na mobilnik ki ga imam recimo jaz na vrtu ali pa kjerkoli drugje... fino je da je aplikacija brezplačna....

Hvala!!


A je res tako hudo dat ta 2€ za aplikacijo ki ti dobro koristi? ;((

perci ::

Kaj se zdej ti buniš?

Napisal je "fino je, da je aplikacija brezplačna".

Če se bo odločil, da jo bo plačal, jo bo pač plačal.

Medtem raje povej katero aplikacijo imaš v mislih, tudi, če je plačljiva.

GupeM ::

klinker je izjavil:

A je res tako hudo dat ta 2€ za aplikacijo ki ti dobro koristi? ;((

Seveda je težko. Kako pa bojo šli v Indonezijo, Burmo,... če bojo dali vse prihranke za aplikacijo?

jany12 ::

najlepša hvala :D

GTX970 ::

Nepismeni, kaj ko bi prebrali kaj bi perci rad ?

JanK ::

Ce gre za Android telefone: sam uporabljam Dormi, lifetime unlimited usage je 4.5EUR, drugace imajo nekaj zastonj poskusne dobe, pa se neke druge variante, ampak se je med mojimi testi izkazal za dovolj zanesljivega, da se ga kupil. Starejsa verzija je imela tezave s preveliko obcutljivostjo - tudi ko je mali smrcal, je opozarjala. Nova (ki je se nisva testirala) ima rocno nastavitev obcutljivosti.

Pred tem pa sva ob redkih priloznostih, ko sva to rabila za kaksno uro, dve, uporabila kar telefonijo (v SLO - v tujini bi bilo predrago). Moja ima neomejen paket, pa me je poklicala na telefon, jaz sem prizgal speakerphone, njen telefon pa je ostal pri malemu.
"Think about how stupid the average person is,
then realize that 50% are stupider than that"
-George Carlin

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanK ()

jany12 ::

ejga sem dobil zastonj baby monitor maš na play trgovina dela odlično..

GTX970 ::

jany12
Ja katerega ? Če daš url bo najboljše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska policija začenja uporabljati varne mobilne komunikacije

Oddelek: Novice / NWO
3615627 (13131) matijadmin
»

Microsoftova alternativa Google Photos?

Oddelek: Programska oprema
61269 (988) slitkx
»

ip baby monitor

Oddelek: Zvok in slika
102170 (1792) matobeli
»

v čem je fora z flappy bird-si ??

Oddelek: Loža
4910799 (8023) MatH
»

Android na vrhu v ZDA

Oddelek: Novice / Android
147691 (7163) Bistri007

Več podobnih tem