» »

php seje javascript timer

php seje javascript timer

slavi122 ::

Lep pozdrav imam problem naprimer ko,se odjavim iz moje strani mi odštevalnik časa v ozadju ne deluje če,prav je v bazi.Ko se prijavim nazaj na stran odštevalnik časa deluje ima,kdo idejo kako se rešit tega da bi delalo tudi ko sem odjavljen

Netrunner ::

Lahko še bolj nejasno razložiš ? :)

Na kratko ... Javascript count down normalno da deluje samo v času ko imaš stran odprto. Kaj si mislil s tem da je odštevalnik v bazi nevem ...

drugače pa te zadeve so tako da... v bazi imaš nekje zabeležen nek datum uro in uro koliko časa želiš odštevat oz. do kdaj želiš odštevat. Ko se stran naloži iz baze pobereš te vrednosti na osnovi katere poženeš javascript da ti prikazuje kako odšteva. Če pa hočeš da se nekaj zgodi ko pride števec na 0 potem pa moraš si nastavit kak cron job ki bo preverjal stanje na določen interval in izvedel karkoli potrebuješ ko se čas izteče

slavi122 ::

Ko si prijavljen na strani logiran javascript odštevalnik normalno odšteva ko,naprimer se iz moje strani odjavim kod,uporabnik java odštva tako kod je v bazi zapisano ko,pa pride do konca pa ne prestavi na ono stran.Ko se spet logiram na svojo stran normalno vse odšteje ko pa nisem prisoten kod uporabnik pa ne dela normalno.

direstrait ::

Zgodovina sprememb…

slavi122 ::

ne znam razložit brez zamere

def0r ::

Ali pokazes obstojeco kodo da razumemo.

illion ::

dej bolj podrobno opisi kaj mas trenutno, kaj bi rad nredu s tem timerjem in v cem je trenutno problem (kdaj bi rad logiral cas, samo ko si logiran, ali tud pred/po tem, kam se logira, kako mas trenutno to reseno, mogoce se link do sajta). Pa vejc rajs ne vec pisat, ker se tezko bere:)

keworkian ::

slavi122 je izjavil:

Lep pozdrav imam problem naprimer ko,se odjavim iz moje strani mi odštevalnik časa v ozadju ne deluje če,prav je v bazi.Ko se prijavim nazaj na stran odštevalnik časa deluje ima,kdo idejo kako se rešit tega da bi delalo tudi ko sem odjavljen


Cron ki ti updejta row v bazi ko je user odjavljen, se zalaufa 1x na sekundo.
Obscenities in B-Flat

ragezor ::

keworkian je izjavil:

slavi122 je izjavil:

Lep pozdrav imam problem naprimer ko,se odjavim iz moje strani mi odštevalnik časa v ozadju ne deluje če,prav je v bazi.Ko se prijavim nazaj na stran odštevalnik časa deluje ima,kdo idejo kako se rešit tega da bi delalo tudi ko sem odjavljen


Cron ki ti updejta row v bazi ko je user odjavljen, se zalaufa 1x na sekundo.


tole pa more bit worst design ever

DeeJay ::

Ko si prijavljen na strani logiran javascript odštevalnik normalno odšteva ko,naprimer se iz moje strani odjavim kod,uporabnik java odštva tako kod je v bazi zapisano ko,pa pride do konca pa ne prestavi na ono stran.Ko se spet logiram na svojo stran normalno vse odšteje ko pa nisem prisoten kod uporabnik pa ne dela normalno.


uh?!
ok, najprej en tečaj slovenščine, pol bomo pa lahko pomagal.
Če pa ne gre slovensko, pa razlož po angleško.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

Netrunner ::

slavi122 je izjavil:

Ko si prijavljen na strani logiran javascript odštevalnik normalno odšteva ko,naprimer se iz moje strani odjavim kod,uporabnik java odštva tako kod je v bazi zapisano ko,pa pride do konca pa ne prestavi na ono stran.Ko se spet logiram na svojo stran normalno vse odšteje ko pa nisem prisoten kod uporabnik pa ne dela normalno.


..bi ti pomagal, vendar še vedno se mi ne sanja o čem govoriš, tako da mi odgovori na spodnja vprašanja.

Se pravi ti si prijavljen na strani in imaš en countdown.
1. Kaj se mora zgoditi ko pride odštevalnik na 0 ?
2. Kaj se mora zgodi če se odjaviš preden je odštevalnik na 0?
3. Ko se ponovno prijaviš na stran, kaj se mora z odštevalnikom zgoditi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vtičniki/addons za Chrome

Oddelek: Programska oprema
61942 (1200) treker
»

Rocna ura z odstevalnikom casa, sploh obstaja?

Oddelek: Loža
141038 (724) fosil
»

[php] preverjanje online uporabnikov

Oddelek: Programiranje
261940 (1596) cobrica
»

Portal 2 prihaja nekoliko prej, a koliko prej?

Oddelek: Novice / Igre
166079 (4897) Tr0n
»

Sistem za detekcijo prevožene rdeče luči je mogoče zlorabiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5910299 (7805) poweroff

Več podobnih tem