» »

Iceprobe -zelo zanimivo!!

Iceprobe -zelo zanimivo!!

Golden eye ::

A je že kdo videl kaj tazga Iceprobe . Napravica je narejena za vodni haljenje in ti krepko zbije temeraturo vode.:D Verjetno daš to v rezervar od vodnega sistema in ti pol hladi :D Komentirajte

San ::

Cena?

Jackal ::

Termoelectric = Peltier = velika poraba toka + veliko toplote = ne preveč uspešna kombinacija
:D
Walking the way is something completely different than imagining the way.

OZZY ::

Poraba toka do 50w. Koker pa sem skapiru daš v vodo rebra pa ostanejo zunaj. Zanimivo za še dodatno hlajenje vode. Cena...dont know.
Go with the flow.

Golden eye ::

Cena se mi zdi da je 100$-200$8-O nisem čisto prepričan ampak skoraj:D Drgač pa zgdleda vredu

HardwareMaster ::

Sam na neki bi opozoru:

Poraba toka do 50w


Tok se nikoli ni meru v W in mislim da se tud nikoli ne bo. :D :D

QuickShot ::

Zadeva je (pre)draga
stane 149 $

Golden eye ::

Ja in kaj pol če je poraba 50W sej imam 350W napajalnik:D

sajmon ::

Tisti watti, ki so napisani pri napajalnikih označujejo maksimalno moč, ki jo da lahko napajalnik od sebe.

morphling1 ::

Da ne boste začeli že denarja na kup metat za to zadevo. Si je kdo sploh prebral čemu je to namenjeno. Hlajenju pitne vode, ne pa hlajenju v računalniku. Za ta namen je 50 W dovolj ker je rezevor izoliran in vsa dovedena toplota je samo iz okolice ne pa nekega drugega vira kot je prosor. Če bi to vtaknil v rez. ne bi dosegel praktično ničesar voda. V računalniku imaš gibajočo se vodo se pravi rabiš nek učinkovit prenosnik toplote, da se le ta prenese na vodo. Če bi ta hladilnik postavil pred procesorjem se tudi v idealnih primerih, ob 50 W hladilni moči in nekem večjem pretoku voda praktično nebi skoraj nič ohladila.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Račun za elektriko (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15318610 (10797) nUUb
»

Prvi 45 nm AMD čipi že na policah

Oddelek: Novice / Procesorji
384519 (2730) tiborrr
»

Zanimiva ideja->uresnišljiva???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172045 (1235) WinsuckeR
»

Priklop peltierja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
272232 (1923) TESKAn
»

Informacije kako narediti svoje hladilo...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211036 (741) Hrček

Več podobnih tem