» »

Low disk space in nv refresh rate zadeva

Low disk space in nv refresh rate zadeva

(sic) ::

Imam par problemov:

Najprej me zanima kje v WinXP se da izkljuliti, da te več ne opozarja na low disk space? Namreč na eni particiji imam page file (prej je bil sistem managed zdaj je pa velik 98% particije - je to isto?) in je prav moteče, da me opozarja na malo prostora na disku.

Drugo pa imam še bolj moteč problem:

Imam pa Creative Geforce 256 SDR. Nikakor ne morem omogočiti, da bi mi pri 640x480 delal na 120 Hz. Če namestim SAMO driverje (40.72) in grem v (OpenGL) Q3A imam tam 60 Hz v UT2k3 (DX) pa 75 Hz oboje pri isti resoluciji. Če potem namestim nVidia Refresh Rate Fix MKII je v Q3A 120 Hz v UT2k3 60 - WTF ???

Sem probal naštimati tudi samih driverjih pa ni pomagalo. Ko pa sem probal driverje 43.45 pa sem (brez refresh ratea!) v driverjih naštimal 120 Hz pri 640 je pa v UT2k3 bilo, le za Q3A sem moral namestiti nv fix.

Zelo čudna zadeva.

Driverjev 43.45 pa nisem uporabljal zato, ker:

- mi je v Q3 slika utripala kot, če bi imel 5 Hz. Kasneje sem ugotovil, da če naštimam Block Transfer Mode (bilo je na AUTO!) dela dobro, le med igro mi večkrat zaskoči ali zašteka in javi napako (C++ runtime error).

Če ima kdo kakšenkoli nasvet naj le pove. Ali pa če ve za boljši refresh rate, KI DELA Z 40.72.
Fuck you all!!!

(sic) ::

HELP!

Jaz bom popizdil!

Zdaj sem sprobal verjetno vsak refresh rate, ki obstaja. Nič ni pomagalo. Zdaj sem dal gor 40.41 pa NRRF MKII 2.11E pa tudi ne gre. Ko pa ga nisem imel gor pa sem dobil 75 Hz v UT2k3. Mislim.... Kakšno zajebano sranje je tole?
Fuck you all!!!

Predator ::

a z powerstripom si probal? meni je pomagal pri istem problemu v win2k ( in z geforcom in vooodojem )

R33D3M33R ::

Mislim da se da prek tweak UI na microsoftovi strani izklopiti opozarjanje na low disk space
Greš na www.microsoft.com, vpišeš v search tweak UI, downloadaš namestiš in v meniju taskbar odkljukaš warn when low on disk space
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

(sic) ::

DL tweak UI - nima. Niti ni menija taskbar - si verjetno kjer drugje videl. Če se karkoli spomniš prosim napiši, ker zgubljam živce.

Glede refresh ratea sem obupal in namestil 38.82 ali nekaj takega driverje. Ker nameščam samo uradne in so mi 40.72 še najbolje delovali sem ugotovil, da za teh driverjev NI (?) refresh ratea, ki bi dal več kot 60 Hz pri 640x480 - ali pa je problem moja grafična in monitor?

Med iskanjem sem naletel na (meni) neznani program imenovan Refresh Forcer, ki je zelo praktičen (ni treba za vsako resolucijo refresh pisati) in kar me je najbolj razveselilo - NE potrebuje ponoven zagon. Vse kar moraš storiti je enkrat menjati resolucijo in stvar že dela.

Glede Low disk fuck - mogoče kdo ve kje se to v Registryju da?
Fuck you all!!!

R33D3M33R ::

Maš verzijo 2.00.1.0?
Ziher ma, poglej tu: http://www2.arnes.si/~amerni1/tweak_ui.JPG
Tu pa maš direkten link Download
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

(sic) ::

OHH THX!!!

Imel sem neko staro verzijo - sem šel na MS stran napisal Tweak UI in kliknil sam onekam dokler ni začel downloadati :)
Fuck you all!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 3 in low fps v Counter Strike

Oddelek: Strojna oprema
231173 (859) hYpeR
»

GF4ti4200

Oddelek: Strojna oprema
8861 (741) MrX
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553781 (2908) Boky
»

40.72 WHQL nv4_disp.inf?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111027 (807) TheJack
»

Svarilo pred detonatorji 40.X

Oddelek: Pomoč in nasveti
191194 (793) njok

Več podobnih tem