» »

opera7 "izguba spomina"

opera7 "izguba spomina"

motorc ::

Imam opero 7.03 in imam en problem.

Včasih mi kr zbriše vse bookmarke pa nastavitve. Ko se mi je to prvič nardil sem si mislu, da je pač naklučje. Se mi drugic sem mal dvomu sam ni blo panike.
Zdej sem si pa lepo bookmarke uredil, dodal nekaj novih stvari, stare pobrisal itd. itd.
No, pred 20 min se mi je pojavil BSOD, neki v zvezi z ati gonilniki, bla bla bla in pač resetiram comp in nato ugotovim da mi je spet vse zbrisal!

Aja, imam pa win xp.

PS: Ce se sprasujete kaj sem delal teh 20 min odkar je minilo od sesutja - vzuni sem sproščal agresijo nad žogo, drevesom in biciklom (škoda k ni blo brata doma :)
  • premaknil: ToniT ()

root987 ::

Opera ima zadnje čase velike probleme. Rešitve na tvoj problem ne vem, a vem pa en dober nasvet: preidi na mozillo in tvoje težave bodo rešene...Ka-Ching!
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Jeebs ::

Se ne bi popolnoma strinjal. Sam imam namreč občasno iste probleme z Netscapeom, ki je če se ne motim osnovan na Mozilli. Zanimivo bi bilo ugotoviti zakaj se to dogaja. Ravno danes se mi je to zgodilo, pa sem našel stare bookmarks v Norton Protected košu. Seveda je tud pri temu dobro bit pazljiv, da še bolj ne zaserješ. Imam pa drgač WinME.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

R33D3M33R ::

Jaz pa mam problem z IE6, ko si ne shrani torej zapomni obiskanih strani niti za en dan ne, pa mam rezervirano za to več kot 1GB ;((
Mam pa XP Pro.
Torej meni dela Mozilla še najbolje.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

iso2000 ::

Ja, na Mozilli so mi že dvakrat vsi bookmarki izginili. Pa občsno, se mi računalnik resetira, ko jo zaprem (Mozillo). Imam WinXp Pro. Pod Linux-om, pa mi za enkrat dela brez težav. Opera mi je pa tako srala , da sem jo zbrisal , čeprav mi je najbolj všeč brskljalnik.
LP

Poldi112 ::

No, fino. Sem ze mislil da je to samo moj problem. Sicer pa imam mocno zaupanje v avtorje, da bodo to popravili. samo povedat jim je treba.
Mrbit je resitev verzija 6.0. Jaz se me spomnim da bi se mi tam to dogajalo.
Tole je pa malo iz konteksta, ampak a vi lahko pisete poste v operi. Ker mene zivcira, da moram za pisanje uporabljat Exploder.
LP

root987 ::

A nimaš ti slučajno kake Mozille alfa ali beta ali pa netscape 6.2?

Jeba1: Daj Me dol pa naloži 2k ali XP.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Jeebs ::

Root987: Z veseljem, samo kje naj staknem denar za novo mašino? Na sedajšnji še WinME komaj cagajo, ko mam tok naloženga gor. Tko da zaenkrat bom še potrpel z njimi. Drgač pa mislm, da ta problem ni povezan z OS.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

root987 ::

Potem pa, če imaš tako počasen stroj, namesti 98 in ne Me. Zakaj?
- So hitrejši(če imaš res tako počasen stroj)
- So stabilnejši(Me so najslabši os kar jih je bilo - menda je celo Bill to priznal(tako sem nekje bral - morda na forumu))
- Če se ti gre pa za združljivost...Če ti računalnik Me slabo poganja, potem tako ali tako vse, kar zahteva novejše od Win98, ne bo delalovalo).
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

motorc ::

Zdej mam pa že dost tega!! Spet mi je isto nardil!!! Zdej mi pa še poleg tega ene errorje javla tk, da mi opera sploh ne dela več!!

Jo bom zbrisu in na novo nazaj gor dal. Če bo to odpravil problem pomeni, da je neki z opero narobe, če pa ne pa z winsi.

Kar se pa mozille tiče: Men osebno ni všeč. Sem jo sprobal in mi sploh ni všeč.

Jeebs ::

root987: Glede WinME se ne strinjam da so tako slabi, fora je edino v tem, da res rabim novo mašino, ker na sedajšnji bom znorel (prepočasna...). Je pa PIII 450. Kar mislm, da je za sedajšnje čase, ko se vse že računa v Ghz odločno premalo. Drgač pa WinME niso tako slabi. Vsaj za take mašine ne.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

root987 ::

Hehe, a si prepričan da 2k ne bi delali?
Moj stroj: 400mhz, 192mb rama, gf2mx

Win2k z sp3 DELAJO popolno. Nobenih zastojev, in da, so hitrejši kot Me(sem imel in kar naprej kaj sralo). Če ti res tako "štekajo", potem imaš po moje ali prepočasen disk ali pa slabo obtimiziran sistem(beri: mi je delalo podobno slabo - prvič mi je to uspelo popraviti, drugič pa se nisem hotel zafrkavati - dokler nisem formatiral in naredil sveže inštalacije). Resnično lahko 2k samo priporočam.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Jeebs ::

Ok, bom jst probu z Win2k, ko bom imel cajt pa živce da se ukvarjam s tem. Drgač pa mislm, da je disk res najbolj krhek del mojga sistema, ker je res svinjsko počasen. Sicer bom pa tako ali tako kmal nabavu novo mašino. Tko da v ta piece of $#|t ne bom več vlagal.>:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

root987 ::

Ga podariš v server namene?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

hippopotamus ::

motorko, Opera 7.10 je že uzuni, tko da sprobaj, mogoče bo v redu delala.

Jeebs ::

Hm... Glih podarim ga ne, se bo pa dalo zmenit za kakšen majhen dnarček verjetno. :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

motorc ::

hippopotamus: Zdej mam verzijo 7.11 in sem zaenkrat zelo navdusen, ker se da celo na tem forumu odgovarjat. Prej sem moral vedno z IE to narediti.

Edina stvar, ki me še vedno moti so passwordi oz. logoni. Tista wand palčka se mi sploh ne zdi fajna, bolje bi bilo če bi se avtomatsko prijavil.

Pa še to: Npr., ko pridem na slo-tech prtisnem wand, da me prjavi potem kliknem pa forum in sem spet odjavlen. Včasih sem pa skos prjavljen. Mogoce mam js kej v nastavitvah tk naštiman vendar dvomim.

iso2000 ::

Meni zelo všečen program za pošto je The Bat. Zasede zelo malo prostora in deluje zelo hitro. Edino sporočila so v texkstovni obliki (ni html), je pa zato bolj varen pred virusi. Tako pravijo. Žal pa ni zastonj.

hippopotamus ::

motorko, a teb dela astalavista z opero 7.11? Men ne.

root987 ::

Jeba1: No, ko boš pred zamenjavo in prodajo(če boš prodal), mi pošlji pm sporočilo, oki-doki? Pa se bomo takrat zmenili glede cene in ostalih stvari...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

motorc ::

hippopotamus:

Ja na stran mi pride, če to mislis.

hippopotamus ::

Ja, to tudi meni. Ampak, ko si pa izberem search engine in vtipkam notri npr. opera, mi pa vrže isto stran nazaj (kot da bi dal refresh). Tko da moram it potem v IE.

motorc ::

Meni isto naredi.

Jeebs ::

root987: Ok ni panike, čeprav res še ne vem, kaj bo s to kiblo. Najverjetneje bo romala kar v sekino sobo. ;( Hehe, a obstaja kakšen vic k not nastopata blondinka pa računalnik? :D No bomo vidl kako bo. Če ne bom že sam kakih Linuxov gor vrgu, pa imel kak preprost server. 8-) Nč se še ne ve. No ja, čeprav men se zdi, da ta disk k je zdej v kibli nebi dolg zdržal v server varijanti. 8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16215120 (10202) Eru
»

Nova Opera

Oddelek: Novice / Brskalniki
102798 (2798) root987
»

Katere Windowse uporabljate?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
192194 (2194) BigFoot
»

Kateri internetni brskalnik uporabljate?

Oddelek: Omrežja in internet
291987 (1626) Avenger
»

Glupi IE errorji

Oddelek: Slo-Tech
181205 (1030) Bakunin

Več podobnih tem