» »

Problem s Logitech M705

Problem s Logitech M705

Trocki ::

Ravnokar sem dobil novo miško Logitech M705. Prej sem uporabljal MX400 kateri pa je crknil kolešček.
Zelo sem razočaran z novo ali pa je kaj narobe z njo. Je zelo nenatančna, tako da sploh ne morem potegniti ravne črte.
Kurzor kar nekaj plava gor in dol. Zelo oteženo je vsakršno delo z njo.
Prilagam sliko. Dokaj ravna črta narejena z MX400, tisti ta krivi dve pa z m705, pa sem se fejst trudil da bi bila ravna.

Sami ::

Kakšno podlago pa uporabljaš?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Trocki ::

Računalniško mizo. Sta pa obe laserski tako da ne bi smelo biti razlike.

Trocki ::

Se nikomur ne sanja kaj bi lahko bilo? Uveljavim garancijo ali imam jaz delam kaj narobe?

eric_cartman ::

Na splošno je ta miš kul za splošno uporabo, jst sm jo uporabljal par let. Glede na to, da delaš test s črtami predvidevam, da rabiš to za kakšno grafično oblikovanje? Tut pri meni ni bla črta čisto ravna pri tej miši..Ampak zato obstaja tipka shift v Photoshopu in podobnih programih. Če pa bi to rad imel za gaming, potem pa tako ali tako ne rabiš precizno ravne črte. No ja..Eni pač mislijo, da jo..

Če že tako, da rabiš za grafiko..Zakaj nisi že v štartu namenil malo več EUR in že v štartu kupil, po mnenju mnogih najboljšo miš za delo v grafiki?

https://www.mimovrste.com/miske-in-tipk...

Zgodovina sprememb…

Trocki ::

Ne rabim za grafično oblikovanje niti za igre. Vendar je tako nenatančna, da je že problem zadeti X recimo za zaprtje okna ali označiti besedo med tekstom.
Če ima kdo isto miš, pa naj proba narisat črto za primerjavo. Sam dvomim, da je miš na splošno taka, ker potem ne vem če bi jo kdo kupil.

eric_cartman ::

No če pa imaš težavo zapret okna, potem pa imaš res problem z mišjo.. Jst nism nikoli imel takih problemov pri dotični miši.

Pravzaprav sem bil zelo zadovoljen s tem glodalcem.. :) Sprobaj še na kakšni podlagi premikat miš, sicer pa jo nesi v trgovino, da jo tam stestirajo.. Pa boš potem videl, če ti odgovarja ali ne.. Sicer pa jo vrni in si kupi kakšno Logitechovo iz serije G (žično). Ali pa si kupi Performance MX. V obeh primerih dobiš zelo natančno miš.

Trocki ::

Bom verjetno vrnil artikel, samo sem poškodoval embalažo (ker drugače ne moreš niti odpret) pa ne vem, če bodo kaj komplicirali.
Prejle sem testiral še neko Trust low budget miško, pa je bolj natančna od te, tako da ne vem v čem je fora.

6151 ::

Vklopi raw input v gonilnikih
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Trocki ::

Ne najdem. A to v SetPoint programu? Imam samo opcije pointer speed, acceleration, smart move in trails.

6151 ::

acceleration off (to je raw input), smart move tudi off
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Trocki ::

Sem to že vse sprobal pa je ista zgodba.
Najbolj mi gre na živce, ko probam z miško sledit kakšni vodoravni črti na poljubni internet strani.
Z MX400 sem skoraj poravnan s črto in ji brez problema sledim, z M705 pa kar pleše gor pa dol od črte kurzor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028386 (9993) Kayzon
»

PC miška z 2 koleščkoma

Oddelek: Pomoč in nasveti
214786 (4240) zavajon
»

Nakup miške

Oddelek: Kaj kupiti
182594 (2185) NemMy
»

Katero Logitech miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
412981 (2176) Sandi1987

Več podobnih tem