» »

Zračna pištola

Zračna pištola

1
2
3

krneki0001 ::

loveJDM je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

CPS ma 4joule=airsoft oz airsoft za dede


CPS zračna, ne airsoft?


ja vem sem jo gledal na spletni trgovini avantura in če se ne motim ima 4joule kar je skoraj isto,airsoft ima 2J.Premalo v glavnem in brez veze ker bo imel še večje probleme


Airsoft ima nekje od 0.9 do 1.1J, 2 joule boš težko dobil airsoft. Tele zračne pištole imajo pa nekje 3.5 do 3.7J.
V glavnem vem pa da s CPS-om ne streljam več v piksne od barve. Sploh pa ne s penetratorjem (http://www.walmart.com/ip/Crosman-Power..., ker sem imel potem kr nekaj barve za spucat.

sloaljohh je izjavil:

je moj kolega probu paralizator pa mu ni blo nč k da bi ga z nožom božal.. a so kater taserji močnejši? kaj pa taser gun ampak dost stane..


Ne nakladaj, teaserji in šokerji so brez veze. Vzameš profi solzilec, ki šprica nekje na 4 metre dolžine v curku, ga pošpricaš v obraz direktno in se lepo umakneš.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

sloaljohh ::

kater je pa najbolš solzilec, bolš mi je če je na curek kot pa na "fog, megla opcija"? a res ni nič druzga ko bi lahko ustrelu,sprozu?

Zgodovina sprememb…

anketar ::

sloaljohh ::

anketar je izjavil:

dost zajebancije http://www.drustvo-dnk.si/povezave.html

pomoje tud ja

St235 ::

anketar je izjavil:

dost zajebancije http://www.drustvo-dnk.si/povezave.html

bo tale bolj na mestu: http://sebpearce.com/bullshit/

mihec87 ::

solzivec itd..je rešitev ko te negdo naključno zahakla... V tem primeru se gre za t.i. bullying saj gre za eno in isto osebo in danes ga boš posprical itd.. jutri jih dobiš še za prejšnji dan nazaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

krneki0001 ::

Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

sloaljohh ::

mihec87 je izjavil:

solzivec itd..je rešitev ko te negdo naključno zahakla... V tem primeru se gre za t.i. bullying saj gre za eno in isto osebo in danes ga boš posprical itd.. jutri jih dobiš še za prejšnji dan nazaj...


sej to je glih problem k me dobr pozna in ve vse o men..

zenith1 ::

Začni trenirat šprinte. Najboljša obramba.

krneki0001 ::

Ta tip ki ti grozi in te pretepa mora bit res en luzer, ki se upa spravljat samo na švohnejše od sebe. Pač tipična "pička", ki se doma ne upa pisnt, ker bi ga ženska razbila, zunaj pa se spravlja na švohnejše, ker komu drugemu ne upa pisknit.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

sloaljohh ::

krneki0001 je izjavil:

Ta tip ki ti grozi in te pretepa mora bit res en luzer, ki se upa spravljat samo na švohnejše od sebe. Pač tipična "pička", ki se doma ne upa pisnt, ker bi ga ženska razbila, zunaj pa se spravlja na švohnejše, ker komu drugemu ne upa pisknit.


je navadn luzer ja, s pojslo ma 50kg in misl da je frajer če ma nek tatuje na rokah in hod ko da je pol sveta razbou

loveJDM ::

čaki 50kg ma hah in taki ti grozi pa se nobenega ne boji?

krneki0001 ::

Jaz sem mislil, da ti vsaj 130kg gorila teži in te mlati. Da pa 50kg tipčka ne moreš prijet, pa ga po tleh vršt, si pa ti potem luzer. SPravi se skupaj, pa mu jih naloži par vzgojnih okol ušes. Bo hitro nehal težit, ko bo videl, da se mu upaš postavit po robu. Pa za takega ne rabiš nobenih pištol in solzivcev. Dovolj je nekajtedensko premetavanje zemlje z lopato.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Šmorn ::

Načeloma lahko dobiš orožni list za samoobrambo, samo je veretnost pomoje pod 0,001%. Jaz ga OPju ne bi dal glede na pisanje.

oo7 ::

Tvoj oče naj gre do njegovih staršev pa se pogovri na kulturen način ali pa na drugačen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

STASI ::

Fantje čakajte malo. OP je napisal da je oseba s posebnimi potrebami. Ni napisal v katero skupino spada, vendar se IMHO take osebe težje branijo. Prosim za malce razumevanja.

Morda pa kaka sodna prepoved približevanja, sam ne vem če obstaja sodna podlaga za to.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

loveJDM ::

Res je,ampak če bi dal kakšnemu 100kilskemu kolegu za pivo bi zadeva bla že rešena

vostok_1 ::

Lol, thread.

Tri nasvete.

1. V obljudenem kraju mu zabij nazaj, kakšna pizdica je, ker se spravlja na hendikepirance. Ko ga bodo vsi gledali kot neko luzersko budalo, morda bo mal razmislil.
2. Zagrozi s prijavo.
3. Prijavi ga.

Pištola vsekakor ne bo delovala. To so taki ljudje, ki živijo za izživljanje. Kvečjemu boš dolil novega bencina na ogenj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sloaljohh ::

sem prijavu policiji in so rekl da nemorem zahtevat prepoved približevanja, ker to ni nek športn dogodek ali tekmovanje da bi lahka to zahteval.. branil pa bi se in tud temu 50kilskemu bi povedu svoje če ne bi bil gibalno oviran.. kaka starša on itak živi sam z mamo a njega in nje ni nikol doma njega ne zato k je kreten in se nonstop klati okol in dela pizdarije in pije,kadi se drogira in nvm kaj še vse mame pa zato kr dela 2 službi da ma on kaj za jest a on ji tko vrača "ljubezen" misl da je nvm ka če je že več let v navijaško skupino včlanjen in kr pozna več ciganov in tko dalje

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

sloaljohh je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ta tip ki ti grozi in te pretepa mora bit res en luzer, ki se upa spravljat samo na švohnejše od sebe. Pač tipična "pička", ki se doma ne upa pisnt, ker bi ga ženska razbila, zunaj pa se spravlja na švohnejše, ker komu drugemu ne upa pisknit.


je navadn luzer ja, s pojslo ma 50kg in misl da je frajer če ma nek tatuje na rokah in hod ko da je pol sveta razbou


Kok ste pa stari če smem vprašat? A na policijo ga ne upaš prijavit? Verjem, da ga bo tako prpa začela stiskat, ko bo policija zraven, da se bo hitro umiril, sploh če si oseba s posebnimi potrebami je to tebi samo voda na mlin. Poknejo prepoved približevanja kako globo pa si ga rešen. Madona sej policija ne more za vsakega vedet kake probleme ima.
Takih pizdunov se ne bat, ker če je res kar praviš pol je to en pezde, katerega nikjer ne jemljejo resno, ga mogoče ne sprejmejo v družbo (iz takih in drugačnih razlogov) in si mora samozavest podpirat z ustrahovanjem šibkejših.

Ps. Ka si ti slučano iz Nm? Ker se spomnim enega takega, ki je glasen za tri, a da bi prdnil zraven njega, bi ga vetrc prevernil okol.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

sloaljohh ::

sem napisu da sm star 23, ta mulc je pa star 19-20 let.ne ne nisem iz Nm sem iz velenja, se sm napisu da sm ga priajvo na policijo in so mi dans povedl da ne more dobit prepoved približevanja, ker nisem nek športnik da bi lahko dobil prepoved na obisk športnega dogodka, kulturnega dogodka (koncert,itd) in baje ga je polcaj že zaslišu in da je podal ovadbo na sodišče zdaj pa vprašanje časa kdaj bom mogu jaz in on na sodišče.. mi lahko kdo pove kok časa to traja da morem na sodišče in ali bom bil istočasno kot on debil tam?

Zgodovina sprememb…

sloaljohh ::

nevem zaka mi več ne gre "popravit" prejšnega posta zato bom tu dalje pisal.. on je vsaj za enih 10cm višji od mene in res suh ko nvm kaj, misl da se ga bojo vsi bal če bo hodo k nek huligan in kr ima tatuje na obeh rokah in je v navijaški skupini, ma tut doma bokserje in podkape in razne taka oblačila ko mu prekrijejo obraz in tud pozna dost druzga folka in cigane, ampak me res zanima če takim "navijačem" zaleže kazen.. sej mu nič nemorejo če nima denarja če bi mu pa kaj hoteli rubežniki vzet pa majo še manj.. taki nimajo kaj za zgubit v lajfu in se pač igrajo "nočno življenje" češ ko da ne more bit še slabše.. pomoje me lahko reši da al ga zaprejo al pa da se on odseli al pa da odneha ampak ne vem kaj je še sploh v dragi Sloveniji tuki najbolj realna opcija.. jz pa nočem se omejeno gibat po mestu in živet v strahu zard enga wnb huligana.. zanima me tud al upa met do vseh tak "gobec" al je sam na šibkejše tak glasen in kaj za vraga misli da je on.. ka če sm ga samo še bol razpizdo glede sodišča/policije in bo hotel maščevanje ali kaj podobnega? taki ni nikol dovol ali pa si jaz mislim ko da je on nevem kaj..

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Kako hudo se on spravlja nate? Te dejansko tepe (udarci v obraz, trebuh, ...) al je to bolj kot ne izživljanje z odrivanjem in kako "plesko" čez lice. Ti grozi? (lahko navedeš primer)

Rekel si, da pozna cigane in podobne, ok. Dokler ti nikomur nisi dolžen denarja, nisi nikogar žalil ali izzival težav in te je oni pizdek maltertiral za brezveze, ker bi rad bil "avtoriteta", te skupine odmisli. On ni del teh skupin, edino kar ima mogoče skupnega z njimi je to, da prek njih na varianto črnega trga kupuje kake bokserje, nože ali podobno šaro. Nihče od teh se pa ne bo nate spravljal brez oprijemljivega razloga zaradi nekega postranskega znanca.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

sloaljohh ::

sem že napisal da me je pretepel in da takemu psihopatskemu človeku in "huliganu" ni nikoli dovolj in se mu jebe za sodišče pa kazni (morda se motim).. mi je že grozil s cigani in so bili tud cigani zravn, tko da to da me nebi kr tko napadl odpade kr cigani so še hujš ko taki wnb huligan, poznam pa ga nažalost že več let kr sm ga spoznal na bivši srednji šoli

vostok_1 ::

Če se te fizično loteva, dvomim, da policija bi kr stran gledala.

Naslednjič mu poskusi zabit nazaj, češ kakšen frajer je, da se mora spravljat na šibkejše. Ton in sočnost sporočila izberi sam. Taki ljudje običajno delujejo na nekem lažnem ponosu, češ kako so kul.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sloaljohh ::

njemu besede pa to en klinc pomaga pa ga ne briga, on se lahko kadar če "zamaskira" in napade k ma te podkape in boksere itd doma a me zanima a taki ljudje kdaj odnehajo ali ne bo nikoli miru?

vostok_1 ::

Hja. Z leti načeloma se nekateri nekoliko umirijo oz. izvajajo podlosti na drugačen način. 16-19 so ravno tista leta, ko je fizično nasilje najbolj "in".

PS. Lahko bi poskusil kontaktirati mamo in ji povedat, da njen sin trpinči hendikepiranca. Might work.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sloaljohh ::

sam on že leta in leta hodi na tekme in se ma za nekega huligana in me res zanima a bo kdaj prenehu al ne, se je že polcaj pomeno z njegovo mamo a mi ni želel povedati kaj sta se točno pogovarjala.. me zanima kdaj bo moral jaz in on na sodišče? se to zelo dolg vleče? in pomoje se še ga njegova mama boji k je čist tiha in boga revica napram njemu

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

OP
Pa še ti dobi kolege kake Albance ali pa Srbe, oboji cigane sovražijo iz dna duše. Ni noben problem se spoprijateljit z njimi, sploh če pa kateremu uslugo narediš si to dobro zapomnijo in lahko postanejo zvesti prijatelji, ampak bognedaj se jim pa zamerit, ker pol si pa najebal trojno.

Drugače pa za koga nalomt al pa prestrašit se za dober denar da vse zmenit. Tiste podkape in podobno mu nič ne nucajo ker če se ti kaj zgodi ima tako on že motiv vžigosan na sebi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

sloaljohh ::

ja kako pa se jim naj "vštulim" zravn in kaj če me nebodo sprejel in da me bojo tud oni izkoriščal in izsiljeval?

vostok_1 ::

Pri vseh konfliktih je tko, da dlje kot se nekaj vleče bolj je spor grenak. Policaji niso tapravi ljudje za reševanje sporov na osebnem nivoju. Če ti uspe prepričati mater, morda bo odnehal. Lahko pa bo še bolj jezen.

Glede iskanje "za leđima"...don't...boš bistveno bolj najebal. Ostane ti civilnopravna rešitev ali apeliranje na čustva. Vse ostalo se bo slabo končalo zate.

Je pa še ena druga rešitev...relativno elegantna, čista, legalna, ampak stane nekaj malega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sloaljohh ::

Ma kaki mater njemu visi dol za to.. kakšna rešitev pa bi bila apeliranje na čustva? civilnopravna misliš da bi ga civilno tožil ali kako? Kot sem že omenu njemu visi dol za kazni pa te reči itak nič nima in se klati okol.. no katera pa je ta elegantna legalna rešitev?

Unknown_001 ::

sloaljohh je izjavil:

ja kako pa se jim naj "vštulim" zravn in kaj če me nebodo sprejel in da me bojo tud oni izkoriščal in izsiljeval?


Če ne boš ravno med wannabe južnjake (če***je) rinil se tega ne bat. Jaz vem da sem dvakrat enemu Albancu pomagal in mi je bil neskončno hvaležen, tudi njegova družba, ki je bila zelo zadržana me je brez problema sprejala in se je dalo kakšno rečt. Nikoli nobenih problemov, podjebavanja ipd. res tist iskren odnos. Isto sem se z enim Srbom in Črnogorcem skoraj pobratil ker smo si dostikrat kako uslugo med seboj naredil, če je kak problem ti vsi v obraz povedo kaj jim ne paše in se zadeva reši na mestu, tako da zahrbtni ljudje to ravno niso. Nikakor jih pa ne imet za bodyguarde. Kvečjem druži se z njimi in če bo tisti izrodek naletel na vas, ti verjetno ne bo upal kaj dosti sikat pa te maltertirat, če te pa bo, pa verjem da se bo cela miza vstala ker oni napad na enega razumejo kot napad na celo skupino ki se trenutno druži, če pa en zaradi drugega, pa zaradi tega, ker bi enostavno radi imeli mir. To je tisto zavetje ki ti ga taka družba nudi, nikakor pa ne pričakovat ali zahtevat od njih da bodo nekoga v tvojem imenu razbil ali ustrahoval in si probleme zaradi tebe delal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

sloaljohh ::

problem je tud to da tuki večina albancov drži in se druži z cigani pa tud določeni južnjaki tako da to odpade, mi je pa tip zagrozu tud da bo me ostali "navijači" obiskali in me poiskali in me pretepel in vzeli vse ka mam

vostok_1 ::

Odmisli vse te reči o včlanjenju v kako skupino. Bad idea, razen če pač nisi pripravljen it all the way s tem. Za zgolj enkratno zadevo te ne bo nihče "branil".

Unknown_001 ::

sloaljohh je izjavil:

problem je tud to da tuki večina albancov drži in se druži z cigani pa tud določeni južnjaki tako da to odpade, mi je pa tip zagrozu tud da bo me ostali "navijači" obiskali in me poiskali in me pretepel in vzeli vse ka mam


Does not compute, razen če so se začel med sabo mešat.

Pismo rosno pa zračna pištola tebi ne bi pomagala, prej bi eskalirala do tega da bi ti s pravim orožjem začeli grozit.
Lahk zaprosiš za varstvo ali kaj podobnega? Če je to res tako brezizhoden problem da policija ne more nič (kar je čudno) druge nimaš ali pa da se preseliš. Še zmeraj pa ne razumem zakaj mu niso dali prepovedi približevanja.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

sloaljohh ::

sm že povedu da baje nemorjo dat vloga za prepoved približevanja, ker se to lahko da samo za športne,kulturne dogodke no tko so vsaj meni policaj povedali. za kakšno varstvo si mislil? da pa bi zaprosil za pištolo za samoobrambo pa mi neb ratal ali? pa če bi že morda privolili te tudi v primeru da želiš to v samoobrambi tud cenovno enako stane kot pa če bi šel navadno delat izpit za pištolo?

vostok_1 ::

Dude, takoj ko boš pihnu človeka, ki te ni napadel z enako močjo nazaj...boš ti tisti, ki bo končal v zaporu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mihec87 ::

Nvm pa kaj ima prepoved približevanja osebi veze z športnimi in kulturnimi dogodki..

Z pištolo itd.. ga ne srat ker boš na konc v zosu...

sloaljohh ::

sej niti nočm met pištole in kdo je reku da bi ga pihnil, pomoje bi se on posral al pa tud ne ko bi vidu da ma kdo pištolo.. me zanima kako se to da na bl normaln način rešit kr z nasiljem bo on sam še bol jezn in htel maščevanje, kot da mu že to s polcijo ni dovol

vostok_1 ::

Takoj ko boš mu ti začel mahat z pištolo, si bo on svojo zrihtal.

Sem ti predlagal tisto elegantno rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sloaljohh ::

takim "glasnim" ne bo nikol dovol, bol se ga bom izomikal pa bal večjo veselje bo mel k bo vedu da se ga bojim in izogibam

mihec87 ::

Se oba vozita v celje v šolo?

sloaljohh ::

sem prebral ja, a to dost stane al ne in ali je to možno v slo, ker sem že iskal po netu in nisem nič našel? hvala! iz Velenje sm

vostok_1 ::

Je.

ttommy ::

sloaljohh je izjavil:

takim "glasnim" ne bo nikol dovol, bol se ga bom izomikal pa bal večjo veselje bo mel k bo vedu da se ga bojim in izogibam


Če imaš oteženo gibanje- a si na berglah? Nauči se jih uporabljati:





Če ne pa si na Facebook-u poišči kakšno gorilo, ga dodaj za prijatelja in ga povabi na dan s tabo v Velenju.
Gamer

sloaljohh ::

ne nisem na berglah hodim pač bol drugač k mam cerebralno paralizo

detroit ::

in gnoj se nate spravlja? :) Fantje a ni nobenga iz Velenja tuki da bi enga cicibana iz hlač stresl na vsake tri kvatre? Sicer mislim da je to delo policije ampak ....
Skero

ttommy ::

Ajde- gremo pozivat Velenjčane, da zaščitijo invalida. Kakšen rudar?
Gamer

stjan ::

Mogoče pa je tudi v tebi problem?

Zaradi bolezni se čutiš "drugačnega" in se ne družiš z ljudmi?

Mogoče bi bilo prav da si nabaviš psa, skrbiš zanj in boš z njim imel tudi vzrok za sprehode po mestu.
Če boš psa peljal na šolanje v kako društvo boš tam spoznal veliko lastnikov psov.
Mogoče bo tam kdo, ki ti bo lahko pomagal.

Ali pa pojdi v navijaško skupino in jim povej kak heroj je.

Niso vsi ljudje zlobni, tudi nekdo ki zgleda kot gorila ima včasih veliko srce .
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zračno orožje - replike (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28252685 (7088) Okapi
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820204896 (20211) gruntfürmich
»

Zračna pištola

Oddelek: Loža
287783 (4336) Okapi
»

Elektrošokerji oz. paralizatorji imate izkušnje z njimi?

Oddelek: Loža
344802 (3840) jype

Ali je v Sloveniji dovoljeno nošenje noža?

Oddelek: Loža
4719159 (17582) Mavrik

Več podobnih tem