» »

Zobna pasta

Zobna pasta

1
2
»

m0LN4r ::

Kaj pa ustna flora in premočne paste pa preveč domestic higiena?

Zobar mi je rekel, da je to večji problem. Veliko jih pretirava z ustno higieno in se jim naravna ustna flora (sline) poruši oz. postane povsem neučinkovita.
Rekel mi je tudi, da se to da izboljšat z temeljitim mehanskim čiščenjem _brez paste_ občasno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

francek1 ::

Alamar je izjavil:

francek1 je izjavil:

Že 15 let uporabljam Glister(najbolj prodajana zobna pasta na svetu; le zakaj?). Edina zobna pasta, ki ne dela raz v sklenini. To je potem osnova za spremembe barve.

Vrhunska, ni kaj;)
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cellulose Gum, PEG-8, Flavor, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, FD&C Blue No. 1.

In kaj hočeš s tem povedat?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

starboi ::

francek1 je izjavil:

Alamar je izjavil:

francek1 je izjavil:

Že 15 let uporabljam Glister(najbolj prodajana zobna pasta na svetu; le zakaj?). Edina zobna pasta, ki ne dela raz v sklenini. To je potem osnova za spremembe barve.

Vrhunska, ni kaj;)
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cellulose Gum, PEG-8, Flavor, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, FD&C Blue No. 1.

In kaj hočeš s tem povedat?


Pogooglajte te sestavine Stric in Vam bo takoj vse jasno. Lp

Ganon ::

francek1 je izjavil:

Alamar je izjavil:

francek1 je izjavil:

Že 15 let uporabljam Glister(najbolj prodajana zobna pasta na svetu; le zakaj?). Edina zobna pasta, ki ne dela raz v sklenini. To je potem osnova za spremembe barve.

Vrhunska, ni kaj;)
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cellulose Gum, PEG-8, Flavor, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, FD&C Blue No. 1.

In kaj hočeš s tem povedat?


Parabeni so škodljive kemikalije, ki jih uporabljajo za konzerviranje. Uporabljajo pa jih zato, ker so cenovno ugodne.

anketar ::

rekt

vademecum, ker je tekoč

francek1 ::

Ganon je izjavil:

francek1 je izjavil:

Alamar je izjavil:

francek1 je izjavil:

Že 15 let uporabljam Glister(najbolj prodajana zobna pasta na svetu; le zakaj?). Edina zobna pasta, ki ne dela raz v sklenini. To je potem osnova za spremembe barve.

Vrhunska, ni kaj;)
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cellulose Gum, PEG-8, Flavor, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, FD&C Blue No. 1.

In kaj hočeš s tem povedat?


Parabeni so škodljive kemikalije, ki jih uporabljajo za konzerviranje. Uporabljajo pa jih zato, ker so cenovno ugodne.

In če so v hrani ne bi smeli biti v zobni pasti? Kdo je tu nor?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

vander ::

mtosev je izjavil:

jaz zobne paste sploh ne uporabljam. voda in to je to


Se popolnoma strinjam, za dezinfekcijo ustne votline pa žajbljev čaj.
http://www.zazdravje.net/razkrivamo.asp...

Ganon ::

francek1 je izjavil:

Ganon je izjavil:

francek1 je izjavil:

Alamar je izjavil:

francek1 je izjavil:

Že 15 let uporabljam Glister(najbolj prodajana zobna pasta na svetu; le zakaj?). Edina zobna pasta, ki ne dela raz v sklenini. To je potem osnova za spremembe barve.

Vrhunska, ni kaj;)
Sorbitol, Water, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Xylitol, Cellulose Gum, PEG-8, Flavor, Titanium Dioxide, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, FD&C Blue No. 1.

In kaj hočeš s tem povedat?


Parabeni so škodljive kemikalije, ki jih uporabljajo za konzerviranje. Uporabljajo pa jih zato, ker so cenovno ugodne.

In če so v hrani ne bi smeli biti v zobni pasti? Kdo je tu nor?


Potrošnik, ki kupuje dotične izdelke. Jaz se jih izogibam. Ti pa kar, tvoje telo, tvoja odgovornost.

[D]emon ::

Nekaj casa sem uporabljal neko zobno pasto, ki mi jo je priporocila zobozdravnica, ker sem imel vnete dlesni. Zdaj vecinoma zobne paste ne uporabljam, ampak cistim zobe striktno samo s krtacko in vodo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

francek1 ::

[D]emon je izjavil:

Nekaj casa sem uporabljal neko zobno pasto, ki mi jo je priporocila zobozdravnica, ker sem imel vnete dlesni. Zdaj vecinoma zobne paste ne uporabljam, ampak cistim zobe striktno samo s krtacko in vodo.

Mogoče še glino s kapljico olja poprove mete za dober okus. Naravno in poceni.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zobno nitkanje, resitev?

Oddelek: Loža
499581 (1252) samovprasam
»

Zobna ščetka za težave z dlesnimi

Oddelek: Loža
325587 (4730) zee
»

Nega zob (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21661339 (33739) Andro457
»

Žvečilni gumi za čiščenje zob? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6011841 (7737) Ganon
»

Zobne paste (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716958 (14332) harmony

Več podobnih tem