» »

En soliden hladilnik

En soliden hladilnik

blazp88 ::

V kratkem času nameravam malo upgradeati mašino, pa rabim en soliden hladilnik za Socket 462 (AMD), tako gonil bom najbrž 2700+. Videl že kar dosti zadev, pa so ene preglasne, druge pa ne hladijo dovolj. Zadeva naj ne bi bila glasnejša od 35dB - 40dB (eni radi spimo :D ),

kuglvinkl ::

TR SK7+Papst.
Your focus determines your reallity

OZZY ::

Ja sk7 je dobra izbira. Jaz sem glih včeraj zadnjega pri mlacomu dubu. >:D >:D >:D >:D
Go with the flow.

blazp88 ::

Aha, hvala. Zadeva zgleda zakon :))

lukap ::

Kolk pa rabis pretoka na vent-u da hladiš npr. Barton 2500 ?

OZZY ::

recimo z v9 lahko tudi samo 2700rpm. Pri meni ni problema z navitim procom in tudi povišano voltažo. Temperatura ne presega kot 45 stopinj po mbm ali po abs (ne vem točno kje je ta sezor) 58 stopinj. Tebi bi kazalo še manj, saj ne bi bilo povišane voltaže. Če pa hočeš še nižje temperature so pa drugi hladilniki--- čisti baker.
Go with the flow.

blazp88 ::

no, navijanja nisem izključil :D

blazp88 ::

Phja ..... bo šel na plato (sem že videl pri enemu, ko mu hladilnik ni šel gor, pol smo se pa zajebavali s prelotavanjem nekih kondenzatorjev)? Mam Abit NF7-S

frenk ::

za navijanje nabau slk 900 sam te bo koštal 15k pa poj morš še vent nabaut...skupj 20k pomoje

C_maniak ::

Kar pa je po mojem preveč za hladilnik. Se da kej primerljivga za enako ceno dobit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

homemade cnc vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
406665 (6332) Sergio4
»

nenavijanje na AM2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
513730 (3118) Pyr0Beast
»

MSI K8N NEO2 Platinum in A64 939 problemi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
854773 (3664) Moonman
»

ABIT NF7-S in AMD Athlon XP 2600+

Oddelek: Navijanje
331838 (1429) Tilen
»

Nov Cooler (SK7) in previsok temp. Kje sem naredu napako?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131407 (1136) Dead_Eye

Več podobnih tem