» »

problem z cd rekorderjem

problem z cd rekorderjem

Jenej01 ::

Mam teaca w524e, je star nekaj cajta
Začelo se je tak, da mi je zelo počasi bralo cedeje...pol jaz to ven vzamem spucam lečo pa novi firmvare naložim, zaj mi normalno bere cedeje pisat pa jih noče...v nerotu mi javi napako power cellibration error....

Kaj se da naredit....


Lp Jenej
  • spremenil: Predator ()

frenk ::

kere cd-je pa maš...mogoče smartbuy:\...:D

Jenej01 ::

Brez skrbi, ni finta v cedejih...finta je v firmveru oz ali pa je pekač šou rakom žvižgat....ker je že dal ca. 1200 cedejev skozi...

Lp Jenej

M4TECH ::

Jenej01:
Hja no. Tolk CD-jev pa ni mačji kašelj, pa tud če maš Teac-a al Plextora,Samsunga,...:8)
Mogoće je tudi tvoj NERO neprimeren za tvoj pekač.Daj si gor najnovejšega.
Možno je tudi to, da baje nove serije teh pekače nekaj zezajo.
Frend ma tud TEAC 48-12-48 pa mu tud nekaj j**e.

Jaz mam TEAC 40-12-48 pa mi laufa ko strela.>:D Takih problemo nisem imel, upam da jih tudi nebo.:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M4TECH ()

Jenej01 ::

Nero je novi...to ni problem...
Problem je samo v firmveru...sem dal novega 1.0E verzijo pa je sicer uradna...samo je pa v bedu...ne gre pa mi starega firmvera dat gor...oz. ga ne znam...ker teac ma da ga v winsih z exe fijlom updejtaš...tisto prek dosa pa nea znam...grem zaj do kolega da mi bo zrihto...če ne pa je verjetno crkno...

Sam to je že drugi pekač ko mi je letos crkno...mi je 32X LG šou pa gobe...sam sem še mel garancijo pa so mi 52X LG podkurli pa nisem preveč z njim zadovoljen...yamaho ko bi jo pa rad kupo pa ni nikjer več za dobit... je pa taboljše pečka...jo ma stric za muziko pečt ker je totalni audiofil... pa ti morem povedat da res ni bolj zanesljive pečke od yamahe...

LP Jenej

M4TECH ::

Jenej01:
Saj Yamahe so zelo kul.Celo tisti model ki ti še zapeče napis na spodnjo stran. Drugač pa sam ostajam na TEAC-u.

Jenej01 ::

Pri teacu je finta, da je ena druga firma kupla teaca pa vse licence...tak da praviteaci so tja do 24X hitrosti...pol pa so bolj ceneni postali...pa po moje se tak al tak noben cede ne sme več kot 24X al 16X pečt...

Lp Jenej

M4TECH ::

Možno je tudi to.Vendar zakaj bi potem takem prodajal hitejše rekorderje in izdajal cd-je z hitrejšo možnostjo snemanja?

Han ::

TEAC ni kupila nobena firma. Odločili so se pač, tako kot velika večina drugih firm, da sami ne bodo več izdelovali CD/DVD pogonov. Tudi Plextor ubira podobno pot, Yamaha pa se je rajši povsem umaknila s tega dela trga...

Clemento ::

Teac 52/25/52 je v bistvu LG pekac, Plextorjev
DVD rekorder pa je necov n1100...pekaci od
plextorja so pa se vedno pristni:D Tko da se
zdaj najbolj splaca kupit liteon>:D
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Han ::

TEAC uporablja od 48x naprej Asusov izdelek.

Jenej01 ::

Bok!

Pojavla se je nova težava...tisto prej sem zrihtal...je normalno peko...Zaj sem zapeko ca. 50 cedejev....pa je zopet začel zajebavat...sam zaj se mi sploh noče cd zapret....stiskam oni knof za zapret pa nič ... ga moram ročno not porinit...kaj bi lahko šlo...motorček ne ker ga ven da....ni mi jasno...

Aja bla je nevihta pa mi je še modem skurlo...kak bi toto vreme...ka jje možno da bi to blo povezano...sam ne verjamem...

Lp Jenej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jenej01 ()

Jenej01 ::

Bok!

Vzel stvar narazen pa sem vido da je bla žica za napajanje motarčka ko odpira pa zapira vrata preškrnjena samo pa mi ni jasno zakaj je samo odpiral zapiral pa ne ...stik je biu samo je pla žica ko sem skupaj devo priškrnjena...no vglavnem da dela...

Lp Jenej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVI problem

Oddelek: Strojna oprema
201306 (1148) Jenej01
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776287 (4198) pingo76
»

teacovi pekači-da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
222016 (1519) AngelOfDeath
»

Teac 48x12x48 ?

Oddelek: Kaj kupiti
191632 (1263) TheJack
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168461 (5876) City

Več podobnih tem