» »

Kateri klasičen telefon ??

Kateri klasičen telefon ??

Netrunner ::

Iščem klasičen telefon z navadno tipkovnico kateremu zdrži baterija čimveč časa.

Ima kdo kakšen predlog ?

Ne dolgo nazaj sem se zagledal v eno nokio, pa se ne spomnem ali je bila 215, akli 515 ali ... kateri zdrži baterija kak teden.

AC_DC ::

nokia 6030

Kebo ::

V Sloveniji boš najlažje dobil nokia 130 ali 225, 130 je 26EUR 225 je 60EUR. 225 ima edge in lahko tudi kak mail prebereš ali greš na facebook, twitter. Ima 2MP fotoaparat, 2,8 inchen ekrat. 130 nima kamere, majnši in slabši 1,8 inchen ekran in nima interneta.

Popravek, če kupiš 225 pri bobu je cena 39 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

Netrunner ::

si moram malo ogledat to 225, na prvi pogled ni videt slaba.

mailer ::

Če imaš kje možnost dobiti E52, drugače pa 515, kar se nokij tiče, poglej še druge proizvajalce.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

AC_DC ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

AC_DC ::

ali
http://www.gsmarena.com/cat_b100-5984.p...
- IP67 certified - dust and water proof (up to 1m for 30 mins)
- Drop-to-concrete resistance from up to 1.8m
- MIL-STD-810G certified - salt, dust, humidity, rain, vibration, solar radiation, transport and thermal shock resistant

eden ima ugodno ceno na bolhi:
http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

PromeuZ ::

Nokia 225. V prosti prodaji odštel zanjo ~50€.

Pozitivno:
1. velik ekran
2. baterija ob ~15min dnevnih pogovorov in nekaj SMS-ov zdrži nekje med 7-14 dni
3. standardni usb polnilec


Negativno:
1. zelo omejen spomin (skorajda obvezen nakup spomniske kartice)
2. precej nizko število dovoljenih shranjenih SMS-ov (sovpada s točko 1)
3. navigacija do akcij je prekompleksna / nerodna (za akcijo, ki je na stari C5-00 vzela 2 klika, je tu potrebno narediti 4 klike)
4. lag pri pisanju SMS-ov

Raba:
Klici, SMS, budilka.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Kebo ::

Sem do 2013 imel Samsunga S5610 pa me ni prepričal, okej imel je 3g ampak itak nisem kaj veliko srfal na takem telefonu. Kvaliteta izdelave je pa obupna telefon se zvija in škriplje pod najmanjšim pritiskom. Zadnja stran mi je po pol leta začela padati dol s telefona po istem principu kot začne pokrovček na usb ključu, ker ga drži samo trenje med plastiko pokrovčka in ohišja. Pa polnilec me je nakoncu začel zajebavati, ker če kabel ni bil pod pravim kotom v aparatu se zadeva ni polnila, in sem se kar nekaj jutr zbudil s prazno baterijo ker sem mislim da se telefon polni. Pohvalil bi telefon glede hitrosti ker je delal zelo hitro. Aja pa če misliš kaj veliko srfat na takem telefonu kupi rajši pameten telefon.

mailer ::

Poglej še Lenovo A335 in Samsung Xcover 550.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Netrunner ::

hm.. ja saj nekaj izbire je. Ta Samsung Xcover je tudi videt ok. Telefon bo uporabljala punca, tako da mora tudi dizajn biti všečen (npr. CAT odpade)

Enkrat sem videl neko nokio ki ima klasično tipkovnico + touchscreen ? .. a še obstaja na trgu ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Integral ::

Imel sem Nokio 225, sicer fajn telefonček, baterija zdrži res dolgo, me je pa zalo zmotilo pisanje sms-ov. Ko sem pisal malo daljši sms, je telefon postal ZELO počasen. Vse ostalo mi je bilo popolnoma sprejemljivo! Zdaj sem spet na dual sim "pametnjakoviču", to pa izključno zaradi službe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Integral ()

blackbfm ::

jaz sem na nokii 225 opazil še en hud fail, ne odpira slik posnetih z drugimi tel oz vsaj v mojem primeru če pošljem z lg g2 na nokio enostavno ne odpre (preveč mpix?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Sami ::

blackbfm je izjavil:

jaz sem na nokii 225 opazil še en hud fail, ne odpira slik posnetih z drugimi tel oz vsaj v mojem primeru če pošljem z lg g2 na nokio enostavno ne odpre (preveč mpix?)


Zmanjšaj velikost MMS sporočila na G2 in ga bo nokia sprejela.

Imel sem podoben primer na iPhonu 6 in neki stari nokii (mislim da E71) in ga je potem sprejela.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

blackbfm ::

pošiljam preko bluetooth...sliko sprejme ampak jo ne odpre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Netrunner ::

sem gledal to 225 pa se mi zdijo tipke preveč flat :) ... in vse skupaj nabito. No saj telefona ne bom jaz uporabljal vendar meni na otip mi ni bil všeč

starboi ::

Sony Ericsson Elm je tudi odlična zadeva ... sem ga uporabljal par let, maksimalno zadovoljen za klasiko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon

Oddelek: Kaj kupiti
434024 (2946) house
»

Poslovni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
478036 (5538) cuxoh
»

Dober "dumb"-phone

Oddelek: Mobilne tehnologije
242293 (1415) da_monstr
»

nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
5892 (757) theBill
»

Iščem neumni telefon z UMTS in WiFi hot spot

Oddelek: Mobilne tehnologije
51114 (1007) amigo_no1

Več podobnih tem