» »

preteman ekran

preteman ekran

Kunte ::

Kako bi lahko osvetlil sliko na monitorju.Nastavitve brightness imam nastavljeno na maximum in contrast tudi.Imam grafično kartico geforce 2 MX/MX400 64 MB TV out gonilniki 44.03_win2kxp_international . Monitor Hyundai DeluxScan 5870 .V nastavitvah grafične kartice ni nikjer drsnika z katerim bi osvetlil sliko.Zanima me ali obstaja kaksen program z katerim bi lahko osvetlil sliko.
LP Kunte

Highlag ::

Kot se spomnim imajo gonilniki za Nvidia kartice prav tako nastavitve za svetlost, čeprav ta nastavitev ni popolnoma enaka nastavitvi na monitorju.

Display properties / setings / advanced / color oziroma se sprehodi skozi vse zavihke ki so na voljo na enem se sigurno skriva nastavitev.

Kunte ::

V dodatnih nastavitvah je opcija Nadzor pprekrivne barve vendar nibena od nastavitev nima vidnega učinka .Pred leti ko sem mel se voodooja 2000 je blo ze v nastavitvah mozno nastavljati svetlos in barve tega pa pri geforcu ni.

bf4ed ::

LOL kunte to maš za video kaj ti gledaš. Poglej pod nastavitve zaslona tam kjer maš nviev. Klikneš na zaslon in tam se ti pojavi korekcija barve in nastviš gamma malo više pa bo. Če pa ne najdeš pa povej ti dam sliko.:D

Na tu maš!>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

andrej ::

ce pa imas star monitor je mogoce to problem. z leti se monitorji vse bolj temnijo in izgubljajo na kvaliteti ter svetlosti. probaj se s kaksno drugo graficno.

frenk ::

jets sm meu tud ta problem...sm ga nesu na servis pa so mi zrihtal(vrjetn sam spremenil kšn potenciometr) in poj jedelal en cajt, sam je kmau začel še rdee batrve zmankvat pa poj je že crkvou no in nakonc je dokonca crknu...kup počas nouga

Kunte ::

Kako so nakatere rešitve čist pred nosom pa jih ne najdeš .Dva klika pa prides do rezultata.Hvala za rešitev.:))

bf4ed ::

:D Jaz sem 10min gledal da sem to našel, na prejšnjih starih driverih ko še ni bilo gf3 ja bilo čist drugač.>:D

andrej ::

zdaj ko je frenk to omenil, meni je monitor tudi crknil par mesecev po tem ko se je malo potemnil...

Mavrik ::

Isto meni. Sem tudi moral met brighness na max ter še v driverjih nastavljeno... po nekaj časa je monitor crknil, bil popravljen in sedaj je OK.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963567260 (6589) anjica
»

nastavitve monitorja za manj boleče oči (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5211145 (9110) če hočem
»

Kupujem monitor ! Kakšne izkušnje z Wide Screen monitorji ?

Oddelek: Zvok in slika
412634 (1830) HyperKiller
»

Problem z grafiko v igrah!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241437 (1003) ska-core
»

GeForce MX in brightness u quaki3

Oddelek: Zvok in slika
111461 (1351) snow

Več podobnih tem