» »

HTML ... hehe

HTML ... hehe

dynamite ::

Ok, saj nisem hotel koga razburjat, morda bi bilo bolj cool, ce bi se odprlo v skripti 5 oken namesto 50. LOL! Hotel sem samo opozoriti na moznost zlorab HTML kode v postih. Poleg tega predlagam se Search funkcijo v forumu in morda se med novicami ter forumna posebni strani, ne pa med okvirji tabele prve strani. Ce sem zato 'Ovca' ali kaj podobnega tudi prav, hehe.

Huey P ::

Ja SEARCH v arhivu novic bi bilo dobro, vsak meni!
..::DOOM III: The Legacy::..

XtX ::

x

Primoz ::

Vsak ki v skriptah odkrije kaksno napako je nagrajen z nazivom plus. Vendar... pogrevanje starih in ze odkritih napak in delanje afere iz njih pa vodi v ovcoTM. Zakaj so se vedno omogoceni HTML tagi je bilo ze razlozeno. Zakaj ni saearcha pri novicah tudi. Za nesrecno dejstvo da se ni iskanja po forumu pa se opravicujem.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Lunik ::

ne vem, ce je to stara znana napaka, ampak mene vedno, ko hocem vstaviti smeskota, vrze iz mozille ven. a se da to kaj popraviti?? Pa se naslovni napis (slika slo tech) mi občasno utripa.

J3sT

ChiefThunder ::

A nima mozilla kr nekaj hroščev?

Lunik ::

ja jih ma. samo ce utripa ena slika, to pomeni, da je verjetno nekaj narobe z html kodo. to je pocelo meni, ko sem dal background picture v celico pri tabeli. samo tle kokr vidim naslov ni background picture. utripa pa vseeno.
glede smeskotov, zdaj me ne mece vec tako ven.
mozillo pa uporabljam zato, ker sem pac v nekem takem obdobju, ko sem se odlocil da M$-jev "monopol" "sesa" in sem presedlal z ie na mozillo. kaj ces, puberteta pac :))
pa se malcek hitrejsa je in se drzi vseh standardov, kar mi pomaga pri web dezijnu :)

dynamite ::

Njah, zgleda da res nima smisla. En filter je za programerja v PHPju nekaj deset minut dela, morda kaksno uro, vec pa ne. Search je malce bolj kompliciran, vsaj ce hoces imeti se kaksne parametre zraven. Ampak se da narediti. Pred par dnevi sem sam naredil PHP/xxSQL search za potrebe testiranja strani v izdelavi in dela kar cool. Sicer pa, dovolj nakaldanja, ce nimate casa ali pa znanja za take zadeve, si omislite kaksen ze narejen free forum, kot je na primer phpBB ali pa VBulletin, ce imate denar. Pa spravite tale forum na svojo stran, kot je ze veliko folka predlagalo.

XtX, se popolnoma strinjam! V bistvu niti ne zapravim prevec casa okoli takih zadev. To je bolj za sprostitev med enim in drugim projektom. LOL! :D

JLP ::

j3st:
ja u starejših nightlijih Mozille je bil bug, da je slika utripala če je bil width naštiman na 100% u tabel. Poglej si bug 52798. Zej je to popravlen že en cajt. Mam trenutno build 2001032004 in ni problema. Tud s smajliji nimam nobenih problemov.

Je pa problem da u Mozilli ta text area za odgvor pisat ni tok velk kukr bi mogu bit. A bi lohka to popravl. To bi pa reku da ni napaka u Mozilli ampak u kodi na strani. Ker usi drugi browserji razn IE majo tak mejhn plac za odgovor pisat.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brskalnik! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
726396 (5136) nere
»

Neubogljiv Dreamweaver MX

Oddelek: Izdelava spletišč
161916 (1675) Crimson_Shadow
»

Microsoft: "Učiti bi se morali iz odprte kode, TODA ..."

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
442329 (2329) kopernik
»

Microsoft in AOL z roko v roki

Oddelek: Novice / Brskalniki
112804 (2804) Gandalfar
»

Cudna crta?!

Oddelek: Slo-Tech
151200 (928) Sergio

Več podobnih tem