» »

Moj google account prikazuje tuje ime

Moj google account prikazuje tuje ime

jogurt33 ::

Hej,
imam eno težavo pri gmail oz google računu in sicer račun imam narejen na svoje ime že odkar obstaja. Imam na novo nameščen sistem (windows 10, na novo sem tudi že naložil google crome itd). Kamorkoli se zelim vpisati z mojim mailom in kjer je treba vpisati še ime mi samodejno ob vpisu maila vpiše tuje ime (od starega znanca). Kaj je to fora?
Primer: imam dva gmail računa in ker sem od enega pozabil geslo sem šel na to opcijo da mi geslo pošlje na drugi račun.. Kaj se je zgodilo, jaz vpišem svoj mail pa mi avtomatsko vpiše ime te osebe. Vedno ime ene in iste osebe kjerkoli, tudi pri raznih spletnih nagradnih igrah itd. Naj povem, da je ta oseba enkrat ''rihtala'' moj računalnik, namestila tudi program kjer je lahko s svojega računalnika dostopal do mojega, vendar se je to kasneje zbrisalo. Povem naj se to da ta oseba nikoli ni uporabljala mojega računalnika razen enkrat tudi sam nisem nikoli vpisoval njegovega imena nikamor.
Torej ko vpišem svoj mail v polje, ki je temu namenjeno mi samodejno vpiše tuje ime v polje za ime in priimek, čeprav je moj račun nastavljen na moje ime.
Hvala za pomoč

krneki ::

Zbriši ta vnos s shift-del

jogurt33 ::

Ja zbrisat znam ja ampak mene zanima zakaj se to dogaja

krneki ::

jogurt33 ::

Nimam vklopljeno, tudi če vklopim mi izpiše moje ime.

krneki ::

Potem je pomoje edina šansa da brišeš po vrsti stvari v Chromovem seznamu (ctrl-shift-del).

Furbo ::

Pojdi v chrome nastavitve, napredno, gesla in zbriši njegovo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugrabitev identitete (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212651 (9920) St235
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420254 (19011) Joze_K
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675487 (16128) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1019022 (6207) klemenSLO
»

Vdor v gmail?

Oddelek: Pomoč in nasveti
378374 (7748) ttommy

Več podobnih tem