» »

Izmenjava funny emailov.

Izmenjava funny emailov.

Azz_Kikr ::

Prav gotovo vas je tudi tukaj veliko takih, ki si pošiljate funny e-maile (filmcke, slikice, sale) s kolegi med sabo - tud zame to velja, saj si redno z vecimi izmenjavamo te otkacene mejle. Pripišite e-mail, pa vas dam na listo...
LP
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

darh ::

spammer.

Tiste, ki ga resnično misljio ubogat -- ne mislit, da "mail-collectorji" ne scannajo forumov.
Excuses are useless! Results are priceless!

Azz_Kikr ::

Verjetno se salis?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

ali3n ::

ne.. ne šali se :\
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

darh ::

Lej..
1. Še če virus fašeš, ima ta malo bontona in pošlje vsakemu posebej v addressbooku. A ne.. vi kaskaderji našponate 32406706 mailov za prejemnike i ajmo muri.

2. Tako kot majo search strani svoje "spletne-pajke", ki lezejo po straneh gor in dol in collectajo info za iskalnike, majo tudi spammerji svojo golazen, ki se plazi po straneh in skupej meče maile.
Kar kreiraj en mail naslov pa ga objavi nekje. Garantiram, da boš najmanj po enem mesecu zasut z spamom. Zakaj pa misliš da folk objavlja naslove kot: moj.emailNO@SPAMnekje.com. Pa še to se da sprocesirat.
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

Ja. Rešitev ki se poraja, je ta, da pišeš email naslove v nesprocesljivi obliki, kot je na primer:

jim AT bob DOT com
ali pa
marko PIKA skace AFNA volja PIKA net

Ampak tudi to se da vse zelo pametno sprocesirat. Rešitev je pa samo ena ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

krneki ::

Kaj pa rešitev, da tisti ki hočejo biti na listi pošljejo tebi sporočilo zasebno ali na tvoj e-mail?

darh ::

ja Azz_Kikr.. sej res... zakaj TI nebi objavil svojega naslova tukejle (pustimo to, da je v profilu), da se lahko na tvojo spam listo prijavimo.
Excuses are useless! Results are priceless!

Mercier ::

fillme43@spam.com

Azz_Kikr ::

Le zakaj bi jaz iskal tukaj folk, ki bi jih potem zasul s spam posto (ki je btw. meni ena najbolj andleznih stvari, povezanih z internetom). Jaz sem skusal samo navezat stik z nekaterimi, ki so jim taki mejli (poudarjam: sale, slikce, kratki filmcki) vsec, in ki majo tud kaksnega zame za poslat...
In potem naredis nekaj nesebičnega in že vsi planejo...

V mojem profilu je moj e-mail naslov, naj poslje kdo e-mail in bo poem tukaj povedal, ali dobiva spam posto ali funny mejle...
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azz_Kikr ()

ali3n ::

V mojem profilu je moj e-mail naslov, naj poslje kdo e-mail in bo poem tukaj povedal, ali dobiva spam posto ali funny mejle...


Tko ja! :D

PS: saj nismo planili nate, le opozorili smo na možne posledice...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BigWhale ::

jim AT bob DOT com

To ze vsak lolek spremeni v mail address... ;>

PS: Jaz hocem top level domain .dot zato da bom lahko imel mail at.at@dot.dot

:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E-mail naslovi na black listi

Oddelek: Pomoč in nasveti
71681 (1342) Šimpanz
»

blacklisted: list.dsbl.org

Oddelek: Omrežja in internet
152233 (2032) Bakunin
»

varnost e-mail linkov na page-ih(glede spama)?

Oddelek: Izdelava spletišč
291487 (1187) webfreak
»

tic.jeNO@SPAMbonbon.net

Oddelek: Slo-Tech
201819 (1486) Primoz
»

e.mail spamer

Oddelek: Omrežja in internet
342673 (2161) Tr0n

Več podobnih tem