» »

Denuvo: posledice

Denuvo: posledice

1 2
3
4

Dr_M ::

V zadnjih 5 letih sem si potegnil z neta mogoce ene 10 spilov, odspilal mogoce 1 urco, pa ce mi je bil vsec, tudi nabavil. Imam pa na steamu, originu in uplay skupaj okoli 200 iger, od tega je zelo malo indie iger.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Isotropic ::

m0LN4r je izjavil:


kuk pa ma v crytek plače en povprečen dev, a kaj veš?
pa kje si slišal to okol freelancerja? čeprav 50e je za naše razmere 2-3h dela.

111111111111 ::

Mislim da spada v temo. :)

Danes na Partisu:

ahac ::

Alien123 je izjavil:

Alo dečki rise of tomb raider je na partisu 'cracked'.. ni steam bypass.. pa sn prihranil 50€.. yeah m8s

No, pa da vidmo kolk bo zrastla prodaja, če res drži tisti popularen argument:
"Piratstvo v bistvu pomaga pri prodaji, ker probaš potem pa kupiš al pa vsaj vsem frendom poveš za špil in ga kdo ziher kupi!"
:)):P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

grobijan ::

Verjetno bo ta argument bolj držal za fresh igre. Ker na ta način lahko vsaj testiraš izdelek preden ga kupiš. Sem dal za The Division 60eur, ki ga sedaj en kurc igram, ker je fail. Če bi bil test celotne igre(ne tistega koščka mape ki so ga pokazali v beti) mogoč, bi se ali razvijalci bolj potrudili, ali jo pa nebi kupil. Pika. Tko ti pa razvijalci lahko prodajajo na pol narjene igre po polnih cenah. Sploh se pa cancer razvija na steamu, s tem "early access" programom.

Alien123 ::

ahac je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Alo dečki rise of tomb raider je na partisu 'cracked'.. ni steam bypass.. pa sn prihranil 50€.. yeah m8s

No, pa da vidmo kolk bo zrastla prodaja, če res drži tisti popularen argument:
"Piratstvo v bistvu pomaga pri prodaji, ker probaš potem pa kupiš al pa vsaj vsem frendom poveš za špil in ga kdo ziher kupi!"
:)):P


jaz ne kupujem več SP iger, čeprav imam preko 100 špilov na steamu, pa skupno 40 na originu in xboxu..
kupujem še samo MP

m0LN4r ::

Heh, ce bi obstajala statistika, kok % slovencev kupuje igre/filme, bi bli na dnu lestvice. Nekje tam kot madzari, k vlecejo vse iz ncore.cc

Zato pa se tudi ne trudijo, da bi se nam prilagodili. Kaj ti bo velika izbira na Netflixu, ce so vsi ze vse zdavni potegnili CAM verzije s fartisa.

jaz ne kupujem več SP iger, čeprav imam preko 100 špilov na steamu, pa skupno 40 na originu in xboxu..
kupujem še samo MP

Zakaj pa ne krades se MP ? Bi lahk dodatno prisparu. 1x na mesc bi lahk tut sel pa en poln rukzak ukradu iz merkatorja. Itak noben nebi opazil tist par EUREUREUR zgube. Tipicni AMDjas, grafe zastonj pa spile zastonj. Sluzil dnarja pa nebi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m0r4l1z3d ::

rotr je skrekan, ali to pomeni padec Denuvo?

Release Name Rise.Of.The.Tomb.Raider-CONSPIR4CY

Release Date 08/08/2016
Shop Release Date 28/01/2016
Format ISO
Release Game
Kind Adventure
Protection SteamDenuvo
Files N 116x250MB
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

molnar kaj si butthurt vedno..

Podpiram studie ki so vredni denarja, naprimer psyonix.. Dal za rocket league 13€ + kupim vsak dlc ki stane 2€ + konstantni updatei z novimi mapami, dodatki itd.. Ne pa da bi dal za 10 urni single play 60€, na pol zrihtan špil + še kaki dlcji po 20€?.. lol ne

Saj zato pa se studii več ne potrudijo, če vi konji vse pokupite

dexterboy ::

m0LN4r :
Zakaj pa ne krades se MP ? Bi lahk dodatno prisparu. 1x na mesc bi lahk tut sel pa en poln rukzak ukradu iz merkatorja. Itak noben nebi opazil tist par EUREUREUR zgube. Tipicni AMDjas, grafe zastonj pa spile zastonj. Sluzil dnarja pa ne bi.


khm, lahko povprašam, KAJ TOČNO si misli z zadnjima dvema stavkoma? Ker jih, odkrito povedano, ne razumem.
Hvala vnaprej na odgovoru.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Alien123 ::

mene to tudi zanima

kitl76 ::

gddr85 je izjavil:

ne bi rekel, če misliš na doom, tomb r., jc3, inseide...to je vse nek bypass prek steama, stvar ni "crackana" afaik



Evo ti CRACK Rise.Of.The.Tomb.Raider.READNFO-CONSPIR4CY

amacar ::

Jezen je, ker zivi v nemciji in ne sme piratizirat, ter mora vse kupit :))

Leprechaun ::

Še sreča, da z vami ne delim teh skrbi. Dobivam zadnje časa, vsaj zame, preveč press kopij iger in se moram včasih prisiliti, da uspem preigrati in opisati vse kar dobim :). Samo toliko v vednost - je pa potrebno potem tudi kar nekaj truda vložiti v pisanje. Če koga zanima lahko pošlje ZS.

Drugače v zadnjem obdobju nisem niti imel volje kupiti nobene igre. Zadnja je bila Rocket League.

Po svoje pa so tudi razvijalci včasih popolni butci. Just Cause 3 je lep primer. Vsakih 10 minut sem imel na zaslonu Reconnect to server.... Edina "rešitev" je bilo igranje s steamom v offline. Da niti ne omenjam Homefront Revolution, katastrofa od igre. In takšnih ni malo.

Kljub vsemu popolnoma razumem pirate, sploh sedaj, ko imam nekoliko boljši pregled nad situacijo. NekatereAA igre niti približno ne upravičijo vloženega denarja, da nategov z early Access niti ne omenjam. Kot primerjava The Witcher 3 in zadnjega iz serije Resident Evil (naslov mi je ušel iz glave).
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

Evo zakaj je zlom zaščite tudi dober

Save up to 50% on Just Cause 3 in the latest Humble Bundle

Takoj lahko prodajajo ceneje:)

dev ::

Moj Steam library je že pri okoli 250, če prištejem še nakupe v ostalih trgovinah sem verjetno že pri 400 ali več. Večino teh iger sem prej preigral in z nakupom izrazil moje zadovoljstvo in podporo razvijalcem.

Za nakup, preden se prepričam o kvaliteti igre, nisem zainteresiran.
Lp
All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dev ()

m0LN4r ::

Alien123 je izjavil:

molnar kaj si butthurt vedno..

Podpiram studie ki so vredni denarja, naprimer psyonix.. Dal za rocket league 13EUR + kupim vsak dlc ki stane 2EUR + konstantni updatei z novimi mapami, dodatki itd.. Ne pa da bi dal za 10 urni single play 60EUR, na pol zrihtan špil + še kaki dlcji po 20EUR?.. lol ne

Saj zato pa se studii več ne potrudijo, če vi konji vse pokupite

Moti me, ker ti mislis da nardit en Witcher stane 10.000EUR

Sporocaj, ko bos kdaj poskusil narediti kak spil z ekipo, pa bos kmalu prilezel do iste cifre, naredil bos pa en krizec krozec v 3D brez zvoka.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kitl76 ::

10.000EUR za igro a se hecaš? Za dobre igre je portrebno tam minimum 250.000 EUR pa na gor Samo, če računaš, da taka igra stane 60 EUR koliko jih moraš prodati, da si na ničli? Ne veliko vse ostalo je profit. Je pa res, da razvijalci za take igre potrošijo še enkrat več denarja za marketing. Konec komcev imajo vedno velik profit ne glede, da en Kitl zloada kako igro iz Partisa.

111111111111 ::

m0LN4r je izjavil:


Zato pa se tudi ne trudijo, da bi se nam prilagodili. Kaj ti bo velika izbira na Netflixu, ce so vsi ze vse zdavni potegnili CAM verzije s fartisa.


Jaz bi dal takoj, ampak je bera res slaba. Naročen imam HBO, izključno zaradi Game of Thrones. Pa tudi na partisu se mi pri mojem času ne da brskat in bi takoj dal 15€ za kvalitetne vsebine in podnapise. Brez težav vsak mesec. Da dam pa 15€ na mesec in dobim nek drek, ja to pa ne, za drek je pa partis čisto OK. Recimo House of Cards nimajo gor ker so prodali pravice. Kje lahko po legalni poti dobim house of cards? Nikjer.

ahac ::

Recimo House of Cards nimajo gor ker so prodali pravice.
To ni več res.

Kje lahko po legalni poti dobim house of cards? Nikjer.
Zdaj je tudi v SLO na Netflixu, pred tem je bil pa na Pickboxu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

m0LN4r ::

kitl76 je izjavil:

10.000EUR za igro a se hecaš? Za dobre igre je portrebno tam minimum 250.000 EUR pa na gor Samo, če računaš, da taka igra stane 60 EUR koliko jih moraš prodati, da si na ničli? Ne veliko vse ostalo je profit. Je pa res, da razvijalci za take igre potrošijo še enkrat več denarja za marketing. Konec komcev imajo vedno velik profit ne glede, da en Kitl zloada kako igro iz Partisa.

Cirka 1/4 gre samo za davkarijo, ce ne vec. Stroski pa lahko krepko dosegajo miljone.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zmajc ::

Izdelava Witcher 3-ke je stala čez 60 miljonov evrov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Dr_M ::

Enkrat je bil tukaj objavljen en seznam stroskov razvoja iger in najdrazje dosegajo blizu $100mio, ampak potem tudi prinesejo 10x toliko. Stradajo ravno ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

Tolko prinesejo prometa, ne pa dobicka.
A ves, STEAM/origin/ in podobni morajo malo zasluzit, firma ki je delala, podizvajalci, treba je pokrit stroske vzdrzevanja za vnaprej, pravne stroske ako nastanejo, treba je placat licence ako se uporabljajo, ponavadi se to odplacuje vec let vnaprej. Cist tko prakticen primer, assetto corsa bo se par let placevala lepe dnarce za avte... nalepke, logote itd.

Ce je pac z neko igro 2x vec stroskov bo tudi cena primerna.
Evo imas 10 miljonov evrov, zdaj pa naredi spil. Zaposlis par ljudi za obdobje X mesecev, programerje, designerje, vfx, afx artiste, scenariste, placaj reklamo, licence, razna zavarovanje, davke, prispevke, opremo, stroske, elektriko, anjem itd itd.
In na koncu bos naredu kaj ? Malo lepsi Tetris z tremi komadi ?

PS:
Nisem rekel, da ne zaslzijo nic, ampak tistih 100 ljudi pri codemastersih k dela na igrah se pa tut ne vozi v Ferarijih in lambotih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

ahac ::

Dr_M je izjavil:

Enkrat je bil tukaj objavljen en seznam stroskov razvoja iger in najdrazje dosegajo blizu $100mio, ampak potem tudi prinesejo 10x toliko. Stradajo ravno ne.

Nekatere popularne igre prinesejo ogromno denarja, ampak to ne pomeni, da ga vse.
Sploh pri mobile igrah je noro velika razlika npr. med Pokemon Go in neko drugo mobile igro (mogoče boljšo), ki je nihče ne igra in prinaša izgubo.

Ampak enako je s filmi in glasbo: če Star Wars zasluži veliko, ne pomeni, da tudi drugi filmi. Za vsakega uspešnega in bogatega igralca ali glasbenika je 1000 manj uspešnih in revnih.

Obstajajo šejki, ki še svoji snažilki kupijo hišo in avto. Ampak to ne pomeni, da je pucanje WCjev v povprečju dobro plačan job.

Enako par mega uspešnih iger ne pomeni, da so vsi developerji bogati.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

res ne vem čemu so ukinili plošče - retail medije, zdaj vse preko steama/uplaya/origina, ko niti nisi lastnik igre, ampak samo uporabnik "sistema", ki lahko krepne.

ahac ::

scipascapa je izjavil:

res ne vem čemu so ukinili plošče - retail medije, zdaj vse preko steama/uplaya/origina, ko niti nisi lastnik igre, ampak samo uporabnik "sistema", ki lahko krepne.
Ker je bolj enostavno za uporabnika in ker smo to želel. :D
Sicer ne vem kaj ti pomaga špil na DVDju, če PCji nimajo več DVD enot. Kmalu bo enako uporabno kot film na VHS kaseti... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

gddr85 ::

nastradajo bolj tisti, ki morajo čez švoh linijo loadat 50gb+ fajle in lahko sprobajo špil čez kak dan, dva, tri..

noraguta ::

ahac je izjavil:

scipascapa je izjavil:

res ne vem čemu so ukinili plošče - retail medije, zdaj vse preko steama/uplaya/origina, ko niti nisi lastnik igre, ampak samo uporabnik "sistema", ki lahko krepne.
Ker je bolj enostavno za uporabnika in ker smo to želel. :D
Sicer ne vem kaj ti pomaga špil na DVDju, če PCji nimajo več DVD enot. Kmalu bo enako uporabno kot film na VHS kaseti... :P

Recimo da se tukaj lastniki "staro dobnih" arhivov celo lahko vneki meri upravičeno razburjajo. Gmad kateri je kraja hobi in še pol dela na šihtu. Pač ne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zmajc ::

Kaj ima to da je digitalna distribucija neskončno lažja in hitrejša veze z pirati? Osebno si lastim čez 200 iger tako na PCju kot Ps4 in vse imam kupljeno digitalno. Diski so stvar preteklosti. Stvar ki bo umrla ko nekateri konzolaši ugotovijo da ne živijo leta 1995.

Dr_M ::

Tolko prinesejo prometa, ne pa dobicka.


Seveda da ni toliko dobicka.
Koliko vec bi pa igra imela dobicka, ce je pirat nebi prenesel z neta, pa tudi ne kupil?

Predvsem je zanimivo, koliko so placani filmski igralci. Res so sami revezi, otroci lacni, ker jim pirati odzirajo dobicek.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

noraguta ::

Dr_M je izjavil:

Tolko prinesejo prometa, ne pa dobicka.


Seveda da ni toliko dobicka.
Koliko vec bi pa igra imela dobicka, ce je pirat nebi prenesel z neta, pa tudi ne kupil?

Predvsem je zanimivo, koliko so placani filmski igralci. Res so sami revezi, otroci lacni, ker jim pirati odzirajo dobicek.

Hummmm kar nekaj sovrstnikom iz agrft dajem za pivo...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zmajc ::

agrflol

ahac ::

Predvsem je zanimivo, koliko so placani filmski igralci. Res so sami revezi, otroci lacni, ker jim pirati odzirajo dobicek.

Ja, TOP < 1% igralcev je dobro plačan. Vsi ostali ki nastopajo reklamah in mogoče (če imajo srečo) v kakšni stranski vlogi v eni epizodi neke CSI serije, itd. pač ne (niti v USA).

Saj pravim: obstajajo tudi snažilke, ki so plačene dost več kot jaz in ti...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

hojnikb ::

Dr_M je izjavil:

Enkrat je bil tukaj objavljen en seznam stroskov razvoja iger in najdrazje dosegajo blizu $100mio, ampak potem tudi prinesejo 10x toliko. Stradajo ravno ne.

da ni tu zram še vkjučen marketing budget :)
#brezpodpisa

noraguta ::

Dr_M je izjavil:

Tolko prinesejo prometa, ne pa dobicka.


Seveda da ni toliko dobicka.
Koliko vec bi pa igra imela dobicka, ce je pirat nebi prenesel z neta, pa tudi ne kupil?

Predvsem je zanimivo, koliko so placani filmski igralci. Res so sami revezi, otroci lacni, ker jim pirati odzirajo dobicek.

Si zgrešil poklic očitno.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

m0LN4r ::

50e vam je predrago, ker bi imeli razkos. Vse in takoj.

Jebiga.

Pol pa en rece, da je spil itak v kurcu in ni vreden denarja, ampak si ga pa vseeno ze 2. dan ko je bil nalozen potegnil ane. Ne pa cez ca. pol leta na kaki razprodaji za pol manj.

Sej ni treba vse pokupit, kar vam recejo, da je kul.
NBA in podobni so recimo zelo dragi spili, ampak vsi vemo, da niso samo devsi tam edini, ki majo taco notri.

Sam ce pa nebi bil orginal dresi, imena pa kopacke in podobno stranje s pop muzko vred, bi se pa spet pizdil.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

grobijan ::

V bistvu sem ga spiratiziral takoj ko je bilo mogoče. Pa potem tudi kupil, če je bil nakupa vreden. Zdej pa loh youtube filmčke gledam s kreteni k se derejo v mikrofon, kot 13 letnice in obenem spoilajo komplet špil.

noraguta ::

Ponavad imaš reviwe par dni po izidu. Al pa za bagatelo nekoliko kasnej.

Pustmo ob strani da so ravno warezaši eno največjih legl internetne nesnage.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

SuperVeloce ::

System je izjavil:

Sicer sam igric ne igram vec, ampak ti, ki spiratizirajo itak nebi kupili, tako, da ne delajo nobene skode, kvecjemu dvigujejo popularnost.

Kaj pa vem no... jaz imam kar nekaj iger v svoji zbirki in cisto vse v zadnjih 10 letih sem preizkusil pred nakupom zaradi razlicnih razlogov (ali omejen budget ali karkoli druga). Zadnja taksna je Witcher 3, katera mi je zakon igra in sem jo naknadno kupil (plus oba DLCja + witcher 1 in 2). Kamot sem lahko igral naprej save iz crackane verzije. Sploh nisem vedel, da mi ta zvrst iger sede (ker recimo skyrim in ostale iz elder serije mi niso). Vem, da se smesno slisi, ampak ce bi si oni lahko privoscili denuvo, mojega denarja nebi videli.

Zelo podobna situacija je pri kolegih (tisti ki igrajo bolj single player igre)

V prvi vrsti se ne sme mesat cistih dohodkov zaloznika in plac programerjev/dizajnerjev. Ker te v veliko primerih niso niti malo sorazmerne, ubistvu vecji kot je zaloznik, slabse je. Programerske ekipe so odpuscene vcasih se pred izdajo igre.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Zmajc ::

SuperVeloce je izjavil:

System je izjavil:

Sicer sam igric ne igram vec, ampak ti, ki spiratizirajo itak nebi kupili, tako, da ne delajo nobene skode, kvecjemu dvigujejo popularnost.

Kaj pa vem no... jaz imam kar nekaj iger v svoji zbirki in cisto vse v zadnjih 10 letih sem preizkusil pred nakupom zaradi razlicnih razlogov (ali omejen budget ali karkoli druga). Zadnja taksna je Witcher 3, katera mi je zakon igra in sem jo naknadno kupil (plus oba DLCja + witcher 1 in 2). Kamot sem lahko igral naprej save iz crackane verzije. Sploh nisem vedel, da mi ta zvrst iger sede (ker recimo skyrim in ostale iz elder serije mi niso). Vem, da se smesno slisi, ampak ce bi si oni lahko privoscili denuvo, mojega denarja nebi videli.

Zelo podobna situacija je pri kolegih (tisti ki igrajo bolj single player igre)


Pri meni je podobno. In nobeno, ampak res nobeno igro ki ima denuvo zaščito ne mislim kupiti. EVER.

LeQuack ::

Zmajc je izjavil:

SuperVeloce je izjavil:

System je izjavil:

Sicer sam igric ne igram vec, ampak ti, ki spiratizirajo itak nebi kupili, tako, da ne delajo nobene skode, kvecjemu dvigujejo popularnost.

Kaj pa vem no... jaz imam kar nekaj iger v svoji zbirki in cisto vse v zadnjih 10 letih sem preizkusil pred nakupom zaradi razlicnih razlogov (ali omejen budget ali karkoli druga). Zadnja taksna je Witcher 3, katera mi je zakon igra in sem jo naknadno kupil (plus oba DLCja + witcher 1 in 2). Kamot sem lahko igral naprej save iz crackane verzije. Sploh nisem vedel, da mi ta zvrst iger sede (ker recimo skyrim in ostale iz elder serije mi niso). Vem, da se smesno slisi, ampak ce bi si oni lahko privoscili denuvo, mojega denarja nebi videli.

Zelo podobna situacija je pri kolegih (tisti ki igrajo bolj single player igre)


Pri meni je podobno. In nobeno, ampak res nobeno igro ki ima denuvo zaščito ne mislim kupiti. EVER.


Kaj pa če bodo vse igre to mele, boš prodal grafično in se začel ukvarjati z modelarstvom ali kaj podobnega za hobi?
Quack !

SuperVeloce ::

Mene denuvo kot sam ne moti. Moti me pa, ko se nategnem pri igri kljub vsem "dobrim" reviewom. Edina igra, ki pri meni spada pod izjemo, je zadnji Batman, katerega se je lincalo, jaz pa sem zacuda lahko odigral celo igro se pred patchem. Da bi zahteval denar nazaj? Mi niti na pamet ni prislo.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zmajc ::

LeQuack je izjavil:

Kaj pa če bodo vse igre to mele, boš prodal grafično in se začel ukvarjati z modelarstvom ali kaj podobnega za hobi?


Verjameš ali ne na trgu je dovolj iger,ki nimajo denuvo zaščite. Iger ki jih bom če so dobre kupil.

Zaden tak primer, mesec nazaj sem se odločil da probam Crusader Kings 2, ker se igra z vsemi DLCji prodaja v redni ceni za 140€+ sem se odločil da potegnem dol piratsko verzijo. Nad igro sem bil tako navdušen da sem 2 tedna nazan na Gamesplanet.com na summer sale kupil celotno paket močno znižan za 57€.

drvo ::

111111111111 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


Zato pa se tudi ne trudijo, da bi se nam prilagodili. Kaj ti bo velika izbira na Netflixu, ce so vsi ze vse zdavni potegnili CAM verzije s fartisa.


Jaz bi dal takoj, ampak je bera res slaba. Naročen imam HBO, izključno zaradi Game of Thrones. Pa tudi na partisu se mi pri mojem času ne da brskat in bi takoj dal 15€ za kvalitetne vsebine in podnapise. Brez težav vsak mesec. Da dam pa 15€ na mesec in dobim nek drek, ja to pa ne, za drek je pa partis čisto OK. Recimo House of Cards nimajo gor ker so prodali pravice. Kje lahko po legalni poti dobim house of cards? Nikjer.

No, situacija se je precej popravila od začetka, ko je bil izbor res boren.
Skoraj vsakodnevno se dodajajo nove stvari, house of cards je gor že kakšne 3-4 mesce, tudi vse star trek serije so dodali( meni zelo dobrodošlo). Precej novih serij, njihove in druge produkcije, filmi, dokumentarci itd. Za podnapise pa bo treba vsaj počakat, če sploh bodo, glede na velikost trga. In naročnina je 10€ za hd naročnino.

m0LN4r ::

Slovenscina je itak Premium, to se sploh ne splaca. Bi trebalo kasirat extra ;P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

drvo ::

Pač taka je realnost. Pol pa se more vsak odločit sam ali mu je to dealbraker ali ne.

opeter ::

scipascapa je izjavil:

res ne vem čemu so ukinili plošče - retail medije, zdaj vse preko steama/uplaya/origina, ko niti nisi lastnik igre, ampak samo uporabnik "sistema", ki lahko krepne.


Saj tudi prej nisi bil lastnik igre ... kupil si samo licenco oz. točneje dovoljenje za igranje. Kaj več pa ne.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Blazz ::

noraguta ::

opeter je izjavil:

scipascapa je izjavil:

res ne vem čemu so ukinili plošče - retail medije, zdaj vse preko steama/uplaya/origina, ko niti nisi lastnik igre, ampak samo uporabnik "sistema", ki lahko krepne.


Saj tudi prej nisi bil lastnik igre ... kupil si samo licenco oz. točneje dovoljenje za igranje. Kaj več pa ne.

Bačaloma potem torent ni problem. Jih ne zagovarjam. Ampak inštalacija kakega obstoječega programsa na nov pc je ummetnost. Tle nekje popizdim.. nam cracku če sem kupil.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Borderlands 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11016104 (8777) opeter
»

Zaščita pred kopiranjem Denuvo nič kaj učinkovita

Oddelek: Novice / Igre
4711471 (8333) Markoff
»

Denuvo

Oddelek: Igre
435116 (4188) LeQuack
»

Poljski založnik pravi, da DRM zgolj vzpodbuja k piratiziranju iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9521403 (18685) BigWhale
»

Odgovor na zlom zaščite PS3 spletno preverjanje licence (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
6014244 (12325) Jst

Več podobnih tem