» »

Problemi z grafično karto

Problemi z grafično karto

HANNIBAL ::

hi folk imam sledeč problem kupil sem si novo grafiko in sicer GF4 4200ti 128ram prej pa sem imel GF2 ti problem pa je v tem da mi nova grafična povzroča črte na monitorju črte potujejo približno pod kotom 45 to pri prejšni grafiki nisem opazil črte so bolj vidne na LCD monitorju mislite da bi jih odpravil z DVI kablom ali se to da rešit z nastavitvami prosim pomagajte?
LP :)

Binji ::

Meni isto. Kaj je slucajno ena low-budget Leadtekova kartica?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

HANNIBAL ::

ja je OEM verzija pa imaš ti BINJI mogoče povezano s DVI kablom pa si mogoče reklamiral zadevo?

Binji ::

Jst mam to na navadnem monitorju in me kr moti. Sm meu prej ATI Radeon 8500 pa je bla slika cista ko solza. Me ma da bi pobral dnar pa kupu eno rabljeno kartico.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dr_M ::

pomoje je to problem v kablu. jest sm meu zdej neki casa navadn d-sub kabel in se je pri 1280x960@85hz zacela neki slika gubat (rahlo je valovila), potem sm spustu na 83hz in je blo ql. zdej sm pa kupu dvi konverter in bnc kabel so pa te tezave izginile. vse skupi me je prslo 4500sit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Binji ::

Dr_M: jst sm meu prej na istem monitorju&kablu&resoluciji (1024x768@100Hz) cisto sliko. To je komaj s to kartico zacelo. Ce spustim na 85Hz je isto.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepopolna slika na LCD monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
9877 (742) miranpozar
»

Kvaliteten DVI kabel (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
905419 (3811) Karen
»

Nujno - nova graficna GeForce 7300GT ima dalec slabso sliko kot 4leta stara GeForce

Oddelek: Pomoč in nasveti
322133 (436) Keyser Soze
»

Monitor Samsung SM 1200NF par klasičnih vprašanj o sami namestitvi

Oddelek: Strojna oprema
371361 (1003) glinik
»

Samsung SM 172T

Oddelek: Strojna oprema
222510 (1957) DjTonic

Več podobnih tem