» »

Wolfenstein - Enemy Territory

Wolfenstein - Enemy Territory

««
19 / 22
»»

Superboyy ::

nismo

dejanslo ::

jaz še igram.. samo bolj poredko, kr je nekak zmanjkalo časa za to..
There`s More Than One Way To Do It

Dead_Eye ::

The one and only

prix ::

JakaZC je v dignitas ^^
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Kwizlord ::

Lahko se nam pridružite na server

naš naslov spletne strani je stran na *[eXe]Clan in to je sicer clan iz eu tako da se lahko pridružite tudi vi seveda prej vas moramo oceniti itd.

illy-ya ::

[TWK]KeKc baje rillajfa, tko saj men prav k ga poznam je moj sosed pa res ful uber-mega ownat0r.

@Roadkill

... igra je stara 4 leta. Nihce vec je ne spila, razen parih freakov, ki pa ne bodo s tabo v klanu, ker so veliko predobri.

Živjo lubi. Pozdrav perfecta! Lah prideta kdaj na irc ce sta za kak flashbek 3o3! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

titan111 ::

;(( Ce nisi uporabljal cheatov rec kakmu tvojmu prijatlu da naj pride gor na tisti server pa si nej da enak name ko si ga mel ti pol bo pa un own vidu de fejka un se mu bo8-O pa prtožu pa nej mu reče ad te naj !unbana pa naj te gleda naspec.če pa še to nebo šlo pol te je pa pangbastu pol pa morš da /pankbuster r_rbastic0:) :\

titan111 ::

8-O Pa se to prorim če mi lahko gdo pomaga natdit server tistmu ki mo to uspe ga dam pol v co.ldr



porosim vas za pomoč??

marjan_h ::

jaz imam pa en problem... po dolgem času sem zagnal ET in ko hočm pridt na server mi napiše "incorect ET.exe version" je mogoče kakšn nov patch medtem pršel ven?:\ to mi napiše na večina serverjev ko se hočem connectat , mogoče sta samo 2 serverja k sm gor prišel normalno

dejanslo ::

2.60b
There`s More Than One Way To Do It

marjan_h ::

ja zdej sem dol potegnu 2.60b patch (900kb) , kam to zdej shranim te fajle?

ton72 ::

Ti sam nalož osnovno verzijo pa ti bo laufal čist normalno.Potem snameš all seeing eye in klik pa si gor .:)) Jst laufam to verzijo skuz pa ni benih problemov:D
illy-ya ti pa sosedu reč nj kako slikco prpopa gor d vidmo tega fullownatorja:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ton72 ()

ton72 ::

ti sam snem novo igrco dol resetiraj modem pa si gor(mogoče je dobr če tud ime spremeniš):)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ton72 ()

Jakka ::

DirectX: zamenjaš jih v direktoriju od igre. Če malo pogledaš, opaziš, da se neka verzija exe fajlov že nahaja tam. :)

cyber77 ::

Če se ti pa neda s tem ukvarjat kar je reku Hundey, si pa dol potegn patch 2,60 pa ti bo isto OK delal.

mihec87 ::

Ima gdo graficno kartico nv 8xxx serije..pa da igra et?
Meni namreč na konfiguraciji c2d 2.0, gf8600m gt 256, 2gb rama laufa na xp 32bit(prenosni računalnik dell inspiron 1520), fps-ji precej padajo..tut do 40fps..Negdo je reku da niso podprte grafične 8xxx serije..Pa me zanima če ima še gdo podobne težave..

Kenpachi ::

Če imaš Visto, potem veš, zakaj :D

Edit: prehitri prsti, vidim, da si napisal XP.

Try: novi gonilniki (neki beta obstajajo)

Če ne pa... Hm, ne vem... Pri meni deluje perfetto. (na 8800gts)
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

mihec87 ::

Hm zgleda do bo res neki z driverji..mnja z driverji za prenosne je bol tk..

dejanslo ::

sicer je 40 precej nizka številka, ampak a ni tak, da so pri etju fpsji odvisni predvsem od cpu-ja? in če maš le c2d z 2,0ghz na jedru, pol nvmkaj ne moreš pričakovati.. jaz imam enojedrnega athlona 64 navitega na 2,6ghz (qs rating = 4100+) pa mi na teh novejših mapah tudi pade na 50..


morda pa se motim in max enega jedra ni limit za igro..
There`s More Than One Way To Do It

Kenpachi ::

Ni res.

Gladko bi moral imeti 250+ fps.
Zaraki Kenpachi.

mihec87 ::

Bom poskusil z novejsimi driverji z laptopvideo2go..pa bom videl ker sedaj imam original driverje ki so 101.xx verzija..

mihec87 ::

Hm danes poskusil z novimi gonilniki(163.71) nič kaj bolje mogoce malenkost saj drugace ce dam com_maxfps 250 je na 250 sam vmes na hitro pada..stevilke se v bistvo hitr premikajo sam ce gledas zapazis 40 fps...Pa tut na igranju se pozna ko v akciji fps-ji padajo..

Ne vem je mozno da to zaradi wifija dela..sm probu zraven routerja (wrt54gl) pa se zmer isto...

mihec87 ::

Hm 3-tji post zaporedoma (ni gumba popravi oz prehmal zgine glede na mojo hitrost)..

Sem probal dat na kabl ne preko wi-fi nič kaj bolje, počasi že ubopujem..
Na stari masini athlon 3200+, 1gb rama, radeon 9600pro mam konstanto 90fps..oz na 90 so fps-ji lockani..Tukaj pa se 90 niso konstantno..

ZaGoR ::

hey, zivjo garda..

sem slučajno naletel na temo ET :))

sem član *BB* klana ( link) kjer je večina memberjev iz Slovenije.. vabim vas vse na naš forum in na naše serverje..

LP, payo :D

zupan ::

sam zakaj nimate etpro mod na serverju :/

dejanslo ::

lep site
There`s More Than One Way To Do It

ZaGoR ::

zupan: imamo dva serverja, eden je public (jaymod) eden pa za war-e (etpro)..
dejanslo: thx :))

Tukej pa se naš link s strani SplatterLadder.

LP, payo :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaGoR ()

Dead_Eye ::

mihec: To je normalno... ET pa itak lepše teče na ATI grafičnih kot nvidia...
The one and only

zupan ::

Pizda imate vsi probleme z FPS :\ jst mam lockan na 43 na pubih mam po 40 še manj pa mam acc. od 40 do 50 :D Morš dobr aimat pa seveda maxpackets 85 pa miška za 10 euro :D Jebeš razer pa g5

Dead_Eye ::

rofl, kako sploh igraš na 43? Mene začne bolet glava, če lockam na manj kot 90. Mogoče je kriv LCD...
The one and only

zupan ::

hehe tko sm se navadu :D

strictom ::

Poglej če nimaš slučajno kakšne une fore (ki jo prenostniki kar radi imajo), kjer ti sistem prilagajo frekvenco CPUja ali pa GPUja.

Streljam na slepo :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

zupan ::

Nimam :P :P

marjan_h ::

mam eno vprašanje.
Jaz grem pod host game kliknem eno mapo in zaženem igro. Ko pridem noter v mapo hočm cheate vklopt zaradi noclipa, da se mal razgledam po mapi. V konzolo napišem sv_cheats 1
in mi napiše da je "sv_cheats read only" , kako ne morm vklopt cheate če sm admin?

marjan_h ::

zdej sem probu še v cod1 ker imata igrci isti pogon, pa mi še tam piše "sv_cheats 1 is read only" A mi lahk kdo pove kaj narobe delam, ker sem vidi po posnetkih na youtube da ljudje normalno vklopjo cheate.

Kenpachi ::

v bližnjici dodaj: et.exe +set sv_cheats 1.
Zaraki Kenpachi.

marjan_h ::

to misliš da v cfg-ju spremenim?

Kenpachi ::

Lahko tudi. Sam potem, če boš hodil na serverje, te bojo seveda kickali. Začasno pa lahko.
Zaraki Kenpachi.

marjan_h ::

sem spremenu v cfg-ju pa mi še zmer piše isto :(
to je krneki

Kenpachi ::

V autoexec.cfg?
Zaraki Kenpachi.

marjan_h ::

ja.

Kenpachi ::

seta sv_cheats "1" ?
Zaraki Kenpachi.

marjan_h ::

ja točno tako.
rabm to komando, ker eno mapo delam...
aja pa če je mogoče kdo delu v gtk radiantu, a mi lahk pove kako jo je scompilu oz spremenu v .pk3?

Kenpachi ::

Hm, nimam pojma potem... Mogoče če še poskusiš začasno izklopiti punkbuster?
Zaraki Kenpachi.

methodmen ::

Nov slovenski clan http://www. Elite-45. Com/
ni laaga igraj ter uzivaj!

Server: 195. 122. 135. 197:27960

We have few rules on server:
-cheaters are not welcomed
-spawnkill is allowed
-we are not supporters of whining(instead of whining use your energy to fight back)
-visiting clans do not recruit on our server
-no advertising
but the most important rule is that you have fun!
Enjoy

-
about joining *45* there are two ways:

First of these ways is if u like to be part of our clan just visit our forum and post your aplication there. And the second way is by our invite.
We are looking for p_layer_s who has attitude to other p_layer_s and to the game. Trial period lasts for a month and after that we will bring decision with a vote. And from trial members we also expect that they participate on forums!

Zgodovina sprememb…

Dacio ::

Za ET ljubitelje, še enkrat spomnim: >>> Band of Brotherz <<<

Dobrodošli v ET svetu.
kopica idej ;-) :: http://kopicaidej.underground.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dacio ()

strictom ::

Dacio, a rabte kakega memberja? Nisem že dolgo ne igral ampak bi pa kr v hitrem času prišel "back in".
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Chico ::

Nice site Dacio! :D

mailer ::

Zanima me če kdo od vas ve kakšna je razlika med modi ETPro, JayMod, NoQuarten pa ETPub. V bistvu najraje igram na ETPro ker so tud hitsounds omogočeni tko da vsaj vem če sm koga zadel al ne. Sam igram čisto verzijo brez kakšnih modifikacij za boljše ciljanje ipd pa me zanima kaj mi priporočate glede tega in kateri serverji so ok za samo igranje.

Rebel_CRO ::

Joj RedArmy nemas pojma! :P

Da bi ukljucili sv_cheats prvo:

1. hostajte mapu
2. u konzolu "\devmap *ime mape koju zelite* (npr. \devmap goldrush )
3. nakon sto se load-a mapa upisite sv_cheats 1 i \noclip
««
19 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11710030 (4753) Kenpachi

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451958 (25294) Tilen
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215096 (8757) Tilen
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753931 (3299) Deathlike M Tito
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378642 (5723) frenk

Več podobnih tem