» »

AMD Navi - GPU

AMD Navi - GPU

Temo vidijo: vsi
««
171 / 172
»»

Telbanc ::

filip007 je izjavil:

Saj so A770 16GB po 200EUR na Bolhi, samo kdaj bodo zadosti hitre.


Sem pogledal ni niti ene na Bolhi. No, za 200 evrov so verjetno tiste od lokalnih majstrov, ki zraven oglasa napišejo še, da so "zamenjali " hladilno pasto na čipu. Pol se ve, "kolk je ura#". Boše Arc z 16 GB za 330 evrov, kot nekej za 500 evrov z 8 gb vrama. Poleg tega je vprašanje kakovosti slikic ki jih producira taka kartica, "ko se vram zabije".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

FlyingBee ::

Ne!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarno ::

RX 7800XT je zgleda prodajni hit na Mindfactory (primerjajte z ostalimi znamkami, je zanimivo).

https://www.mindfactory.de/Hardware/Gra...

Ko sem preveril RMA od dobro prodajane safirke, je bil tam 1.04%.

Ni kaj, AMD-ju je uspelo zasnovati kartico, ki se relativno dobro prodaja.
#65W!

Telbanc ::

FlyingBee je izjavil:

Ne!




Ja. Pazi video je skor leto nazaj narejen.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:

Kaj ti pa sistemski RAM pomaga, ce ga ne izkoristis?


To je v navezi z mojo trditvijo, ali kako?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

AMD cancelled Radeon RX 8000 GPU could have featured over 200 Compute Units

https://videocardz.com/newz/amd-cancell...

FlyingBee ::

Ja, samo midrange bodo izdali naslednjo generacijo. Kot je bil Polaris ali pa znamenita 4000 serija leta 2008.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

DamijanD ::

Sicer se tale skenslana kartica bere, kot da bi rabla bit poslana skupaj z napajalnikom :D
A drugače vemo za kakšen uraden razlog zakaj so to skenslal?

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj ti pa sistemski RAM pomaga, ce ga ne izkoristis?


To je v navezi z mojo trditvijo, ali kako?


Si pisal nesmisle?

tikitoki ::

FlyingBee je izjavil:

Ja, samo midrange bodo izdali naslednjo generacijo. Kot je bil Polaris ali pa znamenita 4000 serija leta 2008.


Za večino dovolj.

DarwiN ::

To pomeni, da AMD v 4 letih ne bo ponudil praktično nobenega napredka.. Oziroma ~30%, kolikor je 7900XTX hitrejša od 6950XT.. Tudi učinkovitosti niso kaj dost izboljšali. 8000 serija pa očitno tudi ne prinaša ničesar, saj ostajajo na 4/5nm.. P/p bodo malo izboljšali. To je to.. 6800XT je bila 650$, 7800XT 499$, 8800XT bo pač 399$. Zmogljive pa vse ~enako. Prepakirani Rebrandeoni, takorekoč.

Se pravi šele leta 2026, 6 let po izidu 6000 serije, lahko upamo, da bo AMD ponudil kaj opazno boljšega.

In posledično Nvidia molze na dolgo in široko. 5090 bo kamot 2000-2500$, odvisno od zmogljivosti..

Kot pravim, Radeon mora čim prej crknit in ga nadomesti Intel. Do konca tega desetletja. Slabše ne more bit, kneda?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Jarno ::

V bistvu je 7800XT natanko to, kar lahko zadovolji kakšnega 1440p igričarja, tako, da pretiravaš. Za RDNA 4.0 napovedujejo opazen dvig frekvenc in če to kombiniraš s chiplet zasnovo, ki se je v bistvu obnesla (npr. poglej RMA na MF), potem bo to to in še cenovno dostopno. Kolosalni naslovi bodo pač dodajali frame-gen.

Glavna zamera RDNA 3 serije je ta, da nima podvojenih polnovrednih senčilnih enot, temveč zgolj fp32 del, kar pa zahteva in-game optimizacije, ki jih bo malokdo implementiral.

Tisto z Intelom izpade tako, da ima TSMC še enega nehvaležnega parazita, ki ga dejansko na področju gpu-jev nihče ne potrebuje.
#65W!

DarwiN ::

Opazen dvig frekvenc? Znotraj iste litografije (5nm) redko vidiš opazen dvig frekvenc. Mogoče bo AMD obupano overclockal.. Podobno kot so s Polaris 500 serijo in podobno kot lahko danes spremljaš pri Intelovih procesorjih. \o/

Pa ta rumor: Radeon RX 8000 (RDNA4) GPUs rumored to use 18 Gbps GDDR6 memory.

Počasnejši memory kot 7000 serija? Fanboyji bodo sicer zakričali INFINITY CACHE, češ da potem VRAM hitrost ne igra vloge, ampak...

Kot kaže bodo tekmovali samo in izključno pri ceni.. Totalno porezana arhitektura, majna jedra, počasen ram, overclockano do amena, katastrofalna učinkovitost, cheap komponente, visoke temperature.. Skratka, AMD klasika.

Je pa v tem seveda tudi nekaj pozitivnega.. Nizke cene in pritisk na Nvidio vsaj v low endu.. A kaj ko Nvidia potem preprosto dvigne roke od low enda. Že danes sploh nimajo volje prodajat usranih 4060/4060Ti modelov. :S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

pegasus ::

Sprijaznite se - obdobje dedicated GPUjev se zaključuje. Fizika je neizprosna in APUji trkajo na vrata.

DarwiN ::

Pegasus, Nvidia je na dGPUjih postala eno najbogatejših podjetij na svetu.. dGPUjev se bo industrija odrekla samo v primeru, če bodo lahko APUje prodajali consumerjem za up-to 3000€. Pol si pa itak na istem, če plačaš 1000€ za APU, namesto 300+700€ (cpu+dGPU).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Maxlos ::

DarwiN je izjavil:

Pegasus, Nvidia je na dGPUjih postala eno najbogatejših podjetij na svetu.. dGPUjev se bo industrija odrekla samo v primeru, če bodo lahko APUje prodajali consumerjem za up-to 3000€. Pol si pa itak na istem, če plačaš 1000€ za APU, namesto 300+700€ (cpu+dGPU).

Ne ni,
Postala je na račun AI.
Ti pa plačuješ RT, pa ga v večini primerov ne moreš uporabljati. Razne hard core 60FPS igralcev iger... ostali imamo raje 100+FPS

PS, pa 8 GB Vrama-je v letu 2024 dovolj. Samo ne smeš prveč tekstur primerjat, ki ti jih driver zamenja.
Barking up the wrong tree

Jarno ::

Ne vem, AMD bo na trg spravil kartice, ki se bi lahko dobro prodajale. Na MF trenutno med novimi karticami RX 7800XT krepko vodi po številu prodanih kosov (tam 20k prodanih), RMA je zelo soliden.

https://www.mindfactory.de/Hardware/Gra...


Totalno porezana arhitektura, majna jedra, počasen ram, overclockano do amena, katastrofalna učinkovitost, cheap komponente, visoke temperature.. Skratka, AMD klasika.


Ne vem, od kod jemlješ svoj "žolč". ;)



#65W!

DarwiN ::

Jaz sem govoril o hipotetični 8000 seriji, Jarno.. Seveda pa lahko na še tako požrešen gpu napopaš 4090 hladilnik in bo vsaka kartica tiha..

Sej to bi dejansko bila dobra taktika od AMDja.. Cost-effective kartice brez vseh bonbončkov.. Tudi ray tracing zanemarijo. Samo gola raster zmogljivost + VRAM. Pa ponudijo 8800XT (==7800XT) za 350-400€. Bi šle za med, četudi bi bile požrešne, navite to konca in brez bonbončkov.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

FlyingBee ::

V glavnem, nič dobrega na dolgi rok, dGPUji sicer bodo še nekaj časa.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarno ::

RDNA 4.0 naj bi poganjala PS5 Pro, RT zmogljivosti pa bi lahko bile "podvojene".

https://www.hwcooling.net/en/ray-tracin...

V glavnem, nič dobrega na dolgi rok, dGPUji sicer bodo še nekaj časa.


Če ubodem eno sodobno 256 bit-bus 16GB radeonko pod 500EUR, bo to zame vsekakor nekaj dobrega na dolgi rok. ;)

Določena odgovornost je tudi na razvijalcih iger, da bodo vsaj delno optimizirali svoja "tech demo skropucala".
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

FlyingBee ::

V bistvu je to nazadovanje, ampak važno, da bo tebi ok.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Jarno ::

Z realnostjo ne smeš biti skregan. Verjetnost napake pri proizvodnem procesu in odpad pri velikih jedrih je še vedno zelo aktualna zadeva.
Prav tako je "waffer cost" precej večji za 4nm kot pa za 7nm.
Če želiš poceni velike čipe, se lahko odseliš na drug planet ali pa čez nekaj let kupuješ rabljeno robo. :))
#65W!

FlyingBee ::

Zato pa, nič dobrega na dolgi rok.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarno ::

Trenutne kartice so dovolj zmogljive in cenovno ugodne za 1440p, težava je predvsem v optimizaciji naslovov.
Dober primer je Nintendo Switch, kjer se igre prodajajo in igrajo, pa je zanikrn glede HW-ja.
Zatorej ne vem, kaj bi nekateri radi. Gledanje benchmarkov in oddobravanje dolgih stolpcev pri svoji priljubljeni znamki?

Nabaviš svoj rig, malce po pameti in imaš lahko 3-4 leta mir. Potem pa bomo že 2027-2028 in bodo pohitritvene tehnike vseprisotne.
#65W!

FlyingBee ::

Vse je ok, AMD ponuja najboljši p/p.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarno ::

Še en izobraževalni video:



GL, HF, igričarjem nam ni potrebno razviti Karenske osebnosti, kjer mora "vse štimat", torej ultra+4k+fps nad osveževanjem. ;)
#65W!

filip007 ::

https://www.bolha.com/komponente-ostalo...

Ta je za 250€, jih je pa kar nekaj na FB, od 210€ naprej.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

FlyingBee ::

Jarno, mirno, tvoj mehurček je cel.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj ti pa sistemski RAM pomaga, ce ga ne izkoristis?


To je v navezi z mojo trditvijo, ali kako?


Si pisal nesmisle?


Se mi je zdelo.

1) kar sem napisal drži. Če ne razumeš se izobrazi in ne piši neumnosti.
2) ti natveziš neumnost, ki nima popolnoma nobene veze s tem, kar sem napisal jaz in potem jaz pišem nesmisle (beri točko 1)

Mislim, da sem ti zdaj že večkrat napisal, da na moje objave ne odgovarjaj, ker samo smetiš. Razumeš nič in pišeš neumnosti.
Tako, da ni nobebe dodane vrednosti v tvojih objavah.
Hvala!

DarwiN je izjavil:

To pomeni, da AMD v 4 letih ne bo ponudil praktično nobenega napredka.. Oziroma ~30%, kolikor je 7900XTX hitrejša od 6950XT.. Tudi učinkovitosti niso kaj dost izboljšali. 8000 serija pa očitno tudi ne prinaša ničesar, saj ostajajo na 4/5nm.. P/p bodo malo izboljšali. To je to.. 6800XT je bila 650$, 7800XT 499$, 8800XT bo pač 399$. Zmogljive pa vse ~enako. Prepakirani Rebrandeoni, takorekoč.

Se pravi šele leta 2026, 6 let po izidu 6000 serije, lahko upamo, da bo AMD ponudil kaj opazno boljšega.

In posledično Nvidia molze na dolgo in široko. 5090 bo kamot 2000-2500$, odvisno od zmogljivosti..

Kot pravim, Radeon mora čim prej crknit in ga nadomesti Intel. Do konca tega desetletja. Slabše ne more bit, kneda?


Ti bi še edino konkurenco prečrtal?
Zanimivo.
Intel v kratkem ne bo izdal nič takega, da bi bilo zelo konkurenčno. Na Intel zaenkrat ni za računati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

FlyingBee je izjavil:

V glavnem, nič dobrega na dolgi rok, dGPUji sicer bodo še nekaj časa.

Popravek: vedno! Ne nekaj časa.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FlyingBee ::

Jarno je izjavil:

Ne vem, AMD bo na trg spravil kartice, ki se bi lahko dobro prodajale. Na MF trenutno med novimi karticami RX 7800XT krepko vodi po številu prodanih kosov (tam 20k prodanih), RMA je zelo soliden.

https://www.mindfactory.de/Hardware/Gra...


Totalno porezana arhitektura, majna jedra, počasen ram, overclockano do amena, katastrofalna učinkovitost, cheap komponente, visoke temperature.. Skratka, AMD klasika.


Ne vem, od kod jemlješ svoj "žolč". ;)




Record AMD Data Center Revenue Offsets Big Declines In Radeon And Gaming Sales
https://hothardware.com/news/amd-record...

Ena lastovka ne prinese pomladi. Ena trgovina in ena grafa.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FlyingBee ()

Jarno ::

Ja, saj, verjetno Pokimane igra z nVidia grafično, čeprav ji je "priljubljen" deepfake pr0n skuhal Leder Šerif.
Hočem reči, da je fanboyizem nVidiašev zelo močan in razširjen, kljub zasoljenim cenam, profitna naravnanost se načeloma ne skriva.
#65W!

FlyingBee ::

Ne pa ker imajo boljši tech, to pa ne?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

D3m ::

"Boljši tech"

Kaj pa to pomeni? :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

AMD's gaming revenue nosedives 48%, not expected to recover until 2025 -- lack of interest in RDNA 3 coupled with fewer console sales
https://www.tomshardware.com/pc-compone...

D3m je izjavil:

"Boljši tech"

Kaj pa to pomeni? :D

Ne boš razumel.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FlyingBee ()

D3m ::

Razumel česa?
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Točno tako!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

D3m ::

Še zmeraj ne vemo kaj je "boljši tech" :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Očitno vedo ostali. Ti pač ne razumeš ali pa si prelen, da bi prebral kaj o tej temi. Sumim pa, da ti angleščina dela težave, čeprav je zdaj vse lahko prevedeno.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FlyingBee ()

FlyingBee ::

It has long been suspected that the Radeon RX 8000 series - AMD's next generation of graphics cards - will focus exclusively on affordable mid-range products. However, this wasn't always the plan. Newly unveiled code suggests that AMD canceled a flagship RDNA 4 model that might have directly competed with upcoming high-end offerings from Intel and Nvidia.
https://www.techspot.com/news/102807-am...

However, the RDNA 4 cards might make compromises in certain areas. They may only slightly improve upon RDNA 3's ray tracing performance - an area in which AMD already lags behind Nvidia - and Kepler previously reported that the VRAM for both GPUs will stick to GDDR6 and only reach 18Gbps. Nvidia's upcoming products will likely upgrade to faster GDDR7.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FlyingBee ()

D3m ::

Ahhhhhhhh. Nič omembe vrednega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

solv ::

AMD spet na robu propada. Če ne začnejo takoj prodajat AI, bo šlo vse k vragu. Gaming je mrtev, ne razumem kaj delajo še vedno v tem segmentu, ki več kot očitno ne nosi profita.

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj ti pa sistemski RAM pomaga, ce ga ne izkoristis?


To je v navezi z mojo trditvijo, ali kako?


Si pisal nesmisle?


Se mi je zdelo.

1) kar sem napisal drži. Če ne razumeš se izobrazi in ne piši neumnosti.
2) ti natveziš neumnost, ki nima popolnoma nobene veze s tem, kar sem napisal jaz in potem jaz pišem nesmisle (beri točko 1)

Mislim, da sem ti zdaj že večkrat napisal, da na moje objave ne odgovarjaj, ker samo smetiš. Razumeš nič in pišeš neumnosti.
Tako, da ni nobebe dodane vrednosti v tvojih objavah.
Hvala!

DarwiN je izjavil:

To pomeni, da AMD v 4 letih ne bo ponudil praktično nobenega napredka.. Oziroma ~30%, kolikor je 7900XTX hitrejša od 6950XT.. Tudi učinkovitosti niso kaj dost izboljšali. 8000 serija pa očitno tudi ne prinaša ničesar, saj ostajajo na 4/5nm.. P/p bodo malo izboljšali. To je to.. 6800XT je bila 650$, 7800XT 499$, 8800XT bo pač 399$. Zmogljive pa vse ~enako. Prepakirani Rebrandeoni, takorekoč.

Se pravi šele leta 2026, 6 let po izidu 6000 serije, lahko upamo, da bo AMD ponudil kaj opazno boljšega.

In posledično Nvidia molze na dolgo in široko. 5090 bo kamot 2000-2500$, odvisno od zmogljivosti..

Kot pravim, Radeon mora čim prej crknit in ga nadomesti Intel. Do konca tega desetletja. Slabše ne more bit, kneda?


Ti bi še edino konkurenco prečrtal?
Zanimivo.
Intel v kratkem ne bo izdal nič takega, da bi bilo zelo konkurenčno. Na Intel zaenkrat ni za računati.


Kaj morem, če si je tvoj domet tako kratek, da misliš, da vsi igrajo igrice. Glede na tvoje je bedarije je jasno, da drugega ne počneš z gpujem.

oo7 ::

AMD RDNA4 ray tracing acceleration reportedly completely different from RDNA3

https://videocardz.com/newz/amd-rdna4-r...

Jarno ::

Zanimivo. Novi RT + FSR 3.1 + XeSS 1.3 in je zadeva "tutto completo".

Opomba: FSR 3.1 naj bi omogočal frame-gen s poljubnim upscalerjem, kar je dobro širok spekter ne-lastnikov RTX 4x00 kartic.

https://www.techpowerup.com/320638/amd-...
#65W!

FireSnake ::

D3m je izjavil:

Ahhhhhhhh. Nič omembe vrednega.


Objava čebele.
Dnevni spamer z enovrstičnicami. Tokrat copy/paste.
Si pričakoval več?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:


Kaj morem, če si je tvoj domet tako kratek, da misliš, da vsi igrajo igrice. Glede na tvoje je bedarije je jasno, da drugega ne počneš z gpujem.


Aha, žalitev? Iz lubega mmiru? Že spet?

Sem odgovoril, da imam v arhivu.
Tebi pa: preberi svojo sramoto od pisanja.

Pil, kadil saj nima veze, že tretjič!
Vzdrži se komentarjev na moje objave, ker:
- nimajo povezave z mojo objavo
- nimajo repa ne glave
- skušajo (!!!) biti provokativne (še to ti več ne rata)
- nimajo kaj dosti opraviti z rdečo nitjo

Upam, ds bo šlo.

Hvala.

P.S. persona non grata, si bil že bridan, še boš. Preboli! ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FlyingBee ::

FireSnake je izjavil:

D3m je izjavil:

Ahhhhhhhh. Nič omembe vrednega.


Objava čebele.
Dnevni spamer z enovrstičnicami. Tokrat copy/paste.
Si pričakoval več?

Od AMD? Ne.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

cenzuriran1 ::

solv je izjavil:

AMD spet na robu propada. Če ne začnejo takoj prodajat AI, bo šlo vse k vragu. Gaming je mrtev, ne razumem kaj delajo še vedno v tem segmentu, ki več kot očitno ne nosi profita.

Daleč od tega. Ni vprašanje kaj dela AMD v segmentu iger, ampak zakaj šalabajzerji kot si ti, še vedno podpirate zaprte tehnologije, namesto, da bi si naložili linux. Ko boš znal odgovoriti, na to, boš razumel pomembnost AMDja in njihovih graifičnih kartic, dokler pa boš arestant v zaporu, ki si ga sam ustvarjaš zaradi butastega navijaštva, bo pa šlo samo še navzdol.

Ni problem v AMDju, problem je v tebi in tebi podobnih, nvidia bi morala že davno crknit.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Ne, AMD ima boljše grafe, samo iz radodarnosti jih daje ceneje glede na zmogljivost. Že 20 let ponuja boljši p/p, vseeno pa vedno boljši tech.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan
««
171 / 172
»»