» »

Mnenja...Giga Cube

Mnenja...Giga Cube

Daniel ::

Torej pred Slo-tech lanom je treba nabaviti eno dobro grafično kartico. Gledal sem v Comtronu Radeona 9600 PRO od Giga Cube, zraven na škatli sicer piše Lite, kar verjetno pomeni da ni zraven nobenih dodatnih CD-jev. Rad bi slišal vaše mnenje o tem proizvajalcu.

Tisti ki ste iz Maribora, mi ve kdo svetovati kje bi lahko kupil še katero drugo firmo R9600, saj zgleda lahko sedaj dobiš le Manlija in Giga Cube.8-O

sash ::

ja pri stričku Rolanu lahko dobiš Sapphir-jevo robo, pa tud orginal ATI-jevo, včasih (zdaj nevem kak je) je tud Powerplus prodaval ATI-ja pa Herculesa, pa morda bi se še kaj našlo
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Daniel ::

Damn, pravkar sem ugotovil da ima 9600 drugače nastavljene kontakte oz. reže na drugih mestih kot moj AGP slot. Zanimivo da bi 9500 šel not ampak kje ga naj še najdem. Alternative za mojo Be 6-2 ploščo?

boštjan ::

če ti 9500 gre,ti 9600 tudi mora it not.

Clemento ::

Ce pise gor lite pomen lahk se kaj druzga...naprimer underclockana verzija
s pocasnejsim ramom.
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Daniel ::

Aha, res je prodajalec omenil da je malo underlockana.

Boštjan: Ne gre, bom zvecer ce bo cas prilepil gor slikce. 9600 ima zarezo bolj na tisto stran kjer je zatič, 9500 pa ima dve zarezi in meni ustreza le tista. Meni se je tudi zdelo čudno to da nima več dveh zarez.

goranTNT ::

No evo jst mam ta ATI Radeon 9600Pro od GigaCube. Hja stvar ma zlo pocasen ram, samo 200Mhz, ne lite majo drgac 300Mhz. Pr comtronu so mal hinavski ker na netu nc ne pise da gre za lite verzijo, tud na sliki kazejo ne lite verzijo. Jst sem jo zato narocu prek neta ker sem mislu ql sam 39.900, ampak ma to svojo ceno. Mogoce jim ga bom celo vrnu.

Sicer pa se ga da kar nekaj navit, jst sem ram stabilno spravu do 250Mhz, vec nisem niti probu. Je pa ql venitlator gor ka ma bravne ledice gor in daje kul efekt ko dela.

Daniel ::

Nasel 8-) mislim da sta ti dve referenčni kartici iz ATI-ja. GF4 MX mi je pa lepo delal...ko sem ga imel na posojo. Ocitno bom na LAN-u brez nove grafe ;((



Zgoraj 9600PRO spodaj 9500PRO (Razlika v zarezah na AGP vodilu)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

xy! ::

Jaz sem tud kupil tega radeona, pa mi je prodajalec rekel, da je razlika samo v softwaru.
Dobil ga bojo nazaj! Joj če se bojo kaj sprenevedal, bom znoru.

goranTNT ::

xy! povej kako se bo razpletlo ker bom tud jst najvrjetnje menjal.

DarkSite ::

Sam mal gledu škatle na slikah in ugotovu da so različne pri jae in comtronu...
Zdele pravte da je pri comtronu lite edition...tale Skatla
A je potem pri Jae tale skatla2 taprava?(no lite)

Samuel ::

hm, in kok lahk primerjas skatle dveh proizvajalcev? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera grafična kartica za max 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
845216 (3925) mtosev
»

Ati Radeon 9600 pro?

Oddelek: Kaj kupiti
323070 (2232) DeadMeat
»

ATI Radeon 9600 PRO 128Mb (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543787 (2877) MEDENA
»

Tezava GigaCube Radeon 9600Pro + prepotrebne informacije

Oddelek: Pomoč in nasveti
111229 (1084) Macketina
»

Grafična kartica za 20-35 kSit

Oddelek: Kaj kupiti
211334 (984) kuglvinkl

Več podobnih tem