» »

Format računalnika in digitalno potrdilo

Format računalnika in digitalno potrdilo

johan05 ::

Formatiral sem računalnik in obdržal digitalno potrdilo (sigenca). Gre za Abanko in Chrome. Potrdilo vidim pod Nastavitve/Upravljanje potrdil, a pri prijavi napiše, da ga nimam. Sem ga vmes tudi še enkrat uvozil, a ni nič drugače.


Še to...

Brez potrdila naj bi lahko uporabljal neko omejeno spletno banko. Prijaviti bi se moral z uporabniškim imenom in geslom. Uporabniško ime naj bi bil kar email, je pa problem, ker je predolg za en znak. Seveda tudi ime in priimek ne prideta v poštev, ker sta še daljša. Za ostalo ne vem, kaj bi up. ime sploh lahko še bilo.
  • spremenilo: johan05 ()

harvey ::

Pri uvozu izberi pot - osebna potrdila.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

pviran3 ::

datoteka certifikata mora biti .PFX in pri uvozu zahteva geslo, ki se ga je dalo ob izvozu.

johan05 ::

Datoteka je sigenca.pfx. Za geslo sem vpisal tisto prvotno, s katerim se prijavljam (vpisati moram 2). Nisem prepričan, da je pravo. Na koncu vseeno napiše, da je potrdilo uspešno in veljavno do ~2019. Vse izgleda ok.

Če se hočem prijaviti v "omejeno verzijo", pa ne poznam up. imena:
- vpišem "IME PRIIMEK" -> ne deluje, ker so uporabljeni prepovedani znaki (presledek)
- vpišem email -> se ne izide, ker je predolg za en znak + uporabljeni prepovedani znaki

Ne vem, kaj bi še napisal? Ostaneta mi le še dve gesli.

johan05 ::

Zadeva sedaj deluje. Očitno sem vmes nekaj zafrknil in en reset ni bi dovolj.

Ok. Gledam račune in vidim provizijo za dvig gotovine - enkrat 0,5€, drugič pa kar 2€. Abanka. A je to normalno, da je taka provizija, če dvignem na bankomatu, ki ni last Abanke?

Mare2 ::

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abanka-Katastrofa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10118875 (10722) w0mbat
»

Certifikat !

Oddelek: Informacijska varnost
279032 (3836) SeMiNeSanja
»

problemi z digitalnim certifikatom SIGEN-CA

Oddelek: Informacijska varnost
3417480 (8271) Ice-Heki
»

Abanet "šteka"

Oddelek: Pomoč in nasveti
263627 (2671) krepki
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615850 (13704) ...:TOMI:...

Več podobnih tem