» »

Huawei

Huawei

mackilla ::

Ali kdo pozna kakšen program, da lahko zastonj nalagaš filme in glasbo na te telefone? Vsi programi ki sem jih jaz našel so plačljivi.

crniangeo ::

naceloma ima vsak telefon nek program, ki ga snames z neta.
iphone - itunes
asamsung - kies

itd itd :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

mackilla ::

Saj ima ta tudi ampak ga je po par dneh potrebno plačat:)

Heavy ::

Če si kupil albume in filme, boš pljunil še tiste par € za jih dajat na telefon ;)
#TeamFelix

mackilla ::

nisem kupil albume in filme. Rad bi naložil stvari, ki jih imam na trdem disku. pri Samsungu se je to dalo brez problema tu pa nimam pojma. Nebi rad dajal 30 evrov za program, če mogoče obstaja kakšna druga možnost.

49106 ::

Ročno skopiraš v namensko mapo na telefonu?

mackilla ::

49106 je izjavil:

Ročno skopiraš v namensko mapo na telefonu?


Ne gre, brez naloženega programa telefona sploh ne zazna.

mackilla ::

Sem že našel. Očitno si moral v nastavitvah telefona vklopit možnost da lahko preko usb-ja prenašaš datoteke. Hvala vsem za pomoč.

49106 ::

Logično :). Pa zdi se mi, da je uradna aplikacija HiSuite zastonj.

http://consumer.huawei.com/minisite/HiS...

e-marko ::

Bilo bi pa boljše, da je sploh ne bi bilo. To je krš od krša.
Brez tega pa žal ne zazna telefona. Tudi, če je ne uporabljaš mora biti naložena, da lahko potem prenašaš direkt na telefon. Vsaj sam še nisem našel druge rešitve.

Lp
...somebody, somewhere...

Robertos664 ::

jezus, ko priklopiš telefon na usb, preklopiš na telefonu, da boš prenašal datoteke in se telefon obnaša kot zunanji trdi disk. potem lahko delaš kar hočeš.. vsaj na mojem P9 je tak..

e-marko ::

No, na mojem p9 lite ni tako. Nenehno zaznava telefon in izgublja povezavo, kaže samo notranji pomnilnik in ne sd kartice in podobno. Ko pa je naložena aplikacije pa prikaže telefon kot zunanji trdi disk, ja. Lahko, da je težava na strani pc-ja. Ampak če sta delala Nokia in Samsung bi pa še neki Huawei moral s prve. ;)

Lp
...somebody, somewhere...

AnjaNja ::

Kdo ve kako/če se da pri Huawei P9 Lite utišat zvonjenje z obračanjem telefona na zaslon in če je opcija, da se javiš na klic, z dvigom telefona proti ušesu, brez tapkanja?

ST-777 ::

mackilla je izjavil:

Ali kdo pozna kakšen program, da lahko zastonj nalagaš filme in glasbo na te telefone? Vsi programi ki sem jih jaz našel so plačljivi.
Ne rabiš nobenega programa. Vzameš SD kartico iz telefona, jo priklopiš na bralnik kartic, povežeš s PC, preneseš datoteke in nato SD kartico vtakneš nazaj v telefon. Postopek je hiter in enostaven.

AnjaNja ::

AnjaNja je izjavil:

Kdo ve kako/če se da pri Huawei P9 Lite utišat zvonjenje z obračanjem telefona na zaslon in če je opcija, da se javiš na klic, z dvigom telefona proti ušesu, brez tapkanja?


Uspela najdit-nastavitve - pametna pomoč-nadzor gibanja....ko sem že skoraj glavobol zraven dobla :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HUAWEI P9

Oddelek: Mobilne tehnologije
4411061 (3306) AnjaNja
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7420080 (13355) sift
»

Dilema: Honor 7 lite ali Huawei P9 lite

Oddelek: Mobilne tehnologije
235758 (5252) Domobrancek

Več podobnih tem