» »

Težave z win xp in predvajanje divx

Težave z win xp in predvajanje divx

Pro2Type ::

Imam težavo z divx-i, ki imajo zvok zakodiran z AC3 kodkom. Vsi filmi ostali filmi mi delajo, sam z AC3 zvokom ne. Imam ene 3 AC3 kodeke, k sm jih potegnu s ptujskega portala http://www.ptuj.com, pa mi noben ne dela.

Je pa problem, da mi bs player odpre, poj pa kao v windowsih napiše report da je prišla napaka in da mora zapret program!

Ali mogoče kdo ve kaj je vzrok!!!

PROSIM POMAGAJTE!

iskra ::

stvar je taka, da se kodeki tepejo med seboj in je dobro zaganjat določene zadeve s samo enim nameščenim kodekom. Odinstaliraj vse kodeke za zvok in namesti samo enega in poskušaj tako.


Poišči še kaj tukaj, nimo lite pack navadno zadostuje za take zadeve. Na divx.ptuj.com pa itak ne osvežujejo dovolj pogosto softwarea. Na dvd.box.sk pa uporabi search engine in napiši ac3 al karkoli drugega boš še potreboval.

Pro2Type ::

Sej sm dal dol vse kodeke, pa nazaj nalozu, zdej mi pa predvaja film, sam ni glasu!

Res mi gre na jetra k bi rad gledal film!

prismo ::

Pa še daj 1x gor ac3, pa glej da klikneš
win2k reg!!!

Pro2Type ::

sej sem pa mi ne dela. Res ne vem zakaj!

WiseBear ::

Poskušaj z Divx Total pack.

LP

astras ::

joke: a zvocnike mas vkloplene?

resitev: kodeki se ti tepejo, to pomeni da vse kodeke v povezavi z zvokom razn navaden avdio pa ac3 nalozi!
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

BaRtMaN ::

Damny ::

Mogoce ti bo delalo ce si namestis K-Lite codec pack. Probi

mkovac10 ::

Uporabi program imenovan GSPOT. Najdi ga preko kakega brskalnika npr. google.com. Program ti prebere AVI datoteko in zazana kateri kodeki morajo biti uporabljeni. Poišče ti tudi inštalirane na tvojem compu. Sem imel podobne probleme. Na PC in laptopu sem imel enake kodeke, pa mi je vseeno na laptopu javljalo napake v vseh programih za predvajanje zvoka in slike.

Predlagam ti sledeče:
1. Odstrani vse kodeke in tudi divx (dodaj/odstrani varianta + par fileov v c:\windows\system32, začnejo
se z divx, ac3, etc. - če jih ni toliko bolje)
2. Resetiraj comp
3. Naloži najnovejši BsPlayer
4.Naloži kodeke v naslednjem vrstnem redu: AC3, FFDSHOW
5.Resetiraj comp in poizkusi....

Meni je delalo. Če dela na koncu lahko naložiš še DiVX5.05.

Lep pozdrav, Matija

Pro2Type ::

Lep pozdrav tudi tebi Mitja!

Vse sem naredil, tako kot je treba, pa mi še kar piše reporte, ampak samo takrat, ko imam inštaliran AC3 kodek, oz ko ga registriram. Tam pod report mi napiše da je napaka nastala zaradi fila iviaudio.ax.

Kaj je narobe?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158618 (13766) BaRtMaN
»

Pomoč pri izbiri kodeka

Oddelek: Zvok in slika
201772 (1477) jos69
»

Čudne stvari...ampak ne virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
8786 (659) defort
»

Codeki-PROBLEM!!!

Oddelek: Zvok in slika
111460 (1205) gumby
»

Nimo Pack mi pokvari MEDIA PLAYER

Oddelek: Pomoč in nasveti
171199 (1018) BaRtMaN

Več podobnih tem