» »

*Cena ne vsebuje DDV

*Cena ne vsebuje DDV

Tomi ::

Verjetno vam je podobnen, čim manjši napis nekje v kotu, kjer ga človek najmanj opazi, že zagrenil marsikatero željo po nakupu..

v glavnem, zadnjič sem v Delu videl reklamo za enega od Dellovih notebookov, in sicer dosti huda zadeva ( 128 MB, DVD, 14,1".. ) za samo 415.000.. Ker sem trenutno "aktiven" glede nakupa, in še zbiram ponudbe, se mi je zdela zadeva močno zanimiva.. Seveda je poleg cene bila majhna zvezdica z naslovom tele teme..

Gre tudi vam takšno zavajanje pošteno na živce?
metrodusa.blogspot.com
  • spremenil: Tomi ()

Tjulenj ::

totalno. se hujs so zvezdice pr jerovsku (pa tudi drugih ampak pri njih so bili pomojem pionirji:D) kjer ponavad pise brez tipkovnice, miske, zvocnikov, monitorja... se dobro da ti ne dajo brez ohisja

Thomas ::

Čakam da se eni zmislijo objavlat še cene brez stroškov proizvodnje, razvoja, transporta ... sitnica! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatson ::

ja ... to je zares glupo.... in funkcionalno... zavede marsikaterega potencialnega kupca...
najbolj glupo pa mi je, da reklamirajo nek ful poceni racunalnik... potem pa pod opombe napisejo: v ceni NI zajet monitor...

IR Babun ::

Drobni tisk bi moral prepovedat
in če ga ne vidiš in kupiš računalnik prov pocen poj ga pa dobiš za to ceno + DDV - monitor
SCREW THE GOVERNMENT

Koci ::

Podjetje Orbita na Parmovi ma dobre in poceni notebooke kolkr vem

OZZY ::

Take stvari grejo tud men ful na k****. Mater ti pošljeo ponudbo in vidiš, da je zlo pocen pol pa pogledaš mal nižje in piše. Cena ne vsebuje DDV. WTF? S tem hočjo samo folk pritegnt k nakupu. MIsljo sej ni tok drago. So ti naši oglaševalci kar mojstri v tem, samo upam, da jih ne pade velik na to finto.
Tista z Aptivo je pa tud dobra. Cena ne vsebuje Monitorja. Ha. Za tist dnar, ki bi ga za aptivo vrgu se dobi boljši comp. Pa pripeljejo ti ga na dom. Ja za 6 jurjev. kaj pa tist folk ki nastopa v reklami. ,,Ja pa dost močn je tud, bla, bla``. da se ne začneš smejat.
Ampak ti niso edini. Ene firme delajo isto.

Mislim, da bi morali uzakon, da se ne oglašuje stvari če ne vsebujejo DDV-ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD pokazal nove Radeone RX Vega (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8321197 (16993) next3steps
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527450 (5934) Jan987
»

Kje najceneje registrirati domeno?

Oddelek: Omrežja in internet
153400 (2935) Mare2
»

PC-dom cenik

Oddelek: Kaj kupiti
121862 (1333) Tomaz
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633892 (2941) rc-car

Več podobnih tem