» »

Nakup rabljenega vozila

Nakup rabljenega vozila

1
2
3 4

bambam20 ::

69charger je izjavil:

Lol še eden, ki v zadnjih 5 letih še od daleč ni videl kakšnega Hyundaia... motorji na ketno, oprema na nivoju dražjih avtomobilov, res pravo sranje anede.



Ti boš meni govoru kaj nisem videl. za razliko od tebe sm si lastil Santa fee-ja letnik 2013 ;) Spokaj mi. Hyundai je low budget . materijali so pastik fantastik plastika.

Aston_11 ::

bambam20 je izjavil:

Večina servirisajo na črno, najbolj poceni variante. zato pa je večina voznega parka v Sloveniji zjebanga.

Jaz tudi. Mehanik kose kupuje pri Adelu, Eurotonu itd. Verjetno res prodajajo krš od krša. Ostali seveda vsi kupujete in servisirate na pooblaščenih servisih.

69charger ::

Ker VW pa ne uporablja plastike za notranjost :)) Aja nemška plastika, bolj trdna od karbona pa to.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

Še en zjahan nemški passat tudi sigurno ne bo dvignil povprečja.
Podobno kot tvoja rantanja čez VW.

jalovec09 ::

krneki0001 je izjavil:

Zanč mi je en ata prbil; "Če bi imel denar, bi imel mercedesa, samo da sosedje vidijo da imam!". Sem se tok nasmejal, ker debili ne znajo razmišljat in vse kar imajo, imajo zato da kažejo sosedom (in lopovom, pol pa jokajo, ko jih oropajo).

Ne kupuj pasata. Največji jajc, pa še precenjen po vrhu.


Imaš prav.

Aston_11 ::

69charger je izjavil:

Ker VW pa ne uporablja plastike za notranjost :)) Aja nemška plastika, bolj trdna od karbona pa to.
Ja, lastniki vw-jev zjutraj pred kavo božamo armaturke, da otipljemo plastiko pod tisto mehko prevleko, nato tipamo vrata, da pod penco otipamo plastiko. Nato iščemo plastiko okrog radia, spet neka gumirana zadeva. Na srečo je vsaj pokrovček pepelnika plastičen, pa prag od vrat. Nato gremo na kafe, ker smo pomirjeni, lastniki ostalih plastičnih vozil so namreč kavo že zdavnaj spili.

bambam20 ::

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Večina servirisajo na črno, najbolj poceni variante. zato pa je večina voznega parka v Sloveniji zjebanga.

Jaz tudi. Mehanik kose kupuje pri Adelu, Eurotonu itd. Verjetno res prodajajo krš od krša. Ostali seveda vsi kupujete in servisirate na pooblaščenih servisih.



sej ti prodajalci prodajajo krš robo. Druga in tretja klasa , ki ne zdrži kaj prida. zato je tudi ceneje. Ne mislit, da imajo uradni servisi tako visoke marže na rezervne dele.

69charger je izjavil:

Ker VW pa ne uporablja plastike za notranjost :)) Aja nemška plastika, bolj trdna od karbona pa to.



Ker je vsaka plastika enaka na otip.

Ko mi nekdo začne tukaj vsiljevat hyundaje, Kije , dacie.. pol vemo, da nima pojma o avtih.

Sam krš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

krneki0001 ::

shadowpie je izjavil:

Prvotno rabim avto ki ima velik prtljažnik. Mogoče Caddy?? Sam vseeno bi raje nekega karavana.


Če hočeš res velik prtljažnik, potem je izbira ford mondeo karavan. Ima največji prtljažnik v svojem razredu, pa še poceni ga dobiš. Problemov ima pa manj kot pasati.

hojnikb ::

Ker je vsaka plastika enaka na otip.

Ko mi nekdo začne tukaj vsiljevat hyundaje, Kije , dacie.. pol vemo, da nima pojma o avtih.

Sam krš


a ko se pa passat pokvari je pa to nekaj čisto normalnega ane ? :)
#brezpodpisa

Aston_11 ::

bambam20 je izjavil:

sej ti prodajalci prodajajo krš robo. Druga in tretja klasa , ki ne zdrži kaj prida. zato je tudi ceneje. Ne mislit, da imajo uradni servisi tako visoke marže na rezervne dele.
Ja, da je druga in tretja klasa, sem videl po EGR ventilu. Na originalu je pisalo Valeo, na tistem iz Adela je bil napis Valeo izrezkan. Najbrž mi je zaradi tega uspelo zamenjati delujoč EGR ventil za delujoč EGR ventil, ki je prišel iz iste tovarne, prodajal pa ga je eden od naštetih. Pa ko sem šel poizvedovat za nakup MAF-a, so mi prasci ponujali identičen MAF, ki sem ga že imel v avto. Od Boscha, enake oznake. Seveda ga nato nisem kupil, ker je bil problem drugje.

Počasi prihajam do tega, ali da tukaj polovica ST-ja laže ali da se zmišljuje, ali pa da se vam to zgodi, takoj ko se omeni: - AMD (napajalc), - VW (sploh UTK ima neko duševno motnjo, precej drugih pa tem blodnjam sledi), - dizel (UTK), - vožnja po prometnih predpisih (negotiator) in še kaj se bo našlo.

hojnikb je izjavil:

a ko se pa passat pokvari je pa to nekaj čisto normalnega ane ? :)
Vsi ostali imajo ideje, da so lastniki nepokvarljivih vozil, očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

69charger ::

Ja res zanimivo, ker pri 8 let starem Hyundai i30 bi že zdavnaj moralo vse razpadt pa zanimivo da ni blo potrebno še zamenjati nič, razen akumulator.

Sploh pa, love the irony

Ker je vsaka plastika enaka na otip.

Ko mi nekdo začne tukaj vsiljevat hyundaje, Kije , dacie.. pol vemo, da nima pojma o avtih.

Sam krš.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Utk ::

Jaz ne bi sprejemal nasveta o rabljenih avtih od ljudi, ki na otip armature vejo kako dolgo bo turbino zdržala. Ampak to sem samo jaz.
Sicer je pa to res napačen forum za take teme. Večina več kot pretipat armaturo itak ne zna. Če pa že onanirate na vw...potipajte malo stikala po vratih in kako se pogrezajo. Bolj kot v daciji.

Aston_11 ::

Utk je izjavil:

potipajte malo stikala po vratih in kako se pogrezajo. Bolj kot v daciji.
Od prvega vw-ja pred 20 leti se stikala popolnoma nikamor ne ugrezajo. Morda si zamenjal s svojim. Lahko pa ti prilepim video ali slike, avto imam cca 300 metrov proč, da vidiš, da je narejeno, kot mora biti.

tilz0R ::

Nekaj specsov mojega:
- Karavan
- 2012, december
- 200k prevoženih
- vožen >= 200 km dnevno
- Gume po leasing pogodbi (kvalitetne)
- DSG, 140km, 2.0 TDI
- Rjava barva
- električni sedeži, ogrevani sedeži
- RCD 510, 8 zvočnikov
- Električno zapiranje ogledal ter funkcija spomina do 3 oseb na sedežih in ogledalih
- Brez navigacije
- Servisiran vsakih 15k pri Porsche Ljubljana

Če te zanima slučajno.

Stipex ::

Utk je izjavil:

Denarja niti za oreng dacio pa se kupuje passat z 200 jurji km. Nekateri prav iscejo probleme.


Z rabljenim avtom za 14 jurjev se voziš kot kralj.
Kake nove Dacie ipd. jajc se js ne bi niti s palico dotaknil. Tisto so avti za firme, ki rabijo poceni nov voz za uničevat po terenu, ne pa za nekoga ki se ceni. =)

Drugače pa moj nasvet, 14 jurjev, prvi avto, pa še na kredit je malo bosa. Vzemi pol cenejšega karavana, vloži nekaj v preventivo in nove gume pa bo bolj smiselno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

pe3c ::

Debate o avtih, novih ali starih, so zadnje case cisti smeh :); pa ne samo na ST.

Sem vesel, da sem si prvic omislil novega in upam, da bom cez 5 let se vedno takega mnenja; naj se naslednji j... z njim.

Gambino ::

Stipex je izjavil:

Utk je izjavil:

Denarja niti za oreng dacio pa se kupuje passat z 200 jurji km. Nekateri prav iscejo probleme.


Z rabljenim avtom za 14 jurjev se voziš kot kralj.
Kake nove Dacie ipd. jajc se js ne bi niti s palico dotaknil. Tisto so avti za firme, ki rabijo poceni nov voz za uničevat po terenu, ne pa za nekoga ki se ceni. =)

Drugače pa moj nasvet, 14 jurjev, prvi avto, pa še na kredit je malo bosa. Vzemi pol cenejšega karavana, vloži nekaj v preventivo in nove gume pa bo bolj smiselno.



Z rabljenim mercedezom C, E, S klase se pa voziš kot bog. Se te stare kante splača kupit, čeprav se voziš kot bog.

Utk ::

Aston_11 je izjavil:

Utk je izjavil:

potipajte malo stikala po vratih in kako se pogrezajo. Bolj kot v daciji.
Od prvega vw-ja pred 20 leti se stikala popolnoma nikamor ne ugrezajo. Morda si zamenjal s svojim. Lahko pa ti prilepim video ali slike, avto imam cca 300 metrov proč, da vidiš, da je narejeno, kot mora biti.

Jaz ti pravim za novejše od petih letih, za stare krame mi je tako vseeno.

kingsix ::

Odvisno kaj ti avto pomeni. Če ti predstavlja statusni simbol in se hočeš čimbolj pokazat pač kupiš nemca, ki v Sloveniji veljajo kot daleč najboljši. Pri bajti mora bit nemški pes in nemški avto.
Če pa te zanima praktičnost, stroški in je avto le sredstvo z katerim prideš iz točke A v B, potem boš še pa pogledal druge znamke.

billy ::

Bolj kot dnevne km bi jaz gledal način vožnje. Če je dnevno 70km od tega 65km na AC, potem dizl. Če pa je to mestna vožnja, potem pa bencinar.

VW se mora dobiti slovensko, saj so kar pogosti pri nas. Drugače pa se pogleda servisno knjižico in preveri pri servisu in če vse štima, je to to. Itak pa ima rabljen avto minimalno mesec garancije, imaš pa tudi opcije doplačila oz eni dajo že brezplačno 12 mesecev.

Daliborg ::

Ojoj, ljudje...pozabljate...gre za njegov PRVI avto...14k €? wow ....NE!
Očitno ste vsi pozabili na tiste prve praske ki ste jih naredili na vozilu, nesmiselno matranje motorja,sklopke,vztrajnika, menjalnika, zglobov in drugih stvari skratka kako zadeve po vrstnem redu crkujejo zaradi nepravilne uporabe.
Kaj ni bolje da se za PRVI avto da nekje 2-3k €, brez da bi vsaj eno leto vlagal vanj, če se popraska je pač popraskan , če se kaj uniči se proba poceni sanirati - se nauči zakaj je do tega prišlo.
Da bi pa dal za svoj PRVI avto 14k €, ga čez teden dni opraskal...nevem mogoče 14k samo meni pomeni veliko in bi se za tisto prasko kar obračal ponoči ker tudi če bi ga popravil bi bilo kar drago in še vedno bi vedel da imaš tam prasko na 14k vrednem avtomobilu, za 2k vreden avto te pa verjemite tista praska ne skrbi in jo tudi saniraš ročno brez večjih stroškov.
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

Ker je vsaka plastika enaka na otip.

Ko mi nekdo začne tukaj vsiljevat hyundaje, Kije , dacie.. pol vemo, da nima pojma o avtih.

Sam krš


a ko se pa passat pokvari je pa to nekaj čisto normalnega ane ? :)



ne. VSak avto se pokvari. Sej tega nisem napisal, da se passati ne kvarijo.

bambam20 ::

Kaj jočete. napisal je da ima dobro plačo. Zato si bo menda ja lahko privoščil passata za 13 jurjev s preverjeno servisno zgodovino in skoraj novimi gumami, ki so na avtu.

shadowpie ::

V soboto bom šel tegale pogledat: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

Me res vleče + slo poreklo, servisi opravljeni na porscheju in možnost pogleda v zgodovino kilometri za slovenijo se mi zdijo realni in je tudi tako napisano in ko sem prej klical je tudi uslužbenec tako dejal. Če bom gledal na km bo dolgo iskal.

bambam20 ::

shadowpie je izjavil:

V soboto bom šel tegale pogledat: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

Me res vleče + slo poreklo, servisi opravljeni na porscheju in možnost pogleda v zgodovino kilometri za slovenijo se mi zdijo realni in je tudi tako napisano in ko sem prej klical je tudi uslužbenec tako dejal. Če bom gledal na km bo dolgo iskal.



Edino, kar tale nima so ksenon žarometi oz. LED, kar je seveda precejšnji minus.

Drugače pa bi ti rekel, da pojdi in kupi.

Garancije maš sicer zgolj en mesec, plus kasneje, ti bodo zagotovo priznali kulanco, če se bo kaj pokvarilo in bo finančni vložek sprejemljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

krneki0001 ::

kingsix je izjavil:

Odvisno kaj ti avto pomeni. Če ti predstavlja statusni simbol in se hočeš čimbolj pokazat pač kupiš nemca, ki v Sloveniji veljajo kot daleč najboljši. Pri bajti mora bit nemški pes in nemški avto.


A pol sem jaz čisto netipičen slovenec, ker ima za avto 4x4 subaruja in za psa 4x4 haskija?

bambam20 ::

krneki0001 je izjavil:

kingsix je izjavil:

Odvisno kaj ti avto pomeni. Če ti predstavlja statusni simbol in se hočeš čimbolj pokazat pač kupiš nemca, ki v Sloveniji veljajo kot daleč najboljši. Pri bajti mora bit nemški pes in nemški avto.


A pol sem jaz čisto netipičen slovenec, ker ima za avto 4x4 subaruja in za psa 4x4 haskija?


Čist. pa še bencinar 2.5 je :D

krneki0001 ::

shadowpie je izjavil:

V soboto bom šel tegale pogledat: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

Me res vleče + slo poreklo, servisi opravljeni na porscheju in možnost pogleda v zgodovino kilometri za slovenijo se mi zdijo realni in je tudi tako napisano in ko sem prej klical je tudi uslužbenec tako dejal. Če bom gledal na km bo dolgo iskal.



Moja žena je tudi avto kupila s preverjeno preteklostjo pri uradnem zastopniku znamke. Ko sem ga pa servisiral, se je pa pokazalo, da so za 70k prevrteli kilometre, ker so en listek pozabili v ohišju filtra.

billy ::

Katera znamka pa bila to?

bambam20 ::

billy je izjavil:

Katera znamka pa bila to?



Prašanje bi moralo biti. katera pooblaščena avto hiša :). Niso vsi pooblaščeni trgovci enaki.

shadeX ::

@rupsi
Avtombili na Poršeju so preverjeni, ker morajo biti!


O moj bog, kakšni kretenizmi. Iz druge roke lep primer. Kolega kupil Porsche Boxter pri omenjeni trgovini. Pa ga čez 2 meseca pelje na servis, pa se jim je zareklo da je omejeni avto bil že na prafaktorjih - menjava motorja ker je prejšni šel v večna lovišča.

Ko je kupoval pa ne duha ne sluha o tej informaciji. Niti nobenih papirjev, da bi bilo kdaj kaj menjano sploh :)

shadowpie ::

bambam20 je izjavil:

shadowpie je izjavil:

V soboto bom šel tegale pogledat: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

Me res vleče + slo poreklo, servisi opravljeni na porscheju in možnost pogleda v zgodovino kilometri za slovenijo se mi zdijo realni in je tudi tako napisano in ko sem prej klical je tudi uslužbenec tako dejal. Če bom gledal na km bo dolgo iskal.



Edino, kar tale nima so ksenon žarometi oz. LED, kar je seveda precejšnji minus.



meni pa lih niso všeč ksenon žaromeni neven zakaj, pr ta novem ja ampak pr tem pa ni niso fajne

bambam20 ::

shadowpie je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shadowpie je izjavil:

V soboto bom šel tegale pogledat: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=...

Me res vleče + slo poreklo, servisi opravljeni na porscheju in možnost pogleda v zgodovino kilometri za slovenijo se mi zdijo realni in je tudi tako napisano in ko sem prej klical je tudi uslužbenec tako dejal. Če bom gledal na km bo dolgo iskal.



Edino, kar tale nima so ksenon žarometi oz. LED, kar je seveda precejšnji minus.



meni pa lih niso všeč ksenon žaromeni neven zakaj, pr ta novem ja ampak pr tem pa ni niso fajne


Prav. ne vam kako svetijo ksenon žarometi na tem modelu Passata zato ne bom komentiral, ker nima izkušenj.

Načeloma pa ksenon žarometi svetijo odlično.

MOje mnenje je, da boš zelo verjetno kupil dobro.

Stipex ::

Gambino je izjavil:

Stipex je izjavil:

Utk je izjavil:

Denarja niti za oreng dacio pa se kupuje passat z 200 jurji km. Nekateri prav iscejo probleme.


Z rabljenim avtom za 14 jurjev se voziš kot kralj.
Kake nove Dacie ipd. jajc se js ne bi niti s palico dotaknil. Tisto so avti za firme, ki rabijo poceni nov voz za uničevat po terenu, ne pa za nekoga ki se ceni. =)

Drugače pa moj nasvet, 14 jurjev, prvi avto, pa še na kredit je malo bosa. Vzemi pol cenejšega karavana, vloži nekaj v preventivo in nove gume pa bo bolj smiselno.



Z rabljenim mercedezom C, E, S klase se pa voziš kot bog. Se te stare kante splača kupit, čeprav se voziš kot bog.


C klaso in S klaso omenit skupaj v 1 stavku je bogokletno. Jabolke in hruške.
Kako E klaso W211 E270-E320 se pa že dobi v zdravem stanju za ta denar in se pelje bolje od nove C klase C200-C220. Sigurno pa je to neprimerno za prvi avto, pa če ne poznaš dobrih in poceni mehanikov :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

shadowpie ::

Saj ne rečem da ne svetijo dobro lih nasprotno ampak mi ni všeč oblika na tem modelu kar je pač stvar posameznika

Ko pa vidiš ta novega z ledicami pa kar orgazem doživiš

tilz0R ::

Vse lepo in prav pri tvojem avtu ki ga greš gledat, le dejstvo, da je Mariborsko ali Celjsko območje človeka odvrne od nakupa :)

billy ::

Jaz bi uvozil avto iz tujine, če bi iskal kaj tako množičnega kot je folksvagen.

www.doavta.si so pubeci na mestu

LeQuack ::

Za 14k dobiš nov avto, sam norc s preveč denarja bo šel raje rabljen avto kupovat.
Quack !

krneki0001 ::

billy je izjavil:

Katera znamka pa bila to?


Ni važna znamka, važno je da je šlo za pooblaščenca, ki uradno prodaja avtomobile te znamke.

Še bolj zanimivo je to, da je žena kupila avto s 50k kilometri, ga vozila nekje 170k kilometrov in ga je prodala nazaj isti avtohiši, kjer pa so ga čez 3 dni spet ptodajali s samo 130k kilometrov.

Torej prevrtenih 70 + na števcu 50 + ko ga je prodajala 170, kar znese 290k kilometrov. In ker so ga spet zbili na 130 je to 160k kilometrov prevrten števec ponovno. Če prišteješ še 70k ki so jih že na začetku prevrteli, je to 230k prevrtenih kilometrov na števcu. In to v uradni avtohiši. Potem pa ti kupiš tak avto, pa ima v resnici skoraj 400k kilometrov.

Tok o previjanju.

tilz0R ::

Jaz sem dal 16k za svojega, rabljenega. Pa nebi nikoli kupoval novega za ta denar. Govorim o svojem prvem avtu.

bambam20 ::

tilz0R je izjavil:

Vse lepo in prav pri tvojem avtu ki ga greš gledat, le dejstvo, da je Mariborsko ali Celjsko območje človeka odvrne od nakupa :)


Porsche slovenija nima poslovalnice v Celju.

Pa ne posploševat, ker so ranvo takšni nateguni v Ljubljani in okolici, ko je govora o lokalnih dilerčkih.

tilz0R je izjavil:

Jaz sem dal 16k za svojega, rabljenega. Pa nebi nikoli kupoval novega za ta denar. Govorim o svojem prvem avtu.


Govoriš posplošeno. Kakšno znamko in model si kupil, kok staro .. to raje povej. ne da OP-ju pamtuješ, kaj bi ti in kaj ne bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

c00L3r ::

Vzameš Octavio s 4 leta garancije?
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

bambam20 ::

krneki0001 je izjavil:

billy je izjavil:

Katera znamka pa bila to?


Ni važna znamka, važno je da je šlo za pooblaščenca, ki uradno prodaja avtomobile te znamke.

Še bolj zanimivo je to, da je žena kupila avto s 50k kilometri, ga vozila nekje 170k kilometrov in ga je prodala nazaj isti avtohiši, kjer pa so ga čez 3 dni spet ptodajali s samo 130k kilometrov.

Torej prevrtenih 70 + na števcu 50 + ko ga je prodajala 170, kar znese 290k kilometrov. In ker so ga spet zbili na 130 je to 160k kilometrov prevrten števec ponovno. Če prišteješ še 70k ki so jih že na začetku prevrteli, je to 230k prevrtenih kilometrov na števcu. In to v uradni avtohiši. Potem pa ti kupiš tak avto, pa ima v resnici skoraj 400k kilometrov.

Tok o previjanju.



A i tole logika, d abi naredil prijavo na inšpektorat, podal prijavo na slovensko zastopstvo in prijavo v tujino na sedež podjetja in še dal v medije? Sem te imel za toliko razumnega.

Jamranje po forumih ne obrodi sadov.

c00L3r je izjavil:

Vzameš Octavio s 4 leta garancije?
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...


Zanimivo. 5 let stari wagovci pa nimajo ksenona :). Ena od zadev, ki ti močno oljaša vožnjo ponoči , sploh ko je cesta mokra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Aston_11 ::

bambam20 je izjavil:

Ena od zadev, ki ti močno oljaša vožnjo ponoči , sploh ko je cesta mokra.
Zakaj? Se drugače svetloba odbija ali kaj je fora?

LeQuack ::

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ena od zadev, ki ti močno oljaša vožnjo ponoči , sploh ko je cesta mokra.
Zakaj? Se drugače svetloba odbija ali kaj je fora?


Lepš zgleda. Sicer pa ksenon je zdaj že obsolete ko imaš full LED luči, ksenon so stvar prejšnjega desetletja ali še pred tem. Če vidiš koga s ksenonom potem ali ima star model ali pa ni doplačal za full LED luči.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

krneki0001 ::

bambam20 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

billy je izjavil:

Katera znamka pa bila to?


Ni važna znamka, važno je da je šlo za pooblaščenca, ki uradno prodaja avtomobile te znamke.

Še bolj zanimivo je to, da je žena kupila avto s 50k kilometri, ga vozila nekje 170k kilometrov in ga je prodala nazaj isti avtohiši, kjer pa so ga čez 3 dni spet ptodajali s samo 130k kilometrov.

Torej prevrtenih 70 + na števcu 50 + ko ga je prodajala 170, kar znese 290k kilometrov. In ker so ga spet zbili na 130 je to 160k kilometrov prevrten števec ponovno. Če prišteješ še 70k ki so jih že na začetku prevrteli, je to 230k prevrtenih kilometrov na števcu. In to v uradni avtohiši. Potem pa ti kupiš tak avto, pa ima v resnici skoraj 400k kilometrov.

Tok o previjanju.



A i tole logika, d abi naredil prijavo na inšpektorat, podal prijavo na slovensko zastopstvo in prijavo v tujino na sedež podjetja in še dal v medije? Sem te imel za toliko razumnega.


S slikovnim materialom vred je bilo poslano že pri prvem previjanju (za 70k kilometrov) na zastopstvo, na koncu je pa tudi poslala prijavo. Kaj so pa oni naredili, pa ne vem.

Aston_11 ::

LeQuack je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ena od zadev, ki ti močno oljaša vožnjo ponoči , sploh ko je cesta mokra.
Zakaj? Se drugače svetloba odbija ali kaj je fora?


Lepš zgleda. Sicer pa ksenon je zdaj že obsolete ko imaš full LED luči, ksenon so stvar prejšnjega desetletja ali še pred tem. Če vidiš koga s ksenonom potem ali ima star model ali pa ni doplačal za full LED luči.
Jaz semu upal, da je vidljivost boljša. Samo če lepše zgleda, me ne gane, medtem ko bi me bistveno boljša vidljivost v dežju full.

bambam20 ::

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ena od zadev, ki ti močno oljaša vožnjo ponoči , sploh ko je cesta mokra.
Zakaj? Se drugače svetloba odbija ali kaj je fora?



a res. A smo v otroškem vrtcu ali kaj? A si ti sploh videl kako osvetljujejo cestišče in okolico ksenonke in kako navadne halogene lampe?

Pri ksenonkah misliš, da se voziš podnevi. Pri halogenkah pa rabiš še uporabo dolgih luči, da se sploh lahko normlano voziš.

Prosim lepo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Aston_11 ::

bambam20 je izjavil:

a res. A smo v otroškem vrtcu ali kaj? A si ti sploh videl kako osvetljujejo cestišče in okolic ksenonke in kako navadne halogene lampe?
Vidim jih, ko me slepijo. V otroški vrtec sodijo taki, ki na prvo besedo kupijo, da so boljše v dežju. Vprašal sem zakaj, odgovora pa še ni.

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ena od zadev, ki ti močno oljaša vožnjo ponoči , sploh ko je cesta mokra.
Zakaj? Se drugače svetloba odbija ali kaj je fora?


Lepš zgleda. Sicer pa ksenon je zdaj že obsolete ko imaš full LED luči, ksenon so stvar prejšnjega desetletja ali še pred tem. Če vidiš koga s ksenonom potem ali ima star model ali pa ni doplačal za full LED luči.



A tako. Prejšnjega desetletja praviš. Jao, jao. V 90-ih so imeli res redki avtomobili in to višji rang ksenomke. NIč kaj bilje ni niti iz obdobja 2000- 2010, Ti pa pišeš, kot da so v 90-i in 00 imelo najmanj 70% vseh vozil ksenomke.

:P

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

a res. A smo v otroškem vrtcu ali kaj? A si ti sploh videl kako osvetljujejo cestišče in okolic ksenonke in kako navadne halogene lampe?
Vidim jih, ko me slepijo. V otroški vrtec sodijo taki, ki na prvo besedo kupijo, da so boljše v dežju. Vprašal sem zakaj, odgovora pa še ni.



Vidiš ti neki druga. Sam ker ne ločiš. Tebe slepijo xenom kiti. To ne enačit s ksenomskimi žarometi, ker ti ne slepijo. :)

Sem ti povedal, da je pri Xenomu vidljivost najmanj 100% boljša. Ampak neeeeeeeeeeeee... ti boš že vedel a ne. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Karavan do 13.000€ - kaj predlagate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8111095 (8014) Utk
»

nakup rabljenega avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
32686611 (52155) lucky13
»

Nakup Ford Focus 2013 karavan (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5210864 (9427) Flambeone
»

Spet en nategun al kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5920740 (17666) Heavy
»

Predlogi za avto

Oddelek: Na cesti
484620 (3211) mailer

Več podobnih tem