» »

Računalnik ugasne!

Računalnik ugasne!

jerko4 ::

Hej!

A kdo mogoče ve zakaj se mi računalnik ugasne ko recimo igram igrce. Potem ga ne morem prižgat nazaj in morem od zadi za računalnik izklopt napeljavo do celotnega računalnika. To je tipka zran ventilatorja odzadi za računalnikom. Potem tipko prižgem in računalnik lahko ponovno prižgem in potem normalno dela naprej. Ampak se ugaša. A kdo ve kako se tega znebit?

Jernej:\

sash ::

Zelo bi pomagal če bi napisal vsaj konfiguracijo, pa morda še kakšne temperature pa to, ker meni to močno smrdi po pregrevanju - sploh če je sistem navit, morda pa tud kak gonilnik ni najbolj kompatibilen, pa še bi se lahko najdlo, tako da konfiguracija potlej se bomo pa naprej pogovarjali ...
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Sami ::

Domnevam, da je kriv napajalnik, ker se je mojemu prijatelju dogajalo isto. Imel je Athlona 1600+, 256DDR,GF4 MX440, 40gb, CD-rom in napajalnik samo 250W. Med igricami, ko je bil računalnik močno obremenjen in je žrl veliko električne energije, napajalnik ni več zmogel in računalnik se je preprosto ugasnil. Potem pa smo kupili Enhance 300W in teh problemov ni več bilo.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sash ::

ja to je bila verjetno posledica NEkvalitetnega napajalnika, sicer bi kvalitetnih (Antec, Enermax, ...) 250W zadoščalo
--------------------
Think different...
TOROiD Group

jerko4 ::

Hej!

Zanima me če je spodaj naveden napajalnik v redu, da ne bo tud ta crknu.
Napajalnik Antec 400W

Mejte se!

JernEJ:\







Dance while the record spins!

Grey ::

Ej neki ti povem. To se je tud men dogajal dokler ga nism na servis nesu. Napajalc nima nč pr tem k zdej dela super. Zdi se mi da so mi RAm premaknil v slot najdlje stran od procesorja pa rekli so da sm meu BIOS razturan. Naložili so mi BIOS še enkrat in zdej vse dela kot mora. Probi še ti. Napajalc pa mislim da ni kriv, ne izključujam pa te možnosti.

:))

jerko4 ::

Hej!

A kdo ve kako se bi bios naložil? K je pol zgleda šou po gobe. A se da tko da ga bi sam naložu?

Jernej:\


Dance while the record spins!

OrlyTM ::

men se je isto dogajal na enem kompu .... zej sm pa pobral vse vitalne dedle ven .... ram, proc, grafo karto ... vse spihov, spucov, na nov pasto na proc, kuler spucov in sestavu, zej pa dela spet BP .... zanimivo ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

jerko4 ::

Hej!

A kdo mogoče ve kakšne so posledice če bios crkne?

Jernej:\


Dance while the record spins!

sash ::

če ti bios ćip crkne pol mašin ne mrkne spljoh
--------------------
Think different...
TOROiD Group

DjTonic ::

Če Bios crkne je plata takorekoč neuporabna.Če imaš težave s trenutnim biosem pa se Bios da seveda tudi posodobiti. (Glej navodila za plato) Dobiš pa ga na proizvajalčevi spletni strani, vendar moraš izbrati Bios za tvoj model matične plošče.
Ozozorilo: Če še tega nisi počel raje flashanje prepusti kakšnemu izkušenemu kolegu ;)

jerko4 ::

Hej!

Vs vesel sm. Z mojim biosom je vse v redu. Napajalnik je biu zanič. Sm novega kupil in vse dela. Hvala vsem za pomoč!



Uživite!

Jernej :)

Street Elements gonna jam!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piskanje in zaudarjanje

Oddelek: Strojna oprema
121422 (989) Robocop1
»

Prenosnik se greje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
586793 (5694) Pyr0Beast
»

BEEEEP...BEEEEP...BEEEEP ????

Oddelek: Pomoč in nasveti
202279 (1874) prestopnik
»

težave z navijanjem

Oddelek: Navijanje
7747 (687) Rocher
»

Chiftek 420W spreminjanje voltaže (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
806776 (5388) BigSexy

Več podobnih tem