» »

Brezplačen KlimaFon - NATEG

Brezplačen KlimaFon - NATEG

LojzePek ::

Sem poslušal radio pa majo reklamo za brezplačen KlimaFon (nebom povedo cifre). Jaz lepo kličem 080.... pa se javi neka gospodična, sam men se ni dalo nič menit pa sem kr pusto linijo odprto, pa pridem čez eno uro nazaj. V upanju, da bo soba full hladna in prevetrena pa ni blo nič. Še več, oni so mi prekinili linijo. Nič jasn. Zdej pa ne vem al morš met kak poseben telefon (rečeno ni blo nič) al se oni mal norce delajo ????? Se mi je full čudno že to zdel da je zastojn. To sem napiso , da nebo še kdo drug nasedo.

Samuel ::

lahko gres tud k psihiatru

ma sigurn ohlajeno ordinacijo :P

krneki0001 ::

To spada pod funny links

snow ::

:))))

Upam da je res bila 080, da ni bila 090.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Tero ::

Hmm Ce se ne motim mores imet isdn da ti deluje..:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Gandalfar ::

Hehe, Pek is back once again :)

Dobra je tale :)

zile ::

Welcome stari :D .

Ziga Dolhar ::

Prosim ne odmikajte se od teme.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Pek: Meni dela, samo navodila poslušaj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ŽirC ::

Sem probal ja, pa sem bil presenecen ko sem se vrnil, sem opazil da je tel. slusalka zmrznila, prostor pa ni bil nic kaj ohlajen, torej je res nekaj na Isdn-u.


Lp, ZirC

Sergio ::

Sem klical, pustil slusalko na procesorju, ter navil Bartona 2500+ na 2600 MHz, -2 stopinji na full loadu. Zadeva je kul, pa še brezplačna povrhu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Arrivo ::

Pek meni zadeva dela .

Mogoče je bil vzrok res v tem, da ti je linija padla...poskusi večkrat !

ali3n ::

Moj GSM ne prenese tako nizkih temperatur... Sem ga zmontiral zraven NB in procesorja, en cajt je blo ok.. pol pa MobaŠkrip.... morm nest na servis, da mi nardijo ZerroProoff mobo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

Pismo, pa kera številka je to? Ne bit taki egoisti, pa še meni povejte, ker se kuham v stanovanju.

perci ::

Čaki, čaki, a lahko s tem samo manjše stvari kot recimo, proc, NB, čipe hladiš, al bi se dal tut sobo? A bi moral pol prostoročno telefonirat al bi sam ful velko slušalko rabu?

BTW: Ta tema je za v Znanost in tehnologija, moderatorji prestavte

Tomi ::

Številka je 080 - 62834 (malo se poigrajte na tipkovnici mobitela, boste videli zakaj).

Sicer pa vam vsem, ki vam je zadnje čase prevroče, priporočam, da naredite nekaj, česar po moje niste že dolgo časa. Odprite okno/vrata/balkon ipd... Ali pa pojdite na večerni tek. Se prav prileže zadnje čase:D
metrodusa.blogspot.com

krho ::

080-NATEG LOL>:D
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

pingo76 ::

A bi kdo obrazložil zadevo?
A ta pek je pri čisti?

Tomi ::

Pek se seveda šali na svoj račun. Jemljite ga tako resno, kot izgledajo njegovi posti:D
metrodusa.blogspot.com

eewo ::

Pek, dobrodosli na planetu zemlja. Dobrodosli ste. Upamo, da je bil pristanek nezen.

BaRtMaN ::

Pek: ne bi raje v assenblerju napisal kakšen program, ki bi nonstop klical in bi imel doma zmrzovalnico za najem?

Gh0st ::

No comment.8-O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

LojzePek ::

OK mal sem se prehitro razburil. Zadevo sem probal znova in moram rečt da še kr dobro deluje. Je pa res da sem zamenjal baterije na telefonu. Pa nekje sem bral da tak način hlajenja ni najbolj zdrav (hlajenje na daljavo). Zdaj bom tak prešalatat na najbolj uporabno zadevo, ki sem jo zasledil na netu. Kupil sem si 400 litersko skrinjo z največjimi možmimi vrati(če kdo rabi vrata mu jih podarim), ki bojda odlično hladi prostor. Mam srečo da mam veliko sobo in mam dovolj prostora.

ali3n ::

Pol telefona ne rabiš več? :D Dej, dej! ->mejl me
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

krneki0001 ::

Kaj boš pol pozimi pa sobo spremenil v mikrovalovno, da te bo grelo?

LP
Nebivedu

perci ::

Ne, za pozim bo spet uporabil svoje znanje assemblerja in preprogramiral skrinjo na toplo delovanje.

Sergio ::

Še nikol niste slišal za Kurjavafon? :\
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

perci ::

Dej Serž, ne zmišljuj si ;(. Stick to the topic.

eewo ::

Baje tut ful hladi ce si das seflo medu na glavo.

Tomi ::

Mislim, tako se obnašate, kot da za zimske potrebe še nihče ni slišal za "vroči telefon". Kriza>:D
metrodusa.blogspot.com

OrlyTM ::

sam demet ... pol ce ti tale klimafon laufa, nimas da telefoniras spljoh, al sam en kanal od isdn ponuca? Kaj pa na analogni liniji ... a to tut majo? Sm razmislju, da bi si kupu unga siemensa k lohk gor ful slusalk dalinskh prklops, pol bi mel pa v vsaki sobi svojo lepo v kotu in bi mel celo bajto lepo hladno .... a mislte, da bi to slo?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ali3n ::

OrlyTM - bi, če je bazna postaja dovolj močna; sam vprašanje cene...
Mar ni bolj enostavno, da telefon preprosto vtakneš v srajčni žep?! Tako "hlad sledi tebi" in ne obratno... pa še ena linija ti frej ostane za surfat...

Še bolj praktično pa je da preklopiš na speaker - s tem močno povečaš stično površino -> alzo bolj hladna soba.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

HitriPepe ::

Tale PEK pa res trga :D :D :D , upam da mu ni crknil telefon od prevelikega hlajenja!

Saj pol pa ni čudn, da jim v njihovi vasi vsak dan štrom pobere, ko pa majo vsi zmrzovalne škrije vžgane, pa to vse velikosti XXL!! Mislim, še dobr, da zna v assemblerju programirat (upam da sploh ve kaj to je8-) )!
www.STROJI.NET


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simpl programček

Oddelek: Programiranje
242571 (1837) Baja
»

Se splača hladit modem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
643756 (2759) segi
»

Ne glej tega!

Oddelek: Loža
461739 (840) freserovski
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633895 (2944) rc-car
»

CD-RW Plextor problem

Oddelek: Strojna oprema
151409 (1170) dynamite

Več podobnih tem