» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
122 / 128
»»

darck ::

polde66 je izjavil:

darck je izjavil:

polde66 je izjavil:

Easyrider3 a si že nabavil tv?






Naročen včeraj in sedaj ga čakam kaj pa ti a že imaš doma Hisense U7KQ?

Dobava je 5 dni tako da pričakujem jutri


Super in upam,da ga res jutri že dobiš in sprobaš kako deluje. Jaz ga sigurno bom dobil šele drugi teden,ker do jutri ga ne bodo dostavili vsaj mislim si tako.

Pep3Laugh ::

darck je izjavil:

polde66 je izjavil:

darck je izjavil:

polde66 je izjavil:

Easyrider3 a si že nabavil tv?






Naročen včeraj in sedaj ga čakam kaj pa ti a že imaš doma Hisense U7KQ?

Dobava je 5 dni tako da pričakujem jutri


Super in upam,da ga res jutri že dobiš in sprobaš kako deluje. Jaz ga sigurno bom dobil šele drugi teden,ker do jutri ga ne bodo dostavili vsaj mislim si tako.


Zanimam se za ta isti model, a je 55 inch verzija še kje ceneje kot v big bang-u ? bom počakal še jutri morda mimovrste še kaj spusti ceno.

darck ::

Zdaj če je govora o Hisense 55U7KQ potem je trenutno najnižja cena 650 Eur (Big bang,Merkur,Harvey Norman) je pa še varianta za tiste kateri so pri Telekomu,da ga tam vzamejo Z VEZAVO na 24 mesecev za 552 Eur zdaj ali na obroke ali pa s takojšnim plačilom.

https://www.bigbang.si/hisense-uled-4k-...
https://www.merkur.si/televizor-hisense...
https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...
https://www.telekom.si/e-trgovina/tv-in...

Pep3Laugh ::

darck je izjavil:

Zdaj če je govora o Hisense 55U7KQ potem je trenutno najnižja cena 650 Eur (Big bang,Merkur,Harvey Norman) je pa še varianta za tiste kateri so pri Telekomu,da ga tam vzamejo Z VEZAVO na 24 mesecev za 552 Eur zdaj ali na obroke ali pa s takojšnim plačilom.

https://www.bigbang.si/hisense-uled-4k-...
https://www.merkur.si/televizor-hisense...
https://www.harveynorman.si/smart-tv-sp...
https://www.telekom.si/e-trgovina/tv-in...



Da tega preko big banga sem mislil, kar sem malo gledal boljšega tv-ja za ta denar ni.

polde66 ::

Zdele zmontiral, na hitrico priklopl xiaomi mi box s 2nd gen in sem moral pakirat, ker sta se žena in hči spravili pred tv in ne morem potestirat. Prišla je nova:)) zapakirana u mart ...s tem je največ dela. Uspelo mi je samo naložiti posodobitve, obkljukati vse da me lahko spremljajo in nato sem pobral šila in kopita. Prvi vtis se mi zdi čisto ok. Več za mojo radovednost pa jutri. Za 550 eur je čisto ok. Daljinec mi je čisto všeč, srednje velik in ni neroden s preveč tipkami.
polde

darck ::

Točno tako in to je to in vprašanje je samo kako in kje bi se kaj uvrstila Panasonic in Philips a na žalost ne vemo saj jih enostavno ni v Ameriki. Sam procesing slike je še vedno na strani Sony pa lahko posamezniki tukaj po forumu drugače nakladajo a ljudje kateri se ukvarjajo s primerjavami in testi TV to vedno povdarjajo.



darck ::

polde66 je izjavil:

Zdele zmontiral, na hitrico priklopl xiaomi mi box s 2nd gen in sem moral pakirat, ker sta se žena in hči spravili pred tv in ne morem potestirat. Prišla je nova:)) zapakirana u mart ...s tem je največ dela. Uspelo mi je samo naložiti posodobitve, obkljukati vse da me lahko spremljajo in nato sem pobral šila in kopita. Prvi vtis se mi zdi čisto ok. Več za mojo radovednost pa jutri. Za 550 eur je čisto ok. Daljinec mi je čisto všeč, srednje velik in ni neroden s preveč tipkami.


Upam,da boš čim poprej imel čas,da se malo poigraš in preizkušiš TV in seveda da ti dobro služi svojemu namenu. Jaz pa sem sedaj dobil obvestilo SMS od pošta slovenije,da so dobili paket od Avtera d.o.o. in mogoče potem celo dobim jutri TV vsaj mislim,da je A1 od njih ga nabavil saj kakor vidim ga imajo tudi tam v prodaji. Bomo videli ali bo jutri prišel in če pride potem bo pa veselica že v nedeljo ob gledanju Moto GP.

polde66 ::

Sem malce na hitro sprobal, težko bo bit realen pri ocenjevanju, ker vse teče direkt prek android tv boxa. TV aplikacije me ne zanimajo spljoh. Sliko sem si naštimal po meri za moje oči in se mi zdi ok. Zvok je pa zelo zelo soliden. Precej glasen tv. Ok zmanjka mu kakega basa ampak za povprečnega uporabnika noro. Malce sem si ogledal videe in semple z mojega kompa in youtuba in nimam pritožb. Za mene laika čisto ok.
polde

darck ::

Saj imeti dober bas pri današnjih TV je težko že doseči se spomnim nazaj sem imel star rabljen TV kateri je sekal base kot nor in sem ga na koncu tudi razstavil in notri je bil v zaprti škatli zvočnik z gumo okrog membrane kot današnji zvočniki. Saj tako kot pravijo,če hočeš imeti dobro ozvočenje ali zvok treba dokupiti soundbar ali kaj podobnega z več zvočniki.

darck ::

Philipsa niso dali zraven ??????



Zmagal je Sony A95L za njim se je uvrstil Samsung S95C

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

valdo ::

darck je izjavil:

Zmagal je Sony A95L za njim se je uvrstil Samsung S95C

Razlika med 1, 2, 3, pa je tudi PD
Lp

darck ::

valdo je izjavil:

darck je izjavil:

Zmagal je Sony A95L za njim se je uvrstil Samsung S95C

Razlika med 1, 2, 3, pa je tudi PD



Ma saj to je veljavno samo tistim ekspertom in drugače obični gledalec bo imel super pogled na bilo kateri model teh TV. Še vedno je tako,da Sony je orenk predrag in da bi vrgel toliko denarja samo zato,da bi se okrog hvalil imam najboljši TV je za večina gledalcev neumno. Še vedno je nekako tako,da LG C3 je več kot dovolj za bilo katerega gledalca in cenovno gledano spet najboljša opcija sploh kar ponuja TV. 65" OLED za ceno kot jo ima LG C3 ali Samsung S90C sta dobra izbira tudi če hočeš višjo svetilnost panela je potem prva izbira LG G3 in kakor je omenjeno Samsung S90C model je tisti dobri pri velikosti 77" saj manjši modeli imajo manjšo svetilnost zaradi drugačnega panela. LG C3 se bi nekako kupoval do velikosti 65" in potem 77" velikost je dobra izbira tudi LG B3 cenovno kar ugoden in kakor rečejo večji,ko je TV bolj se ti zdi svetel kakor pri manjši velikosti. Drugače pa se po Ameriki zelo dobro prodaja nižji model Sony OLED TV in sicer A80L vendar pri nas je prevelika razlika v ceni,da bi toliko denarja moral več dati za njega.

valdo ::

Dobro napisano 👍🏻
Lp

andrej69 ::

darck je izjavil:

Philipsa niso dali zraven ??????



Zmagal je Sony A95L za njim se je uvrstil Samsung S95C


Ne, ker ga še ni bilo v prodaji v času, ko so delali to primerjavo.

darck ::

Nekako,če nasplošno pogledaš OLED TV je njega enostavneje skupaj sestaviti in imaš hitro super sliko saj vsak OLED panel bo imel super kontrast,prikaz črne barve,brez blomminga,gledanje pod kotom....in rabiš samo procesor,da vse skupaj obdela svoje.
Ko v končni fazi pogledaš kaj vse morajo narediti pri sestavi LCD TV in se zraven ubadati še s slabimi lasnosti LCD panela kot so,Blomming,kontrast,prikaz črne barve,slab vidni kot,flicker screen......je lažje OLED TV izdelati pa še to,če je res kakor pravi andrej69,da je njihov panel cenejši kakor MiniLed ja kaj potem pa imajo še tako ceno a je sama notranjsot elektronike toliko dražja v primerjavi z LCD TV. Vendar najbrž bo moralo biti res dražja elektronika ali kaj že saj začudo ni nobenih teh drugih,tretjo razrednih proizvajlcev kateri bi skupaj metali OLED panele in prodajali OLED TV.
Kot je že nedko zapisal naj začnejo izdelovati tudi TV brez smart sistema saj nekateri rabijo,da TV prikaže samo sliko kot recimo monitor in potem se ga lahko tudi nadgradi po svojih osebnih željah.

andrej69 ::

darck je izjavil:

Nekako,če nasplošno pogledaš OLED TV je njega enostavneje skupaj sestaviti in imaš hitro super sliko saj vsak OLED panel bo imel super kontrast,prikaz črne barve,brez blomminga,gledanje pod kotom....in rabiš samo procesor,da vse skupaj obdela svoje.
Ko v končni fazi pogledaš kaj vse morajo narediti pri sestavi LCD TV in se zraven ubadati še s slabimi lasnosti LCD panela kot so,Blomming,kontrast,prikaz črne barve,slab vidni kot,flicker screen......je lažje OLED TV izdelati pa še to,če je res kakor pravi andrej69,da je njihov panel cenejši kakor MiniLed ja kaj potem pa imajo še tako ceno a je sama notranjsot elektronike toliko dražja v primerjavi z LCD TV. Vendar najbrž bo moralo biti res dražja elektronika ali kaj že saj začudo ni nobenih teh drugih,tretjo razrednih proizvajlcev kateri bi skupaj metali OLED panele in prodajali OLED TV.
Kot je že nedko zapisal naj začnejo izdelovati tudi TV brez smart sistema saj nekateri rabijo,da TV prikaže samo sliko kot recimo monitor in potem se ga lahko tudi nadgradi po svojih osebnih željah.


Res, so sami elektronski sklopi nekoliko kvalitetnejši v OLED televizorjih napram MINI LED in LED televizorjem. Predvsem sami procesori. In pa cena je nekoliko dražja predvsem zaradi same tehnologije, ki je trenutno najboljša na tržišču, in to vse dviga ceno tem televizorjem.. Sicer pa, če pogledamo niti ni več razlike med odličnimi MINI LED televizorji in OLED televizorji. Recimo , če pogledamo ceno TOP MINI LED modela Philipsa 9636 ali Sonya X95L ali kakšnega Samsunga, je cena podobna ali enaka OLED modelom kakšnega srednjega ranga;-) Recimo Sony MINI LED X95L v velikosti 65˝, dosega že skoraj ceno Philips OLED-a 908..

undertacker ::

Imam namen kupiti 65" oled lg G3, zanima me kateri TV OLED se lahko primerja z njim ( Samsung, Sony,..?)
Tnx

andrej69 ::

undertacker je izjavil:

Imam namen kupiti 65" oled lg G3, zanima me kateri TV OLED se lahko primerja z njim ( Samsung, Sony,..?)
Tnx


Vsi se lahko primerjajo z njim, nekateri so celo še nekoliko kvalitetnejši.

darck ::

undertacker je izjavil:

Imam namen kupiti 65" oled lg G3, zanima me kateri TV OLED se lahko primerja z njim ( Samsung, Sony,..?)
Tnx


Primerjata se lahko Samsung S95C in Sony A95L.

undertacker ::

Hvala
To me je zanimalo, konrektni modeli

andrej69 ::

undertacker je izjavil:

Hvala
To me je zanimalo, konrektni modeli


Pojdi v kakšno prodajalno pa si malo poglej določene modele, ker tukajšni nasveti ti ne bodo pomagali kaj dosti. Ker vsak OLED ima melenkost drugačno sliko, zaradi drugačnih algoritmov na samem procesorju. Zato pa moraš televizorje videt v živo, da vidiš kateri najbolj ustreza tvojemu okusu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()

fpbs ::

undertacker je izjavil:

Imam namen kupiti 65" oled lg G3, zanima me kateri TV OLED se lahko primerja z njim ( Samsung, Sony,..?) Tnx

Tu si poglej primerjavo:
https://www.avforums.com/reviews/samsun...
https://www.avforums.com/reviews/sony-a...
https://www.avforums.com/reviews/lg-g3-...
Med ostalimi ocenami bodi pozoren tudi na kvaliteto izgradnje "build quality". Letošnji Samsung OLED paneli imajo neke izboljšave, ampak zadeva proti burn-inu še ni dovovolj preizkušena, tako, da Sony in Samsung, ki imata vgrajene Samsung panele, in čeprav imata odlično sliko, odsvetujem.

Bellzmet ::

Kako pa je z burninom na LG OLED C serije? Koliko je potrebno biti pazljiv?

xeroxan44j ::

Imam C1 od 2021, res da bolj kot ne samo za igre, serije in filme 2-4 ure dnevno in nimam nobenih težav.

NejcSSD ::

Imam C1, brez težav, nč ne pazim, veliko v uporabi
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Djole ::

Cx - nobenih težav zaenkrat

Dominator ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Dominator je izjavil:

So razlike take, da laično oko razloči? Ambilight ne odtehta?

So razlike take, da laično oko razloči? Ambilight ne odtehta? Trenutno sem na 10 let stari LG plazmi.

Ne poslušaj uprabnika @fpbs, ker ni videl nobenega od teh dveh televizorjev..! Jaz pa sem primerjal ta dva modela in ni nobene omembe vredne razlike;-) Najbolje, da si vzameš malo časa pa pojdi v kakšno prodajalno pogledat v živo ta dva modela..

Ne Andrej, videl em oba, in lahko rečem, da je bila slika na Philipsu precej slabša. Pa da še dodam, Andrej, ali te ni nič sram, da ljudi takole zavajaš? Ni čudno, da so te banali z vseh Yugo forumov. Kaj bi ti vse storil, da bi prodal Philipsa.


Pa daj prenehat že lagat ljudem.. Ti v kakšni prodajalni nisi bil že lep čas, da bi videl ta dva modela v živo, kaj šele, da bi delal kakšne primerjave, ker za to seveda nimaš možnosti..! Ker kot prvo ti daješ priporočila samo na osnovi specifikacijah, brez, da bi videl televizorje v živo.. In, če bi ti res videl ta dva televizorja v živo ne bi pisal takšnih neumnosti, da je "slika precej slabša" na Philipsu itd.. Ker med OLED televizorji so izredno majhne razlike, posebej med temi vstopnim in srednjim rangom televizorjev. Konkretno kvalitetnejši so edino letošnji OLED televizorji najvišjega ranga..!!


Na koncu sem vzel Philipsa, po enem tednu uporabe nimam nobenih pripomb. V Bigbangu so imeli razstavljena oba, razlike v sliki nisem opazil. Ambilight je pretehtal in mi ni žal. Verjetno nisem mogel z nobenim falit.

stiper7 ::

Kateri tv je budget alternativa lg c3 65' ?

andrej69 ::

stiper7 je izjavil:

Kateri tv je budget alternativa lg c3 65' ?


Tale Philips OLED.

https://www.bigbang.si/philips-oled-4k-...

Ali pa tale še nekaj kvalitetnejši model.

https://www.bigbang.si/philips-oled-4k-...

fpbs ::

stiper7 je izjavil:

Kateri tv je budget alternativa lg c3 65' ?

To je model LG B3: https://www.ceneje.si/Izdelek/42647902/...

darck ::

A potem OLED modeli pri Philipsu gredo tako 718 pa 818 in 908 z MLA panelom?

stiper7 ::

Mediamarket.si je zanesljiva stran?

darck ::

A nekako potem je pri velikosti 77" Samsung S90C tista najboljša opcija in morda pade cena še za kakšen EUR dol vendar tudi že 2400 Eur za tak veliki in dober OLED TV je to super cena.

Pri velikosti 65" pa itak Samsung S90C in pa LG C3 prevladujeta

Saj za 1600 Eur dobiš super OLED TV

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

fpbs ::

Dominator je izjavil:

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

andrej69 je izjavil:

Dominator je izjavil:

So razlike take, da laično oko razloči? Ambilight ne odtehta?

So razlike take, da laično oko razloči? Ambilight ne odtehta? Trenutno sem na 10 let stari LG plazmi.

Ne poslušaj uprabnika @fpbs, ker ni videl nobenega od teh dveh televizorjev..! Jaz pa sem primerjal ta dva modela in ni nobene omembe vredne razlike;-) Najbolje, da si vzameš malo časa pa pojdi v kakšno prodajalno pogledat v živo ta dva modela..

Ne Andrej, videl em oba, in lahko rečem, da je bila slika na Philipsu precej slabša. Pa da še dodam, Andrej, ali te ni nič sram, da ljudi takole zavajaš? Ni čudno, da so te banali z vseh Yugo forumov. Kaj bi ti vse storil, da bi prodal Philipsa.

Pa daj prenehat že lagat ljudem.. Ti v kakšni prodajalni nisi bil že lep čas, da bi videl ta dva modela v živo, kaj šele, da bi delal kakšne primerjave, ker za to seveda nimaš možnosti..! Ker kot prvo ti daješ priporočila samo na osnovi specifikacijah, brez, da bi videl televizorje v živo.. In, če bi ti res videl ta dva televizorja v živo ne bi pisal takšnih neumnosti, da je "slika precej slabša" na Philipsu itd.. Ker med OLED televizorji so izredno majhne razlike, posebej med temi vstopnim in srednjim rangom televizorjev. Konkretno kvalitetnejši so edino letošnji OLED televizorji najvišjega ranga..!!

Na koncu sem vzel Philipsa, po enem tednu uporabe nimam nobenih pripomb. V Bigbangu so imeli razstavljena oba, razlike v sliki nisem opazil. Ambilight je pretehtal in mi ni žal. Verjetno nisem mogel z nobenim falit.

Ja, nekaterim so bolj pomembne lučke, kot pa kvaliteta.

mihaelo ::

Prosil bi za eno pomoč in sicer imam TV Philips OLED04 in v zadnjem času se je zelo vztrajno pričelo prikazovati obvestilo da je pomnilnik poln in da naj zbrišem aplikacijo in vedno mi ponuja za zbrisati aplikacijo EON TV ker je to tudi edina aplikacija katero sem sploh namestil na tv. Mi je čudno da je pomnilnik poln ker razen EON aplikacije nimam nič naloženega in do pred kratkim je bil mir sedaj se je pa to opozorilo pričelo vztrajno pojavljati. Imam en namig da zedevo rešim z ponastavitvijo televizorja - je to res?


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihaelo ()

polde66 ::

Ne vem točno model tvojega oleda ampak take stvari se ponavadi na box škatlah z malo prostora (8 gb internega prostora) pojavijo kadar se hoče namestiti posodobitev sistema. Poglej kaj lahko odinštaliraš (aplikacije ki jih ne rabiš recimo HBO, Prime, disney+... ali druge ki so že predinštalirane, ali pa samo posodobitve nekaterih inštaliranih aplikacij) Če ti to ne rata ni druge kot ponovno obnoviti tv na tovarniške ponastavitve. Pojdi v nastavitve, aplikacije in tam poglej kaj lahko odinštaliraš. Poglej še v nastavitvah, sistem, vizitka in posodobitev, če je nova posodobitev na voljo. Če imaš inštaliran kak file manager poglej v mapi download če je tam kaj shranjeno in zbriši.
polde

stiper7 ::

Kupujem LG Oled 65'' C3. Ga je kje v tujini možno dobit občutno ceneje (100+€)?

fpbs ::

stiper7 je izjavil:

Kupujem LG Oled 65'' C3. Ga je kje v tujini možno dobit občutno ceneje (100+€)?

https://geizhals.eu/?cat=tvlcd&xf=1430_...

darck ::

Najmanjša cena v tujini LG 65C3 je 1519 Eur in sedaj kako ga boš dobil domov v Slovenijo in koliko te to stane si moraš sam izračunati. V sloveniji je pa najnižja cena 1650 Eur za C3 potem 1550 Eur za B3 ali pa 1600 Eur za C2. Saj,če se pogledajo cene potem niti ni pri nas tako dražji saj to so samo eden ali dva ekstrema v tujini s tako ceno in vspovsod drugje so celo dražje kakor pri nas.

stiper7 ::

Kako pa si ponavadi urejate podaljšana jamstva/kasko zavarovanja? Direkt pri prodajalcu ali posebaj kje? Ker cene te storitve se zelo razlikujejo

Kelly ::

Zdravo,..

Zanimivo,.Elipso Hrvaška, za TV poleg 2 letne tovarniške garancije podari dodatna 3 leta. Zanimivo,...morda bi bilo dobro, da bi jim sledili tudi trgovci v SLO ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

darck ::

Lepo povedano glede kateri OLED je najboljši vsi so si tako zelo podobni,da ti doma bi vsak super zgledal in potem tukaj igrajo samo še druge zadeve kot je cena,sami priključki pa operacijski sitem......

Mene od vsega najbolj zanima gibanje slike in lepo se vidi pri tem posnetku in času 11.57 kot je prikazano na spodnji sliki,da levi televizor grdo prikaže zibanje ženske na tisti viseči mreži. Mater kaj takega sploh ne sme nikoli nobeden TV prikazati sploh ,ko je govora o teh najboljših pa tudi srednji razred TV ne bi smelo tega rikazati in slika mora obvezno lepo tekoče se premikati. Komu je to čisto vseeno in ga ne moti potem je za takega človeka dober čisto vsak TV tudi tisti najcenejši. Sedaj pa moram dobiti točno tak video posnetek ,ko se ta ženska ziblje na viseči mreži in nekako naštelati ta moj TCL,da kakor toliko kaj bolje prikazuje.

 motion picture

motion picture






Lahko tudi povem,da na tem mojem TCL C805 pri nastavitvah ostrine imam na čisti minimalku na NIČLI in če ga spreminjam na 50 ali 100 je vse isto in to zgleda kot,da sploh ne deluje pa naj zdaj kdo drug pove kva hudiča je to. Seveda je že tako na ničli preveč in bi raje še zmanjšal ostrino a ne gre to je to pa sem mislil,da ima Philips čudno,ko sem sprva nastavil ostrino na 5-6 a nato šel na 0-1 a tam se lepo vidi,ko prestavljaš ostrino a pri tem TCl pa čisto nič kot,da nima to nobene veze z ostrenjem. Tudi nikoli mi ni jasno kako lahko vsi dobijo prikaz bele barve,če imajo nastavljeno barvno temperaturo na TOPLO-warm a potem je obvezno it še nastaviti v 2 točkovno ali 20 točkovno beline in zmanjšati rdečo barvo ali kaj saj sigurno bela ni nikoli bela. Pri meni bo vedno rumenkasta in kaj bom potem gledal rumenkast sneg namesto bel sneg in nekako vedno je najlažje belo barvo nastavljati pri prikazu snega in podobnega.



Ransom ::

stiper7 je izjavil:

Mediamarket.si je zanesljiva stran?


Da, sem pred dobrimi 2 leti pri njih kupil LG 55C1.

Plačal lepo po predračunu takrat 980€ in račun na firmo.

Možakarja sta osebno dostavila TV k meni na dom v Cerkno iz Ljubljane, imela sta dostavo po goriški eno nedeljo.

Na licu mesta smo odpakirali in priklopili, da se je videlo, da res vse štima.

Ko bom spet kupoval TV se bom sigurno ponovno obrnil na njih.

eurasier ::

V Celovcu se že dobi LG C3 65" ZA 1500€, zdaj bo pa že za kupit počasi.:)

https://www.electronic4you.at/lg-oled65...

darck ::

Drugo leto spomladi bo za kupiti še bolje,ko bo ven prišel že LG C4

Presky ::

Kdaj lahko pričakujemo podatke specifikacije o novem C4?
BIOHAZARD 4

andrej69 ::

Presky je izjavil:

Kdaj lahko pričakujemo podatke specifikacije o novem C4?


V začetku januarja 2024, ko bo CES sejem.

andrej69 ::

Tukaj je nekaj specifikacij Lg televizorjev 2024.


scipascapa ::

LG 42C3 kot PC monitor itd? Mnenja?

Nihče?

Zgodovina sprememb…

darck ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()
««
122 / 128
»»