» »

Kolesarjenje

Kolesarjenje

zupo ::

A bi seu kdo jutr mal bajkat na katarino al pa na rašico?


lp
zupo

ali3n ::

Jest bi šel v nedeljo na Rašico, da vidim če je res tko kul :-) jutri (v soboto) pa žal nimam časa.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

@ljash ::

na katarino ... :))

zupo ::

Ja jst bi šeu tut raj na katarino, k je boljši pa daljši dh...

@ljash ::

sej oba govoriva o katarini nad lublano a? :D

zupo ::

ja itaq. Kaj zdej, a greva jutr al v nedelo da gre se ali3n zravn?

Sami ::

Blo bi res ql, če bi šli kam.
Dons sem bil v iški vasi in še mal okol, tko da se je nabral za 50km vožnje.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

@ljash ::

uf, to je pa preveč zame. 50 km?:D
lohk jutr?

zupo ::

Ok, se dobimo jutr (nedelja) ob 8:30 na bavarcu. Jst grem v primeru da gre še kdo. Tisti k bi šli mi pošlte SMS na 041 730 735, ker mam probleme s kishto in težko pregledujem tele poste.


lp
zupo

atubbuta ::

zupo, blo je ful ql. :))

Edino nisem navajen po tko strmih poteh vozt.

Se še kej zmenmo, pa ostale slo-tehovce spraumo izpred ekranov na bicikle. 0:)

zupo ::

Ja katarinca še kr rula. Komej čakam nasledn prost dan :)

p.s.: jst ne bi bil jst ce se ne bi vsaj enkrat po tleh namalu. No, zgodovina se ponavlja, na srečo ni nč hujšga...

atubbuta ::

Tudi pr mej je bla navada na tleh prstajat. :D Zdej pa vidš, kok sm previdn; čez vsako korenino nesm biciku. :8)

ali3n ::

Ste se sprehajal al kolesarl? >:D

Če ma kdo danes popoldne kej časa.. je vabljen na Toško čelo do Lovske koče -> spust v šentvid (čez hosto - 30min divjanja po koreninah, blatu in skalah); ob 17h na končni 5tke 041 829 060
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

zupo ::

a bi se dal 18.00 al pa vsaj 17.30 ker mam do 16.00 siht pa morm se dam po bajk it?

lp
zupo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zupo ()

ali3n ::

loh
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

zupo ::

kul pol. ob 18.00 v podutiku :D

TribesMan ::

Pa ste tle sami gorski kolesarji al kaj? Jest mam drgač specialko, pa sem razmišljal da bi lahko med Slo-Tech NESTom v Sečovljah organiziral eno kratko turo po priobalnem svetu. Bi mogl kakšngo z obale njdt pa bi povedal kje so kakšne dobre poti. Kaj mislite.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

OwcA ::

@TribesMan: jaz bi bil za, ampak kako pa s kolesi, sabo ga ne nameravam tovoriti.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

atubbuta ::

zupo, ali3n; kako je šlo? Sta še cela? No jz sm mogu jt u Kamnik, ampak sm se meu ql. :)

ali3n ::

jaz se opravičujem.. tole kolesarjenje mi je čist ušlo iz glave; zaradi preobilice dela sem enostavno pozabu...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

zupo ::

;(( grrr;((

Dej naslednič vsaj telefon dvign da te ne bom tok čaku.


Jao, jao

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tomi ()

TribesMan ::

@ OwcA

Jest bi ga brez problema dal na prtljažnik na avtu, pa še za 3 je placa >:D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

atubbuta ::

No, jaz pa nimam te navade, da nekoga na cedilu pustim. :)

ali3n ::

Tudi jaz ne. Telefon bi dvignu, če bi ga slišal.
/me se posipa s pepelom, piha v pojočo travico,... kesam se, res se kesam...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tomi ::

Jaz sem tudi ravnokar z ene lepe 62 km ture, točno dve uri (in 43 sekund). Škoda, da v Ljubljani nimam nobenega primernega kolesa, da šel na kakšno turo:\
metrodusa.blogspot.com

pele-on ::

A gre kdo kolesart iz Ljubljane do Krima.Višinska razlika samo 800m.Pol pa dol po gozdni poti. Sam glih nebi šel pa me zanima če gre kdo zmano??

atubbuta ::

Oj, jz sm po dougih počitncah na Pagu in v Oregonu spet doma. Iščm službo, tko da mam mau cajta. Kdaj bi pa vseen šu kej s kolesom.

Mejte se, tkoj k bom meu cajt pa sporočim. :)

zile ::

10 dni nazaj sva s kolegom naredila 120km ( z gorskimi bajki). Kamnik--->Jezersko(mejni prehod) ----> Pavličevo Sedlo(mejni prehod) ----> mimo Logarske doline----> Luče ----> Podvolovljek ---> Kranjski Rak ----> Kamnik. Very nice. Štart ob 9 zjutraj. Po točno 6 urah kolesarjenja z 2 urama pavze sva bila doma ob 17. uri.
V petek sem si pa na peš poti od Ambroža (pod Krvavcem) na poti do Stahovice pri padcu, sesul ramo. Še dons boli.
Ste imel kakšne hujše poškodbe letos ?

ali3n ::

zile - lepa tura (to ni več turca :-))...

poškodbe - letos k sreč ne... v letih 2001 in 2002 sem kasiral vse za nazaj (in upam tud za naprej)... še zdej se vlačim okol dohtarjev...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

JerKoJ ::

Zile hitr okrevi, da gremo se kej v kamnsko k je se lep vreme
sam da je izpitov konc - cetrtek here i come :D

atubbuta ::

K sm se se šu s stricm crosscountry po Kaskadih sm poletu naravnost v en potok. (Manjša praska) :D

zile ::

JerKo a si ti še živ :D . Upam da maš dost kondicije, ker jest sem naspidiran do konca. 8-)

štrudl ::

A hodte vi kej na maratone?

Jst sm bil zdej v nedeljo na vzponu na Mirno goro. Zame kar precejšen zalogaj v 15 KM narediš prbližen 850m višinske razlike, sicer je trasa dolga 17Km sm je na začetku itak sama dolina.
Fajn je ker je proga skoraj v celoti makadam tako da specialke odpadejo in se pomerijo samo gorska ali treking kolesa. Mal je bilo tečno ker je bil makadam moker in se je guma limala tako da si se moral bolj matrat

Ta maraton se ne šteje za nobene točke (sicer merijo čas) v kakšnem pokalu Slovenije pa je vseeno prišel en model, ki je državni prvak v cross country. Progo je obdelal v 45min 30s (Čist izven konkurence), nasledni za njim pa je imel čas 50:25. Drugač pa so normalni smrtniki prihajal na cilj nekje 1:15:00 in do 2:15:17
Če koga zanimajo rezultati www.crnomelj.si

A pozna kdo še kakšen maraton ki je samo za gorce?

ali3n ::

Na tekme - vzpone mišliš? Jaz sem bil dvakrat - enkrat na sv. Primož (okolica Kamnika) - pregoru po 2 kilometrih totalka >:D (prva tekma, lack of kondicija, prezagnanost,...); druga je bla leto kasneje - vzpon na LJ grad (taka bolj šprinterska, 5km, 52km/h po cesti:D) - tuki je šlo precej boljše..
Obakrat sem doživel, da so se fantje s tekmovalno licenco prijavili med amaterje, tko da so "profiji" pobrali vse nagrade v vseh kategorijah,... kar mi seveda ni blo všeč, sam pravila majo (so mela) luknje...

drugač pa: (ne)tekmovalne ture
http://tabla.xenya.si/ - glej pod Splošna obvestila, Koledar gorskokolesarskih prireditev in Skupne ture in ostali veliki podvigi; prva turca je to soboto - Bohinj z okolico - 50 km - 1200 višinske razlike (kolk je vzponov pa ne vem) - bo dovolj?:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

zile ::

sv. Primož: :D

ali3n ::

Fotke z včerajšnjega BikeFight-a v LJubljani
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarjenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11215112 (4293) cresh
»

Slo-Tech z bicikli čez drn in strn (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35227801 (12989) overman
»

Nakup kolesa

Oddelek: Šport
92906 (2655) OwcA
»

Slo-techovi kolesarji osvojili Mariborsko Pohorje

Oddelek: Novice / Obvestila
62203 (2203) CaqKa

Več podobnih tem