» »

ZM80A-HP VGA Heatpipe Cooler + TT P4 Spark 7

ZM80A-HP VGA Heatpipe Cooler + TT P4 Spark 7

celica ::

Ojla ....

Evo, po dolgem casu da zopet jas nekaj napisem. Ker so sedaj pac temperature casu primerne, hrupa pa je ze v sluzbi dovolj, sem se odlocil da malce utisam moj mlincek. :D Po kratkem sprehodu po tem nasem lepem :P Mariboru, sem nasel, kar me je prijetno presenetilo, trgovino, ki ponuja lep spekter dodatnega materijala za mlincke. Pri sorodni trgovini v Lj. + PTT = Za enak denar nabavis kar v Mariboru. :)) Finooo.
Stopim v trgovino, malce ogledujem, moledujem...nic ne stima...;(( Ker pa me ze nekaj casa pika pod kožo ideja o Zelmanovem HP. povprasam ce ga imajo... OOO seveda ga imajo, pa se kar ugodno. Hitro nabavim, povprasam se za kak procesorski hladilnik, seveda cimbolj silent, ce se le da .. 8-) , tudi imajo; in mi postavi na mizo od TT P4 Spark 7. Teska mehanizacija, vam povem. Obljubljajo od 17-43.dBA
Hja, kupimo ne.
Po vlacenju te zeleznine do doma, se hitro eno pivce za zivce, pol pa brzinsko utisat mlincek.

Zacel sem pri montazi HP na MSI GF3-Ti2000. Zadeva pase kot ulita, v kompletu vse kar potrebujes, pa se kak rezervni del ostane..ops..to se gre vse gor :D , ja, pa res nekaj ostane. Prilozena sta namrec dva razlicna nastavka za na GPU, eden malce ozji, eden pa sirsi. Preden sem ugotovil, da ni treba vse "nasraufat" sem ze podvomil da je zacelo lasko kaj trosit v flaske ..he he:)) :))

Grafiko not, power ON, in gremo malce kurit. :O Hej, tale HP pa se res deluje.:P
Torej, z grafiko smo koncali. Tole napisal samo kot informacijo, kajti na zelman-ovi strani ni kaksne tocne informacije kako tole sede na GF3. Torej sede.;)

Sedaj pa se procesorski hladilnik, za mojega celeroncka 1.7Ghz (ja ja, ne se smejat...:P nikoli ni dovolj hladno) ..he he Raspakiramo tega TT-ja. Prilozena termalna pasta ze ni to, namazemo kar srebrno pasto. Namontiramo, izberem opcijo (ja ja, tale ima kar 3. tri opcijske montaze);

1.) Full speed 6000 RPM (ma gdo pri bogu bo to poslusal, cetudi ma "gajbo" v ri**)
2.) Manual fan speed control between 1300 ~ 6000 RPM
3.) Fan speed avto control setting 1300 ~ 6000 RPM

Izberem 3. , namontiram vse kot kazejo slikovna in pisna navodila, vstavim v mlincek, power ON ... Ha ...;(( ;(( madonca, sedaj ko je hladen pa je ze tako glasen, kdo bo to poslusal, ko se malce zagreje... To pa ze ni sillent. :P

Izberem 2. , priklopim prilozen potenciometer, odklopim temperaturno tipalo, power ON... .... .. Aha, to pa bo ze za prenasat, ampak res samo pri minimalnih obratih, kar pa mislim, da moj celeroncek itak vec ne potrebuje.

Torej, ni vse zlato kar se sveti, ter ni vse sillent ce ti to kdo trdi ..he he :P :P

Pa se slikice teh cudes, katere sem vlacil domov ..hi hi




negre..! gre ..? joj GORI ..!
  • zavarovalo slike: OwcA ()

Samuel ::

Ja in?

Ce si ze kupu Sparka, bi lahk vsaj 7+. :\

kuglvinkl ::

Mondeo: kaj se razburjaš! celica je opisal svoj upgrade. Takile opisi so začetnikom kot mana iz neba.
Your focus determines your reallity

celica ::

:D Oj ...

Tisti +, pa sem raje pretopil v lasko ..:))
negre..! gre ..? joj GORI ..!

ali3n ::

celica ma čist prav - zakaj bi hladil samo računalnik; treba je poskrbeti tudi za telo :-))))
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

overman ::

mogoce bi lahko svoj procesorski hladilnik malce utisal z tem da bi odstranil tisto zascitno mrezico-TT. Saj ves da ta mrezica povzroci precej upora :D Kje pa si vse to nabavu? A ta zalman hladi samo procesor-na graficni ali pa tudi rame? Pa ce ti ni odvec mi lahko prosim poves kolko si odstel za ta hladilnik :8)
Früher oder später wird jeder Geometer :p

Samuel ::

ma sem navajen hujsih upgrejdov. :D

sorry

kuglvinkl ::

novost by Zalman:



Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

celica ::

Zdravo ...

Zelman hladi samo graficni procesor. Cena: 5.190,-SIT
Kje sem nabavil ? Nebi rad delal kaksne free reklame. Ce poznas Maribor, se sprehodi po TIS (Slovenska ulica 21).
Na spletnem ceniku od tega nimajo nic, v trgovini pa skoraj vse, kot podobne zadeve v LJ.

Mrezico pa sem pravkar odstranil, in se kar pozna.
negre..! gre ..? joj GORI ..!

DjTonic ::

Celica se strinjam s tabo na spltni strani res nimajo nič poleg tega pa še imajo po par mesecev stare cene.

celica ::

Zdravo ..

Ma ja. Saj sem jim rekel tudi par stvari o tej njihovi strani, ter osvezenosti. V trgovni, fizicno, pa je kar precej bolje, so me kar prijetno presenetili, sploh kar se tice kopice dodatkov.

Lp.
negre..! gre ..? joj GORI ..!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ventilator za laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
11990 (800) Janac
»

TT Silent Tower ali Zalman CNP6000-Cu (cilj je tišina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241909 (1368) js
»

a obstaja neslišen napajalnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111486 (1261) smilyxx

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373461 (2879) boštjan
»

Zalman 6000cu OEM

Oddelek: Kaj kupiti
191493 (1160) AtaStrumf

Več podobnih tem