» »

PHP problem

PHP problem

Matri[X] ::

Imam sledeč problem: Imam hiter računalnik na hitri internetni povezavi, na njem nameščen win2k3 server, php 4.3.2 ter seveda IIS6. Na web strežniku poganjam phpbb2, phpnuke in mysqladmin. Phpbb2 in mysqladmin se zelo počasi nalagata preko interneta, phpnuke pa izredno hitro (normalno hitro). Če pa dostopam do teh strani direktno iz strežnika, pa vse deluje normalno. To mi seveda ne gre v glavo in prosim za pomoč. Ali phpbb2 in mysqladmin uporabljata kakšno novo zadevco in je lahko kakšna nedružljivost ali kaj podobnega?. Html strani povsod delujejo normalno. Seveda imam za vse 3 zadeve vse enako nastavljeno. Help?

Matri[X] ::

Dodatek: imam vklopljeno register_globals=on, ker drugače phpnuke ne dela. Pravtako imam cgi.force.redirect izklopljeno ker piše da morm na IIS to izklopit.

Matri[X] ::

Kaj res noben ne ve kaj bi bilo narobe?

Seadoo ::

Očitno ne. :D

Jaz mam Apache + Php + MySql, in dela v redu. Zakaj bi IIS zajebaval, pa se mi ne sanja.

MUC ::

PHP nuke ima vklopljeno Gzip kompresijo poslanih podatkov s skripti, ostala dva ne, zato razlika v hitrosti.

Kot kaže tvojs super-duper povezava le ni tako hitra, oz je kje drugje ozko grlo.

Matri[X] ::

Vse uredu, sm popravu. Nastavitve v php.ini so bile napačne. Zdej dela zadevca fulllllll hitr :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

phpBB2_plus_1.3 slovenščina

Oddelek: Izdelava spletišč
5982 (906) dr_gee
»

portal system (CMS) / izgradnja na novo

Oddelek: Izdelava spletišč
51156 (1058) pivmik
»

Mysql problem z zagonom

Oddelek: Izdelava spletišč
161141 (1003) Gandalfar
»

Napaka pri MySQL pri postavitvi foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
71629 (1545) DJ-DUST
»

Jao... jaz pop...iz... dit! :(((

Oddelek: Programiranje
91018 (807) cahahopie

Več podobnih tem