» »

Težava z namestitvijo igre jedi outcast

Težava z namestitvijo igre jedi outcast

Tilk ::

kako namestiš igro,ko pa vsakič ko zaženem setup za igro mi prikaze sporočilo,če želim odstraniti program,se pravi uništalerat!!v oknu dodaj odstrani programe pise da je igra že nameščena.zanima me kako bi igro ponovno inštaleral?:\ :\ :(

Xplicit ::

Ja odinstaleri tisto ki je ze namescena in nato instaliraj na novo :\ logicno ane

Tilk ::

ce pa ne morm.enkrat me je med instalacijo vn fuknl, zdej ga pa ne morm ne instalerat al pa uninstalerat.:'(

Xplicit ::

Pol pa pejd na RUN pa vpisi 'regedit', pa se ti odpre eno okno kao en explorer, pa na levi najdes pod HKEY_LOCAL_MACHINE mapo od igre (njbrz bi mogl bit pod lucas arts ali lucas games in pol jedi outcast) in nato zbrises SAMO jedi outcast mapo, nc druzga, ker ce zbrises kej napacnega je dost velika moznost da ti kej druzga ne bo delal

PS: delas pa na lastno odgovornost :\

Tilk ::

v registru sm use pregledal in mape pod imenom "HKEY_LOCAL_MACHINE "nism najdu...me pa ta problem prvič zajebava,zato ne prčakuj da bo moje znanje o tem veliko.vseen pa hvala!!a sm sploh prov iskov???:O

Tilk ::

mapo jedi outcast sm zbrisu sm se problem se vedno ponavla:( :( zbrisu sm pa vse pod jedi outcast in pol se mapo jedi outcast!!!a nism cesa prov naredu???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilk ()

Xplicit ::

v HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> bi mogla bit ta mapa (jedi outcast ali lucas arts -> jedi outcast) in to mors zbrisat, najbrz si kej pozabu oz. spregledal uporabi FIND (Ctrl+F)

Mogoce je pa kej se v HKEY_CURRENT_USER -> SOFTWARE poglej se tuki

Tilk ::

to sm naredu pa je še zmeri isto

Xplicit ::

a si probu umes oz. po tem ko si brisu resetirat kompjuter ker se sele ob zagonu (kolkr vem) nalozijo fajli iz registra

Tilk ::

8-) zivjo.moj problem se je resu...uporabu sm REGCLEANER.en na ircu mi je neki razlozu....ampak vseen hvala za tvojo pomoc8-) .je pa zdej en drug problem,k mi instalera igro mi pr 34% race nej vstavm "cd0" da bo posnel data 3...te date pa sploh ni !!!ko sm ga ze pred cajtom insatleru mi ni tko nagaju...

Xplicit ::

Ej edina stvar k ti se lahko recem da ce je spil original ga nesi nazaj v trgovino in naj ti ga zamenjajo, ce pa spil ni original ti pa tukaj ne moremo nuditi tehnicne pomoci

Pravila


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833797 (3404) dronyx
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163105 (2553) Snegec
»

QUAKE 4

Oddelek: Igre
482962 (1460) EvilDare
»

Katere dobre STAR WARS igre za PC poznate

Oddelek: Igre
223076 (2756) Crazy Frog
»

Jedi knight 3 jedi academy

Oddelek: Igre
211456 (1004) Gustl

Več podobnih tem