» »

Telemach - ne dobim sms kode od Amazona

Telemach - ne dobim sms kode od Amazona

hafo123 ::

Ali mogoče kdo ve ali Telemach blokira sms sporočila od Amazon-a?
Na tehnični podpori Telemacha pravijo da je pri njih vse ok.
Kupil sem Amazon Echo Show in preko aplikacije ne dobim povratnega sms za verifikacijo za ženin telefon, ki ima naročnino pri Telemachu.
Tudi pri sinu ki je pri Telemachu sms ne pride.
Sam, ki pa sem pri Telekomu pa takoj dobim povratni sms.

_Sajmon_ ::

tudi sam sem imel težave s tem. Sem kontaktiral support in vse, kar so uspeli naredit je, da so mi izklopili dvostopenjsko prijavljanje. Na vprašanje v čem je težava, pa mi niso znali (hoteli?!) odgovorit.

hafo123 ::

Dvostopenjsko prijavljanje sploh nimamo vklopljeno. Sms zahteva aplikacija za sporočanje (verifikacijo) preko telefona/Echo show/dot.

s1m0n ::

Meni ne deluje prav tako ne kolegu.

hafo123 ::

s1m0n je izjavil:

Meni ne deluje prav tako ne kolegu.


Ali sta oba pri Telemachu?

s1m0n ::

Sem pozabil dopisan!

Ne, SiMobil

hafo123 ::

Ali obstaja kakšna rešitev?

harmony ::

Nastimaj se google authenticator. Tudi jaz imam ravnokar problem, da se ne morem v amazon.de konto prijaviti, saj nisem dobil potrdilnega sms-a. Jim grem tezit na chat.

hafo123 ::

Znotraj aplikacije Alexa mi verjetno google authenticator nič ne pomaga.

harmony ::

Evo so mi odgovorili preko amazon.de chata.
Problem je na njihovi strani. V roku 24h naj bi vse ponovno normalno delovalo.
Nisem te pa dobro razumel, ti zelis verificirati telefon. Jaz sem mislil, da ze uporabljas 2-factor auth...in da ne dobis kode na svojo cifro.

hafo123 ::

Hvala za info!
Da, želim verificirati telefonsko številko v aplikaciji preko katere poteka sporočanje med Amazon Alex-o in aplikacijo.
Zanimivo je, da meni (telekom) dela bp pri ženi (telemach) pa ne.
Jaz imam naprave registrirane preko amazon.co.uk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hafo123 ()

harmony ::

hafo123 je izjavil:

Hvala za info!
Da, želim verificirati telefonsko številko v aplikaciji preko katere poteka sporočanje med Amazon Alex-o in aplikacijo.
Zanimivo je, da meni (telekom) dela bp pri ženi (telemach) pa ne.

Ocitno gre za cisto random. Jaz sem v Avstriji in nisem dobil kode, tudi ko sem dal da me poklicejo nisem dobil klica. Potem sem se spomnil, da imam se google auth nastimano na drugem telefonu.

No tvoja tema me je spomnila, da moram nastaviti authentikator tudi na novem telefonu. Dobro da starega nisem pobrisal.
Ce pa ne bo popravljeno v 24h, pa edino kar lahko se storis, da jih o tem tudi ti povprasas.

s1m0n ::

Jaz sem imel tole težavo pretekel ponedeljek. Pa tudi sledeč petek, ko sem ponovno poskusil tako, da ne vem, če je tole le enkratna težava pri amazonu.

harmony ::

Jaz sem danes ob 1 zjutraj dobil vsaj ene 10sms-ov, to so bili namrec vsi poizkusi prijave. Tole je res malo salabajzersko...

hafo123 ::

Danes sem bil v navezi (chat) z amazon.de in amazon.co.uk in vsi pravijo, da v Sloveniji to sploh ne bi smelo delovati - conversation v Alex app.
Ampak meni in prijatelju deluje bp žena pa ne dobi sms.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16326428 (13565) Reaper
»

Kako najlažje naročiti iz Amazon.com?

Oddelek: Kaj kupiti
102322 (1940) akulp
»

Amazon popust

Oddelek: Loža
61000 (732) KTr1sk
»

Amazon in Bezos rekordno

Oddelek: Novice / Rezultati
129203 (7878) Nebomgabiksa
»

Vdor v gmail nujno prosim pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
3710136 (7588) Phantomeye

Več podobnih tem