» »

Slušalke v rangu 100 EUR

Slušalke v rangu 100 EUR

mcluka ::

Pozdravljeni,

Potreboval bi nasvet pri izbiri slušalk, ki omogočajo čim boljše dušenje okoliškega zvoka, namreč v službi pri svojem delu potrebujem mir, vendar v pisarni nisem sam.

Iščem najboljše razmerje med kakovostjo in ceno v rangu okoli 100 EUR, lahko malo več oz. malo manj, saj bi rad, da mi nakup drži vsaj nekaj let. Ogledal sem si nekaj modelov on Sennhesierja in Bose, vendar bi bil zelo hvaležen kakšnega nasveta od nekoga, ki ima več znanja na tem področju in ki ve, kaj je pri nakupu potrebno gledati (frekvenčni pas, ...).

Hvala in lep pozdrav!

Luka

r3dkv1c4 ::

Cemu bodo namenjene slusalke?

To da morajo biti over ear in da je rang 100€, veliko ne pove.

mcluka ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Cemu bodo namenjene slusalke?

To da morajo biti over ear in da je rang 100€, veliko ne pove.


Namenjene so temu, da ne slišim okoliških zvokov in po potrebi poslušam svojo glasbo, vendar primarno da ne slišim okolice.

TheBlueOne ::

Potem si nabavi earpods, da ne bos izgledal pretirano cuden. :) Sam imam za sluzbo SoundMAGIC E10, vzel na aliju za 35 USD. Super ravnotezje med kakovostjo in ceno. Je pa nekdo predlagal v drugi temi MEMT X5, ki so se cenejse ampak jih ne poznam

Jaz za sluzbo ne bi dal 100€, ker verjetno niti vir ni dovolj dober, da bi koristil kaj dragega oziroma ne bos opazil neke razlike.

nejcek74 ::

meni so najrazlicnejsi "podsi" sploh za celodnevno uporabo, precej neudobni.
Ce ze, in-ear s pasivno izolacijo potem recimo Shure Se215 Vcasih semi jih uporabljal na motorju in kar dobro dusijo zvok :)

Sennheiser HD 4.50 BTNC, BlueTooth + Noice Cancelling so zal ze cez tvoj budget, mogoce jih lahko najdes kje ceneje?

Lahko pa poskusis s kaaterimi koli over the ear slusalkami, jaz mam v sluzbi HD 201 za 30 €, pa udosijo dovolj da okolica ni moteca (pisarna)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171576 (14541) Banza
»

Slušalke z odstranjevanjem hrupa

Oddelek: Zvok in slika
214295 (3829) Meizu
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263085 (1624) T_F_7
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
5613 (544) next3steps
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244508 (4005) D3m0r4l1z3d

Več podobnih tem