» »

Nasvet pravnika

Nasvet pravnika

Unknownm ::

Pozdravljeni!
Potreboval bi nasvet nekoga, ki dela v zavarovalniški industriji/pravnika glede situacije, ki se mi je pripetila na cesti. Če ste pripravljeni pomagati, mi prosim pošljite zasebno sporočilo, saj podrobnosti ne nameravam objavljati na forumu.
Hvala vnaprej!

St235 ::

Za takšne stvari imaš 1001 odvetniško družbo. Nasvet preko foruma tega ne more zamenjat, če gre za kompleksno situacijo.

koyotee ::

Unknownm je izjavil:

Pozdravljeni!
Potreboval bi nasvet nekoga, ki dela v zavarovalniški industriji/pravnika glede situacije, ki se mi je pripetila na cesti. Če ste pripravljeni pomagati, mi prosim pošljite zasebno sporočilo, saj podrobnosti ne nameravam objavljati na forumu.
Hvala vnaprej!


Pol pa nisi na tapravih internetih
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Unknownm ::

Ne ne, ni nič kompleksnega, le manjše nerazumevanje pravnega jezika. :)

koyotee ::

Sotuacijo na cesti povzročiš, se ti ne pripeti :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

49106 ::

Kako to misliš, da situacijo na cesti povzročiš? Si mislil reči, da so kar vsi soudeleženci v nesreči povzročitelji? Kaj pa če jo povzroči nekdo drug?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

koyotee ::

Pol v 99,9% ne rabiš pravnega nasveta, sploh takega, o katerem nočeš deliti podrobnosti.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mare2 ::

Unknownm je izjavil:

Ne ne, ni nič kompleksnega, le manjše nerazumevanje pravnega jezika. :)


Kar tu povej, zakaj se gre. Samo povej tako, kot se je v resnici zgodilo. :)

IL_DIAVOLO ::

V druzbi se ne sepeta.

49106 ::

koyotee je izjavil:

Pol v 99,9% ne rabiš pravnega nasveta, sploh takega, o katerem nočeš deliti podrobnosti.


Zakaj pa ne? Tudi jaz nerad delim podrobnosti na forumu, še posebaj na takem, kjer se ne da urediti prispevka in izbrisati osebnih podatkov. Iztok, tebe sicer razumem in vem, da s tem nimaš težav, saj si na forumu objavil praktično vse podatke od naslova do telefonske številke.

IL_DIAVOLO je izjavil:

V druzbi se ne sepeta.


A znaš pojasniti, kje se šepeta (če ne v družbi)?

koyotee ::

49106 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Pol v 99,9% ne rabiš pravnega nasveta, sploh takega, o katerem nočeš deliti podrobnosti.


Zakaj pa ne? Tudi jaz nerad delim podrobnosti na forumu, še posebaj na takem, kjer se ne da urediti prispevka in izbrisati osebnih podatkov. Iztok, tebe sicer razumem in vem, da s tem nimaš težav, saj si na forumu objavil praktično vse podatke od naslova do telefonske številke.

IL_DIAVOLO je izjavil:

V druzbi se ne sepeta.


A znaš pojasniti, kje se šepeta (če ne v družbi)?


Ja nimam ničesar za skriti. Sej mu ni treba pisat letnice rojstva in imena očeta. Če pa napiše kaj se je zgodilo, pa ni to ravno deljenje osebnih podatkov, al kako?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

49106 ::

koyotee je izjavil:

Če pa napiše kaj se je zgodilo, pa ni to ravno deljenje osebnih podatkov, al kako?


Verjetno ne gre za osebne podatke, ni pa nujno. IMO nima smisla pisat, kaj se je zgodilo, ker je najboljši nasvet dobil že v prvem odgovoru.

Unknownm ::

Prošnja za zasebno sporočilo je bila predvsem zato, da se izognem nekoristnim prispevkom, kakršne podaja koyotee in lahko govorim le z osebo, ki ima znanje in izkušnje na področju za katerega se zanimam, ter je pripravljena pomagati.
Situacijo sem uspel rešiti, šlo je pa za manjši nesporazum pri uveljavljanju kasko zavarovanja vlečnega vozila.
Lakotnik29, hvala za edini nasvet v celotni temi, moderatorje pa naprošam, da se tema zaklene. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook tone še globlje

Oddelek: Novice / Zasebnost
4514154 (7814) Jarno

ANKETA: politično nekorekten subforum? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17719912 (17994) BigWhale

Rubež premičnin - prosim za nasvet

Oddelek: Loža
469496 (7817) Gandalfar
»

V tretje gre rado - je to pravi Satoshi Nakamoto?

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4514934 (12049) gobice
»

Vaška veselica (potrebna dovoljenja)

Oddelek: Loža
235603 (4942) Phantomeye

Več podobnih tem