» »

counter strike

counter strike

Morpheus ::

a kdo to igra? a je za kej?

jRk0 ::

Morpheus, ce te ni bi poznal, bi mislis, da mogoce to cisto resno sprasujes:)

tako pa... :\

sicer mas pa search, meni je prevroce ze za to da bi ti poiskal:>


pa itak se zezas, ker si lani bil na lanfestu in si videl Counter Strike vsaj takrat, ce ze ne prej:PPP
You fuck up once, you loose two teeth.

Morpheus ::

videl ja, sam ne pa igral ker na lanfestu smo s soklanovci sam BF nabijal.

jRk0 ::

hehe:)

evo, primerjava med BF pa CS

hum, BF je za moje pojme se bolj realisticna. orozja so zlo vsecna pa realisticna premikanje prav tako. Grafika je boljsa, eksplozije pa to:) imas avte, tanke in vsa ta sredstva:).

CS pa ko zacnes igrat, te enostavno noter potegne, da ne mores ven. za 3 dni magari, ves cas.

mores probat. Obe igri so kul, ampak mislim, da je CS malenkost boljsa.
You fuck up once, you loose two teeth.

Cranchi ::

jah CS scena je drek :D ko te enkrat notr potegne si gotov, dobesedno ratas odvisen, jst se tega vsaj zavedam samo vecji problem je ce se pa ne.

Morpheus ::

najbol večji problem je če si slab.

Depredize ::

Kar se realizma tice, se cist strinjam z unim k ste udzgori napisal. BF je sigurno 100x bolj realen kot CS. Toda kdo pa pravi da je realno boljse? Meni je najbolj vazen tist feeling k ga mam pr CS-ju, ko te res cist not potegne in se kr naenkrat zaves da je ura 5 zjutri. Ti se gres lahko profesorja pa gres stvar razclenjevat clen za clenom, pa pogledas grafiko, tocnost podatkov in po tem je dons ze 5000 spilov odzun k so bolsi kot CS (med njimi tudi Wolfenstein:ET)) ampak jes se zmer ne videm hord ljudi k bi spilal te stvari koker se spila CS, se posebi pr nas v Sloveniji. CS scena se po moje prou lepo razvija zadnje cajte, kar so dodatno spodbudili Lethal Lan Partiji, ki jih organizira drustvo OMNIMUM, so pa zal le na Stajerskem, tako da smo mi Ljubljancani malo prikrajsani. Prav tako lepo deluje SLO lestvica na Clanbasu, kjer je kar lepo stevilo aktivnih klanov, tako da je pomoje se brezveze orientirat na druge spile, ce mamo ze spil k je lepo razvit, pa se huronsko dober. Aja pa se tko btw, a bo tlele kdo prsu mogoce na CS Razcefuk, ki bo 30. avgusta v 515temu v Koloseju? 1. nagrada je 150k SIT. Jes bom siguren tam. :)

Uporabnik ::

Mene pa zanima če res zanje dni dela sam en slo CS server???

Mavrik ::

CS je kul igra, ne bo ti žal če boš mal špilal. Sam ne mislit da boš takoj prvi dan na prvem mestu.

Drugače sem pa nehal špilati CS ker je bil cel kup teamkillerjev in cheaterjev na serverjih.

Sedaj sem našel nekaj boljšega: ET. :D
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996280150 (44181) opeter
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677613 (60099) Unknown_001
»

Razvijalci takoj ob izidu poslali na internet še malo pokvarjen torrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9928107 (22190) Gregor P
»

Prihaja Counter Strike: Global Offensive (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014183 (9174) hojnikb
»

Day of defeat Source free weekend

Oddelek: Igre
331802 (842) mozicl

Več podobnih tem