» »

kupujem žarnice za meglenke

kupujem žarnice za meglenke

Ijus ::

zdravo.

tako kot so Philips Racer Vision, ki imajo za 150% večjo svetilnost od povprečnih žarnic, najsvetlešje kar se jih da dobit za osebni avto, bi rad kupil žarnice za meglenke.
torej, da so tudi full svetle.

imam pa citroen xsara picasso letnik 2011.

lahko kaj priporočate in kje kupiti?
  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

sedaj sem pogledal. gre za žarnice h1.

Ijus ::

bi bile, torej, philips xtreme vision h1 najsvetlejše kar se jih da dobit?
gledal sem po silux pa euroton pa ceneje.

edi45 ::

Ijus je izjavil:

bi bile, torej, philips xtreme vision h1 najsvetlejše kar se jih da dobit?
gledal sem po silux pa euroton pa ceneje.


https://www.mcenter.si/halogen-zarnice/...

bele z rahlim odtenkom modre. To so ene najmočnejših kar se jih da dobit, imam iste samo 55w.

sem mel philips xtreme vision 130 pa niso bile nič kaj posebnega pa grdo rumene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Peter18 ::

Opozorilo: Žarnice zaradi svoje močne svetilnosti, niso primerne za običajni cestni promet in ne ustrezajo cestno prometnim predpisom! Uporabljajo se za zaprta off road oz. dirkalne steze

edi45 ::

Peter18 je izjavil:

Opozorilo: Žarnice zaradi svoje močne svetilnosti, niso primerne za običajni cestni promet in ne ustrezajo cestno prometnim predpisom! Uporabljajo se za zaprta off road oz. dirkalne steze


za te 85w nevem, vendar moje 55w niso nič kaj moteče, da bi te slepile itd se da brez problema gledat direkt v njih. Na tehničnem tudi ni noben nič rekel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Ijus ::

hm. obema.
jaz sem drugače za nočno vožnjo kupil philips racing vision h4 s 150% večjo svetilnostjo. bom probal.
moram dat še spolitar luči.

ja pa piše na strani od linka da res niso za običajni cpp.
če ne bo kdo podal kakega drugega linka bom kupil philips xtreme vision h1 s 130% večjo svetilnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Siddh ::

Nočna vožnja z meglenkami, pa še modrimi? Saj je ok, doklerne ugotoviš da modra svetloba v megli ne naredi nič, pa če so premočne se še dodatno slepiš, kot da bi dolge luči vklopil v megli.


edi45 ::

Ijus je izjavil:

hm. obema.
jaz sem drugače za nočno vožnjo kupil philips racing vision h4 s 150% večjo svetilnostjo. bom probal.
moram dat še spolitar luči.

ja pa piše na strani od linka da res niso za običajni cpp.
če ne bo kdo podal kakega drugega linka bom kupil philips xtreme vision h1 s 130% večjo svetilnostjo.


če hočeš res kaj močnejšega in lepšega, se vzame to kar je "kao" prepovedano. Drugače pa ni nič kaj razlike, so vse navadne halogenke tu tu kar se tiče moči in grde rumene barve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Ijus ::

aha. ja dobro no. pol bi vzel pač te philips xtreme vision s 130%+ svetilnosti h1.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere avtomobilske žarnice izbrati? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
378114255 (50227) polkar
»

H7 z izgledom LED

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
3815641 (14235) Scorpy84
»

Luči in homologacija oz. problemi...

Oddelek: Na cesti
155264 (4902) Robi :P
»

H7 zarnice za citroena

Oddelek: Na cesti
245037 (4404) RejZoR
»

Žarnice

Oddelek: Na cesti
162177 (1867) energetik

Več podobnih tem