» »

Zmenki/stki/Avanture > punce vabijo > a le če maš 13mestno številko !

Zmenki/stki/Avanture > punce vabijo > a le če maš 13mestno številko !

mrTwelveTrees ::

Bil sem pri prijatlu v Lj, pa mi mi pokazu eno stran z stki http://www.alfainomega.com/stiki/ na kateri je bil en oglas ene punce, da bi rada spoznala tipčke za avanturo, ker on seveda nima punce, ji je pisu...

Punca mu je poslala sliko, opis... in vse pozitivno vse postlano z rožicami... a vendar ni vse tako lepo, zahteva da mu pošle 13 mestno številko Mobi vrednostne kartice za 1000 sit, potem pa ga bo ona poklicala nazaj z skrito številko in da se bosta dobila in opravila in nikoli več vidla....

fant je že skoraj mislu to narest, pa sem mu reku da ne... človek božji...

že vsak lolek ve, da ta oseba ne bo poklicala nazaj , ozeroma je nateg, nateg nateg...
- oseba se laže 50% verjetnosti
- lahko je kdorkoli napisal ta oglas
- vsakdo si lahko nardi mail recimo rozica214321@email.si
- poklice nazaj z skrite cifre ? LOL
- sliko lahko stakneš kjerkoli na netu...
- pa dejmo se že nehat sprenavedat, ta oseba ne bo poklicala nazaj ali pa bo pa nič ne bo :P

pa ji je pisu pa jo (ali ga?? če je tip LOL) pa vprašu kaj ji bo 13 mestan mobi št, če ma naročnino > ni dobu odgovora... hehehee :D :D


evo še njen (?) oglas... klik

pol sva pa še pogledala IP s katerega je bil poslan mail - ARNES - dial-up ...

mislite da bi Arnes izdal katero uporabniško ime je bilo to za tisti IP tisti čas ?

take je traba za ušesa !

asPeteR ::

->mislite da bi Arnes izdal katero uporabniško ime je bilo to za tisti IP tisti čas ?

Z odlocbo sodisca oz. po vezah.

Drugace pa tale dogodek: LOL.
http://blog.stegnar.com

mrTwelveTrees ::

ma kdo veze na arnesu ???? mail

BigWhale ::

Najboljs, da izpises vse maile pa glej, da bodo zraven _VSI_ headerji, sprintaj slike k jih je poslala, probaj cim bolj kvalitetno, ce se da jih nes v kak studio, da ti odtis na foto papir nardijo.

Potem gres s tem na policijo in jim das vse skupaj, poves celo zgodbo in Arnes da podatke in se izsledi kdo je to, potem pa sledi kazenski postopek.

Easy...

Barakuda1 ::

Potem gres s tem na policijo in jim das vse skupaj, poves celo zgodbo in Arnes da podatke in se izsledi kdo je to, potem pa sledi kazenski postopek.


:\

Ma nemoj. In katero kaznivo dejanje naj bi storila?>:D

Barakuda

mrTwelveTrees ::

BigWhale: zdej si pa povedu....

na policiji bi rekli da je to premalo...
ne bi se ubadali za takim easy primerom...

konec koncu BigWhale: pa naredi ti to : piši ji na mail in ti bo poslala sliko....

aja : pa sej ne vemo če je ONA ali ON :D

BigWhale ::

Tak, ki se oglasi na zgoraj opisani oglas, verjame tudi nekaterim mojim postom... ;>

Sid Izprijeni ::

Hehe! :D

V najboljšem primeru skrivnostni osebek šopa svoj telefon na račun drugih.

V najslabšem gre pa za pravo pravcato prijateljico noči...

Sej bojda je takih honorarnih kar nekaj. Razne študentke, ki jim seks z neznanci ni v muko, si takole v velemsetu, daleč od ateja in mame znajo malce napolniti sicer vedno prazen študentski žep...

>:D
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

Brane2 ::

Mogoce bi bla fora, da prjatu nabavi novo mobi kartico za 1000 SIT.

Nato lepo prijavi krajo osebnih stvari v solidni vrednosti (recimo parsto kSIT) , med drugim tudi te kartice. Teoreticno bi lahko prijavil, da je pac spraskal lak nad 13-mestno cifro, ni je pa se "vnovcil". Oziroma, kolikor vem, je tista cifra preko enosmerne matematicne funkcije povezana z vidno cifro na kartici. Torej bi lahko policiji dal samo vidno serijsko stevilko kartice...

Torej, prjatu bi lahko reku, da je ena od ukradenih stvari tudi mobi kartica in da je verjetno, da je oseba, ki jo bo uporabila tudi iskani tat.
Dal bi policiji stevilko kartice, policiaj bi dala nalog Mobitelu za identifikalcijo aparata in voila! -prajtu bi bil zapleten v sodni postopek.

If done right, it could be better than sex ! :D

Disclaimer: Only joking, ofcourse... :\

SP1: Mejl s cifro bi ji valjda poslal anonimno, bodisi s kakega zulu accounta ali kako drugace...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

mrTwelveTrees ::

a čem sliko objavit al ne ?

:D

Brane2 ::

Raje ne. Precejsnja verjetnost je, da je to slika kake uboge reve, ki se je slikala na kaksni solski ekskurziji...

Reva verjetno sploh ne ve, kaj se vse z njeno fotko dogaja...

Ce bi ti pripravljal podoben scam, bi postal svojo sliko ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

mrTwelveTrees ::

ok ne bom.... ampak vseeno LOL.... :D

Loki ::

1. oseba sigurno ni zenskega spola
2. slika seveda ni prava
3. z MOBIJA se ne da klicat z SKRITO stevilko!

mrTwelveTrees ::

škoda ker ta oseba ni pisala mail iz kakšne knjižnice ali študentskega domova ali naslova kjer je IP statični ter domena ... potem bi to osebo veliko lazje dobil...

"šajze" :D

Barakuda1 ::

:D

Si pa navalo ko mutav na telefon. Pa dej si no najd eno kr tko, pa daj že enkrat mir s to "mrho">:D

krneki0001 ::

Nej ji pošlje številko kartice, potem pa naj pokliče 121 in naj tam javi, da ima kartico s to številko in da noče napolnit računa(seveda je to naredil nekdo drug) in tam ti potem povedo katera telefonska je bila napolnjena s to kartico in ti lepo pokličeš na tisto številko in začneš grozit.

LP
Nebivedu

P.S. Pokličeš potem na tisto cifro, če tip "slučajno črn avto prodaja" pa ti bo povedal še ime zraven. Ponavad je tko.

mrTwelveTrees ::

hmmm

ne vem če bi to šlo...
ne vem če bi Mobitel izdal številko ... hmmm
vredno poizkusit :D

krneki0001 ::

Sprobano. Kupil sem kartico, in napolniti nisem mogel računa, ker je bila številka že uporabljena. Poklical sem na 121 in tam so mi povedali na katero cifro je bilo napolnjeno.

LP
Nebivedu

P.S. Potem so mi pa še oni sami napolnili račun in se mi opravičili. Ne vem pa kaj so naredili s tipom, ki je napolnil račun z mojo kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izgubljen mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
276047 (5064) toplakd
»

Kako porabiti denar na mobitelu?

Oddelek: Loža
114264 (3958) amigo_no1
»

neodgovorjeni klici na GSM iz +39... - ne klici nazaj

Oddelek: Loža
3715266 (13122) balkanec
»

Izguba/kraja telefona

Oddelek: Loža
284099 (3355) opeter
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711916 (10163) V-i-p

Več podobnih tem