» »

Poslovilo

Poslovilo

AngelOfDeath ::

Kot se bo vsak nekoč se tudi jaz poslavljam od vas.


AoD - R.I.P
  • zaklenil: Predator ()

BaRtMaN ::

Lahko noč, stari.

Loups ::

Sigurno je spoznal punco!:D

Tomi ::

Kakšna tema, hehe:D
Upam, da nimaš samomorilskih nagnjenj>:D
metrodusa.blogspot.com

jRk0 ::

am, mene je spreletel srh. :\
You fuck up once, you loose two teeth.

Marjan ::

Kam odhajaš? Tukaj je pa res fajn...

AngelOfDeath ::

Tako kot ptica brez kril ne more leteti, tako jaz brez tebe ne morem živeti :/

V življenju nikol nisem imel sreče upam da bo drugje bolje.

Dr_M ::

ah ja...velik nas je ze blo tm...pa smo nazaj prsli :) usakmu se nekoc sreca nasmehne. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sergio ::

Kaj nam želiš povedat, AngelOfDeath?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Vice ::

Mogoče ima kontra efekt kot ga je napisal Loups :\

Barakuda1 ::

AngelOfDeath

Upam, da nimaš v mislih skrajno črnih scenarijev.

Če je to "klic na pomoč" povej kaj te muči, preden bo prepozno.

Če se za tvojim zadnjim postom skriva kaj drugega, pa bodi tudi bolj jasen, ker sicer je stvar slišati strašljivo.

Barakuda

mare_ ::

Tale dan pa postaja vse bolj spooky...

freejack ::

Veliko ljudi je (bilo), ki so ljubili življenje, a jim je bilo vzeto, da bi si ga nekdo pa sam vzel, je pa skrajno ...

asPeteR ::

Kaj pa ce je tole (bil) Skulj?

:|
http://blog.stegnar.com

Tomi ::

11.8 je danes. Škulj se je ubil v petek.

Kaj pa, če je bil Škuljev duh?
metrodusa.blogspot.com

skyy779 ::

aspeter: skulj je svoje opravil v petek

sicer pa kdor ima namen narediti kaj takega, ne pise takih postov.

cel kup osebkov je, ki se naslajajo nad morbidnimi scenami in opazujejo reakcije ostalih nad svojimi izpadi.
tudi nick angelofdeath pove vse.

pa lep pozdrav aod, ko to bereš.

Barakuda1 ::

G0Run

Morda imaš prav, ali pa tudi ne.

Znano je tudi, da mnogi v stiski pred samomorom(ali poskusom samomora) okolju na dokaj nenavaden način sporočajo svojo osebno in notranjo stisko. Gre za neke vrste "klic na pomoč".

Morda je vse skupaj res samo neslana šala, morda pa se za vsem skupaj skriva tudi "klic na pomoč".

Jaz bi bil raje previdnejši, kot ne.

Barakuda

Jok3r ::

Raje trikrat premisli, kaj bos naredil !
Upam, da ne v to semer v katero nameravas :\.

flipflop ::

Odhaja s foruma,ne pa z Zemlje.:\

Al je pa mal pregloboko pogledal v flašo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Roadkill ::

Eh ja.
Če bi se resno mislu fentat bi se že, tko se pa sprijazn, da boš živel v tem glupem svetu vse do boleče narabne smrti. :)

Itak pa ni tolk slabo, ko si odpreš kako vino, prižgeš dobro muzko in si v dobri družbi. Sam še zima bi bla pa bi blo prelepo. :)

Pa preveč očitno je, da je vse to sam zarad ene ženske... če se greš zarad tega fentat k te ena ne mara je to pomojem višek patetike. Vsak je že doživu kako nesrečno ljubezen... itak pa ne vem zakaj nabijam..

Na kratko: Pejt v štarcuno, nabav liter (2,3,9...kokrkol) dobrga vina, zasevo zmešaj z čim, da bo bolj užitno, spij, pa počakaj na mačka... takrat boš spoznal, da so na svetu veliko hujše stvari kot ena nesrečna poletna romanca. Works every time. :)

Boki_ ::

...tako jaz brez tebe ne morem živeti ...

To je lahko namenjeno Slo-Techu. Lahko je pri kakih hekerčkih slišal, da hočejo sesuti Slo-Tech?
I'm back

Ziga Dolhar ::

Poezija pomaga.

Preverjeno. Zelo.

Seveda -- če gre za dekleta.
https://dolhar.si/

AngelOfDeath ::

Dr_M:
sreča mene še nikol ni obiskala in me nebo.

Sergio:
preberi.

Barakuda1:
prva ugotovitev je pravilna
Celo življenje kličem na pomoč pa ni odgovora
Moje življenje je polno trpljenja.
Eno vprašanje: Kaj nardiš ko ti Varuh za človekove pravice krši človekove pravice ?

Edina svetla zvezda v mojem življenju je odvetnica iz LJ ki ji ni vseeno za ljudi in ki se ukvarja z mojim primerom brezplačno.


freejack: v sloveniji se vsako leto ubije okoli 600+ ljudi tudi meni so vzeli bek življenje ... Verjami da je slovenija v svetovni eliti po samomorih.

asPeteR: ti si pravi škulj

Tomi: ne sanjaj o duhih

G0Run: vidim da je tvoj post celi sanjski dosti ljudi piše take poste preden se ...

Nick AngelOfDeath je sestavljen iz mojih inicialk AoD dve začetnici (ime in priimek) in ena velika pika na sredini in sem samo podalšal v AngelOfDeath.

Barakuda1: kot sem že rekel se spoznaš na te zadeve sam sem rešil življenje že nekaj ljudem ki so bili tik pred samomorom Če v teh trenutkih nimaš dobenga ob sebi ti ni več pomoči.
Glej ironijo: hočem se ubit zarad zaradi nekoga ki sem mu pomagal rešit svoje življenje.

.:Joker:. verjami da sem premislil že dosti več kot 3krat. In vedno prišel do istega zaključka.

flipflop: bolj težko bom odišel z zemlje nekaj te vedno ostane v takšni ali drugačni obliki.

Roadkill: za seboj imam 9 poskusov samomora se ti zdi da nisem zadost poskušal ? ( ja vem ja nekdo me nima rad da mi ni useplo) ti kar idi pit svojo vino pa poslušat muzko.

Tom DeLonge: sanjač

Ziggga: to pa ti verjamem tudi jaz sem že precej verzov napisal.

Glede punc pa:
1 sem preboleval 2.5+ let
2 sem preboleval 2leti
3 verjetno nebom ?

Ne rabiš skrbet da to delam zaradi 1 punce. moje življenje je samo trpljenje besede sreča pa ne poznam ker je ni v mojem imeniku. Sem nekdo ki je pomagal vsakemu ki je potreboval pomoč ne glede na spol starost ali kaj drugega - znam pomagat drugim ko so v stiski le sebi ne znam.
Jaz sem se sprijaznil s svojo usodo in vem da ni več rešitve (99% da je ni) tko da uživajte življenje.

Predator ::

zaklepam na željo avtorja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prosim, da brišite moj račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
885935 (4005) OwcA
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
6775 (691) urosh
»

winXP in internet explorer

Oddelek: Pomoč in nasveti
161075 (801) bodom
»

Zvocna na maticni

Oddelek: Kaj kupiti
151175 (932) cekr
»

Kako v XP-je

Oddelek: Pomoč in nasveti
14898 (667) AngelOfDeath

Več podobnih tem