» »

KYRO 2 - kdaj v SLO

KYRO 2 - kdaj v SLO

Dalmatinc ::

In še eno prašanje: CENA>:D

Eagle ::

cena se bi naj gibala okoli 30k

Dalmatinc ::

No prvo vprašanje je bilo kdaj; drugo pa cena; pa me zanima odgovor na oba>:D

Dalmatinc ::

Sej vas tud zanima? Al se pa motim.....

>:D:8);((

Paramedic ::

Hahehihi; tole zgleda, kot eno nabijanje postov: trije threadi v slabi uri. Zgleda te veliko stvari zanima.Pričakujmo pa Kyrota okrog srede do konca aprila, po moje. Cena pa 30-40 (s tv out)kSIT.
End transmission.

Dalmatinc ::

Kaj je s tabo; to ni nabijajnje postov;

Da ti neki povem; KYRO BO V SLOVENIJO PRIŠEL NASLEDNJI TEDEN ........tako so rekli v Mlacomu.......in me zanima če še kdo drug kaj ve o tem........CENE BODO ZANENE V PONEDELJEK........... in to ni nabijanje postov "ljubček" če te pač motijo moje zvezdice pa malo več piši, ker jaz ne nabijam postov ampak samo v korist slo-techerjev pišem.........pizda mam takih kt si ti dost, k pravijo vsemu nabijanje postov, a se nebi šu raj Primožu zjokat.....;(

Paramedic ::

Js sam predvidevam, da je to nabijanje threadov, pravzaprav, ker maš ene 3 threade nastale v eni uri. Js pa nimam tolk zvezdic, ker napišem post samo, kadar mam v odgovor kej za povedat in nikol drugač. Sicer si pa itak ne nabiraš zvezdic, ker ne bi 2× zaporedoma pisal posta, ker jih to odšteje, baje.Ok, o Kyru: ne vem, če pr Mlacomu tak pravjo, pol je vrjetn res, sam dodaj kak tedn za vsak slučaj. A ga hočeš kupit? Mene bolj zanima, kdaj pride MX 400 in kak bo.
End transmission.

Dalmatinc ::

Paramedic, če boš dovolj dobro pogledal je v postu prebližno 12h zamika..in to ni nobeno nabijanje......

Aja, MX 400 ne mora dohitet ULTRE kar je uspelo Kyru2>:D

Paramedic ::

Ne dalmatinka: v threadih, ki si jih dal 3 v eni uri.Že, ampak MX 400 bi imel T&L, pa nenehno podporo, cenejši bo, ponekod hitrejši, ponekod počasnejši. Ko bo en vredu test, se bom pa odloču: Kyro2 ali MX 400 ;)
End transmission.

Dalmatinc ::

21:54:35
00:18:00
14:39:26
15:39:36
19:52:26

To je zate nabijanje postov; Pa kje ti sploh vidiš v mojih urah; zoraj navedene 3 poste v eni uri..........

Dragač pa se ne mislim več s tem ubadat; ker je to kar ti delaš svinjanje foruma z obtožbami. >:D

Paramedic ::

Ne, dalmatinka. ti posti, ki si jih zdej pisal, pa kadarkoli sploh, se mi ne zdijo nabijanje. Nabijanje so se mi zdeli THREADI oz. TEME, ki si ji včeraj, ko se jih preglejeval, videl kar 3 tvoje, sem pa pogledal še čas nastanka (ok 13. - 14. ure), pa sem pomislil na nabijanje threadov oz. tem (ne postov!). Vendar to uradno samo pomeni, da te veliko stvari zanima:D.
End transmission.

Dalmatinc ::

razumem, samo ti si v prvi pritožbi napisal malo drugače, kar poglej da piše "nabijanje postov" ........

Drgač pa OPROŠČENO >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Panasonic klima servis

Oddelek: Loža
224883 (3975) bambam20
»

Zakaj ponoci nihce ne sourfa?

Oddelek: Omrežja in internet
291361 (1033) KamikazA

Zvezdice mi gredo na ku*ac (ni kletvice, vpraši cenzuro)..

Oddelek: Slo-Tech
231207 (925) Tomi
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382359 (1857) Pretorijanec

Zvezdice

Oddelek: Loža
352012 (1660) orkan

Več podobnih tem