» »

Dobro delo za darilo

Dobro delo za darilo

romci ::

Nekomu posebnemu bi rad podaril dobro delo za rojstni dan - glede na to, da je velika ljubiteljica zivali, najraje v zvezi z zivalmi oz. kuzki.

Po premisleku sta mi kapnili v glavo posvojitev iz azila (zal neizvedljiva) ali prispevek (azilu - sej menda je samo eden v Sloveniji, ne?).

Preprican sem, da se nardit vec ampak trenutno sploh nimam idej...Imate slotechovci kaj predlogov?
-- not all those who wander are lost...
  • spremenil: romci ()

frenk ::

če ma kužka, poj lastoročno nared kšno igračo al pa hišco za kužka:)

SkIDiver ::

Ja hiško nared. To mam jz v načrtu za mojega kosmatinca. Narejeno iz lesa in izolirano z stiroporjem. Mogoče mu vgradim še kako strešno okno:D. Dobrodošelj z njegove strani tud kak ventilator pa kaka modra neonka.>:D

karafeka ::

SkIDiver

Kr nemu vgrajevat strešnega okna. Pes ne bo mogel spat ponoč, če bo dež. :D

Eschelon ::

Nikar nikoli nikomur ne kupuj psa, ne da bi se z njim o tem posvetoval. To je idealen razlog za to, da tak pes potlej pride v zavetišče.

Za začetek ji lahko kupiš kako knjigo o psih.

SkIDiver ::

Aja vidš. Pasja uta stoji pod streho tko da ni panike:D . Drugač pa resno mislš da ne bo mogu spat? Mu bom pa še roleto namontiru. Sam bi mi pa prov pršlo tako okno vsaj men, da bi vidu ka mi je spet use notr znesu. Po 3 letih svašta odnese. Bog ne daj da najde kako flašo. navleče polno uto pol pa zuni pred vhodom leži da mu ja ne bi kdo kej odnesu. Al pa žogce. Soseda je stara 3 leta pa ji je vse žogce odnesu pa v uto spravu>:D :D :D . Morm ga reprogramirat, da bo CD-je nosu:D >:D

karafeka ::

Ok, nism kak strokovnjak za pse, sam jst ne bi mogu spat. če bi mi skoz ropotalo po oknu, pa če bi bliskalo bi mel celo uto razsvetljeno. Sam drgač, za to, da bi notr gledu, kaj vse je pes prvleko, je pa pametno. Sam je problem, ko drgač psi vse zakoplejo, ponavad dlih tam, kjer lepo rastejo vrtnice, pa tulipani (ženske pa v jok >:D ).

Romci:
Jst bi ti predlago, da ji kupi eno žival (mogoč ne dlih psa, ko je preveč dela z njim, če hočeš da te uboga, pa ne klati okol, no cajt morš met, pa rad ga morš met, pa ne sam tvoja draga, ampak tut ti); mogoč za začetek kakšno muco, al pa morskega prašička (te majo punce zelo rade).

No sej ko tk razmišljam, bi si jst tut mogu kako žval nabavit, hmm enga konja (kobilo) bi blo fajn met. Mogoč kdo ve kolk se gibljejo cene, za enga mladega žrebička, pa če ma kdo kakšne izkušnje z njim, na kaj je treba pazit, pa kolko poje, pa kaj je?:D

Marjan ::

Ne kupuj živali, če ta oseba prej ne reče, da bi bila pripravljena imeti in skrbeti za takšno žival.

romci ::

Pozdrav!

Hvala vsem za predloge, ampak stvar je taka, da ze imava psicko in zajca, tko da se kaka zivalca vec pa bi mela ze zivalski vrt doma :)
Obe sta v stanovanju tko da dvomim da bi lahka izdelal na roke hisko boljso, kot je njeno trenutno mehko lezisce :)
Knjig o psih pa ima tudi ze malo morje...

Zato pa se opcije kr precej skrcijo :( oz. odpade podaritev cesa materialnega...Razen 15kg hrane za psa, ampak kaj ko je psicka razvajena in je ne jé :\ :D
-- not all those who wander are lost...

ali3n ::

Kaj pa npr. šolanje psa? Da ji plačaš tečaj (če je to potrebno...)?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zavetišča za živali: Popolnoma zdrave pse, ki jim v 30 dneh ne najdejo lastnika, lahk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10216899 (14211) Invictus
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37956528 (46375) Massacra
»

Težava s psom.

Oddelek: Loža
353007 (1860) Looney

Napad psov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20114502 (11025) Tody
»

Domači ljubljenci (psi)

Oddelek: Loža
432409 (1800) Tarzan

Več podobnih tem