» »

IPhone SE ( baterija)

IPhone SE ( baterija)

AnWar ::

Pozdravljeni!

Potreboval bi pomoč, namreč menjal sem baterijo ( original), uporabljam 1 dan, kar sem tudi polnil 100% baterijo.

Sedaj imam v battery health ( popolnoma nič informacij) samo vrti " loading"..torej ali je to normalno da prepozna novo baterijo da potrebuje čas, ali kaj?

Hvala
[Asus ROG Strix SCAR III]

hojnikb ::

Si _sigurn_, da imaš originalno baterijo ? En izmed simptomov fake baterij je tudi to, da ti ne kaže več battery healtha
#brezpodpisa

AnWar ::

Tako so rekli na servisu, tudi preveril sem ima pravilno napetost tudi 1624mA...battery health mi v bistvu nič ne kaže tudi da ni originalna baterija. Samo mi kaže da non stop loading....ali počakam da se ustali par dni?
[Asus ROG Strix SCAR III]

AnWar ::

Pred restore telefona, clean iOS, je pisalo Service.
[Asus ROG Strix SCAR III]

hojnikb ::

Original Apple servis al 3rd party ?
Original baterije je načeloma problem najdet, zato potem ti kupuje fake, ki imajo tkašne težave, ki jih opisuje.

Also, kako, si preveril kapaciteto ?
#brezpodpisa

AnWar ::

Jah, servis samo za iphone. apple. zmeril sem z app .. info battery.
[Asus ROG Strix SCAR III]

hojnikb ::

Če si nesel na original servis enostavno reklamiraj.
#brezpodpisa

shadeX ::

Sedaj imam v battery health ( popolnoma nič informacij) samo vrti " loading"..torej ali je to normalno da prepozna novo baterijo da potrebuje čas, ali kaj?


Ko sem jaz menjal sicer že dolgo časa nazaj na že pokojnem iPhone 5, je bila zadeva ista. Takrat battery health sicer še ni obstajal, ampak porabe baterije glede na aplikacijo ni kazalo.

Bila je neka cheap kitajska baterija, slabša od zjebanega originala. ;((

Zdej če potrebujem menjavo baterije, pošljem na servis in to je to.

AnWar ::

Hvala bom servis kontaktiral, sicer pred posegom sem 3x vprasal če je original baterija, lp
[Asus ROG Strix SCAR III]

bojsi ::

Povej raje na katerem servisu si bil.

DeeCoy ::

iPhone 6s, OEM baterija, battery health dela normalno. Nisem pa ziher, če je potreben restore al ne..

Han ::

Je PRO Servis na Letališki 32 v LJ vreden zaupanja? So hitri in kvalitetni? Na telefon jih ne dobim, na mail ne odgovorijo.

Imam en star iPhone 6 z dotrajano originalno baterijo. Kateri servis je najbolj v redu, pa da ne računajo do konca leta več kot 40 eur?

shadeX ::

Jaz sem poslal 6S na zamenjavo baterije. Zadevo so uredili profesionalno, telefon je ostal v istem stanju kot pred oddajo na servis.

Je pa dobro da jim pustiš kontakt v primeru vprašanj - mene so prosili naj izklopim iCloud, drugače niso upali opraviti nekega diagnostičnega testa, ki ga Apple pri zamenjavi baterij po novem zahteva.

V sredo sem oddal in v torek naslednji teden je bil telefon pri meni (sicer imeli so baterije na zalogi, drugače se čaka več).

Pisali so mi iz tega maila:

apple@pro-servis.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple znatno otežil menjavo baterij v iPhonu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12322909 (17443) bbf
»

Siri troši baterijo (iPhone SE)

Oddelek: Mobilne tehnologije
141397 (816) MrStein
»

iPhone baterija

Oddelek: Kaj kupiti
151763 (1396) MrStein
»

Apple bojda ob iztrošeni bateriji upočasni iPhone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
14541482 (35614) MrStein

Več podobnih tem